Şimdi Ara

Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU] (352. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
9.156
Cevap
239
Favori
472.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 Mart'ta sabah siparisini verdigim Fanatec urunler, bugun Istanbul'a gelmis. Biraz once e-mail ile yetki belgesini UPS'e ilettim. Henuz bir donus almadim, iletildi gibi bir bildirim de gelmedi. Bakalim surec nasil ilerleyecek.
  • killyex K kullanıcısına yanıt
    3 iş gününün son saatine kadar bekletiyolar hocam malesef. Bugün gönderdiyseniz çarşamba 17.00 a doğru vergi ücreti hakkında bilgi verirler muhtemelen
  • Herpanjina kullanıcısına yanıt
    Yeterki sorunsuz, arizasiz gelsin de beklerim. Camda kargocu bekleyecegim gibi gorunuyor 🙂
    Sıkıntısız geliyor ürünler rahat olun
  • darkknight061 kullanıcısına yanıt
    Hocam thrustmaster t300, t150 falan ps5 ile uyumlu. Logitech g29da aynı şekilde ps5 uyumlu ama onun yerine thrustmaster seçmenizi tavsiye ederim.
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt

Hocam peki t80 için ne dersiniz, sanırsam 1.4k civarına geliyor, diğerlerine nispeten daha uygun bir model. t300 beni finansal olarak aşar ama t150 belki düşünebilirim fiyatı yüksek olsa da. Çok büyük bir fark var mıdır t80 ve t150 arasında? yani çok fazla yarış oyunu oynayan biri değilim ama dönem dönem kafama estiğimde uzun süre vakit geçirebilirim öyle anlatayım Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU] 

t150 t300 veya g29 alacak bütçe yoksa paranızı çöpe atmayıp biriktirin ve bunlardan birini tercih edin başlamak için

T150 de PS5 yok diye biliyorum PS3 PS4 Var. T300 RS GT 3800 tl ye aldık 1 ay önce burada paylaştım amazon tr aracılığıyla amazon de sattıSim Racing Ekipmanları [ANA KONU] 

• mito1172 kullanıcısına yanıt

Yapma hocam t150 ve t300 PS5 destekliyor kaç kere söyledik Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU] 

• ilberhoca kullanıcısına yanıt

Anladım hocam, teşekkürler cevap için. O zaman bir süre daha beklemeye ve araştırmaya devam

• bilgennyk kullanıcısına yanıt

t150 söylediğini hatırlamıyorum tamam destekliyorsa sakin olSim Racing Ekipmanları [ANA KONU] 

Merhabalar nasıl aldımız ne kadar tuttu gümrük ne kadar tuttu ne kadar sürdü gelmesi detay verir misiniz acab ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • memoxis44 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, henuz elime ulasmadi aldigim set. Ulasinca bende guncel durum hakkinda bilgi vereyim.

On bilgi olarak, 3 Mart saat 9.30'da Fanatec'in sitesinden siparisimi verdim. Bir bundle ortalama 130 Euro kargo ucretiyle geliyor. 4 Mart'ta kargolandi, 5 Martta Istanbul'daydi. Ayni gun icerisinde UPS'ten mail degil ancak SMS ile yetki belgesi geldi. Onu ithalakevrak@ups.com adresine ilettim. 1 saat sonra ups musteri hizmetlerini aradim. Otomatik yanit sistemi, yetki belgemin isleme alindigini ve gumrukleme isleminin baslayacagini soyledi. Muhtemelen Sali veya carsamba gunu gumruk vergi tutarini bildirecekler. Tamamlandiginda tekrar guncellerim mesajimi.

selam hayırlı olsun. telefona belge gelince o belgeyi nasıl dolduruyorsunuz imza falan nasıl oluyor?

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    Link olarak ilettiler, onu bilgisayara mail olarak gonderdim.

İmza isi de, is icin lazim oldugundan, ben imzami photoshopla png. haline getirmistim. Acrobat ile yetki belgesini doldurduktan sonra o imzayi alt tarafa yapistirdim.

tamam maile atılıyorsa oldu bende öyle yapıyorum da sms deyince merak ettim teşekkürlerSim Racing Ekipmanları [ANA KONU]  aslında tc no yeterli de ups suyunu çıkarıyor işinSim Racing Ekipmanları [ANA KONU] 

• İnternette gördüğüm sigma profillerin bazılarında şu tip bi direksiyon bağlama kısmı mevcut oluyo bunları nerden temin edebiliriz bilgisi olan var mı ? Birde bu görselde ki gibi koltukları satan biryer var mı bildiğiniz ?

Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Herpanjina

İnternette gördüğüm sigma profillerin bazılarında şu tip bi direksiyon bağlama kısmı mevcut oluyo bunları nerden temin edebiliriz bilgisi olan var mı ? Birde bu görselde ki gibi koltukları satan biryer var mı bildiğiniz ?

Bu gördüğünüz plaka direct drive sistemler için kullanılan bir parça . Siz hangi sistemi kullanıyorsunuz. Sim Lab ta buna benzer bir parça var. Eğer düşünürseniz bir arkadaşa yönlendirebilirim

https://sim-lab.eu/shop/product/sla030-front-mounting-bracket-set-445?category=2#attr=

• MtkP HuSnU kullanıcısına yanıt
    Clubsport v2.5 kullanıyorum. Bunun türevleri de olabilir sigmaya bağlamak biraz sıkıntı oldu benim için altına düz bir levha gibi de olabilir. Pedal için de geçerli bu durum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Herpanjina

Clubsport v2.5 kullanıyorum. Bunun türevleri de olabilir sigmaya bağlamak biraz sıkıntı oldu benim için altına düz bir levha gibi de olabilir. Pedal için de geçerli bu durum

Aslında V2,5 un altında 3 tane delik var diye biliyorum . Onları köşe bağlantı ile sigmaya bağlayabilirsin. Bu biraz daha maliyetli olur tabiki.

• 
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.