Şimdi Ara

Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.178
Cevap
182
Favori
275.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 487
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1122
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 16 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 488
  • Favoriye Eklediklerim 186
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Assasin_2015 (1122 mesaj) Kafkaslı57 (616 mesaj) MtkP HuSnU (310 mesaj) mito1172 (198 mesaj) ersinx81 (186 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3231 mesaj) Mobil (1422 mesaj) Tablet (529 mesaj) Mini (225 mesaj) Uygulama (259 mesaj) (5 mesaj)
  • @
24 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Yarış Oyunları >> Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU]
Giriş
    49 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Kucuk_yagmur

Arkadaşlar merhaba, ps5 için uyumlu bir direksiyon düşüncesi var kafamda. Daha önce sadece teknosadan 45 liraya aldığım bir set ile ets2 oynamıştım, o da çok kaliteli bir ürün değildi haliyle. Yani pek bir bilgim yok bu setler hakkında. Anladığım kadarıyla Thrustmaster ve Logitech bu pazarın önde gelenleri. Ama fiyatları da fazlasıyla önde geliyor :) Acaba ps5 ile uyumlu daha ucuz alternatifler var mıdır, internette aratınca bazı ps4 uyumlu direksiyonların ps5 ile de uyumlu olduğu yazıyor ama resmi bilgiler de bulamadım. Önerilerinizi almak isterim..

• Yüzbaşı
    400 Mesaj
    3 Mart'ta sabah siparisini verdigim Fanatec urunler, bugun Istanbul'a gelmis. Biraz once e-mail ile yetki belgesini UPS'e ilettim. Henuz bir donus almadim, iletildi gibi bir bildirim de gelmedi. Bakalim surec nasil ilerleyecek.
  • Teğmen
    144 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Safasbn

3 iş gününün son saatine kadar bekletiyolar hocam malesef. Bugün gönderdiyseniz çarşamba 17.00 a doğru vergi ücreti hakkında bilgi verirler muhtemelen
    |
    |
    killyex kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    400 Mesaj

Yeterki sorunsuz, arizasiz gelsin de beklerim. Camda kargocu bekleyecegim gibi gorunuyor 🙂
    |
    |
    Herpanjina kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    144 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Safasbn

Sıkıntısız geliyor ürünler rahat olun
    |
    |
  • Yarbay
    6539 Mesaj

Hocam thrustmaster t300, t150 falan ps5 ile uyumlu. Logitech g29da aynı şekilde ps5 uyumlu ama onun yerine thrustmaster seçmenizi tavsiye ederim.
    |
    |
    darkknight061 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    49 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Kucuk_yagmur

Hocam peki t80 için ne dersiniz, sanırsam 1.4k civarına geliyor, diğerlerine nispeten daha uygun bir model. t300 beni finansal olarak aşar ama t150 belki düşünebilirim fiyatı yüksek olsa da. Çok büyük bir fark var mıdır t80 ve t150 arasında? yani çok fazla yarış oyunu oynayan biri değilim ama dönem dönem kafama estiğimde uzun süre vakit geçirebilirim öyle anlatayım  

|
    |
    bilgennyk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2343 Mesaj

t150 t300 veya g29 alacak bütçe yoksa paranızı çöpe atmayıp biriktirin ve bunlardan birini tercih edin başlamak için

|
    |
  • Yarbay
    16786 Mesaj

T150 de PS5 yok diye biliyorum PS3 PS4 Var. T300 RS GT 3800 tl ye aldık 1 ay önce burada paylaştım amazon tr aracılığıyla amazon de sattı 

|
    |
  • Yarbay
    6539 Mesaj

Yapma hocam t150 ve t300 PS5 destekliyor kaç kere söyledik  

|
    |
    mito1172 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    49 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Kucuk_yagmur

Anladım hocam, teşekkürler cevap için. O zaman bir süre daha beklemeye ve araştırmaya devam

|
    |
    ilberhoca kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    16786 Mesaj

t150 söylediğini hatırlamıyorum tamam destekliyorsa sakin ol 

|
    |
    bilgennyk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    134 Mesaj

Merhabalar nasıl aldımız ne kadar tuttu gümrük ne kadar tuttu ne kadar sürdü gelmesi detay verir misiniz acab ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    400 Mesaj

Merhaba, henuz elime ulasmadi aldigim set. Ulasinca bende guncel durum hakkinda bilgi vereyim.

On bilgi olarak, 3 Mart saat 9.30'da Fanatec'in sitesinden siparisimi verdim. Bir bundle ortalama 130 Euro kargo ucretiyle geliyor. 4 Mart'ta kargolandi, 5 Martta Istanbul'daydi. Ayni gun icerisinde UPS'ten mail degil ancak SMS ile yetki belgesi geldi. Onu ithalakevrak@ups.com adresine ilettim. 1 saat sonra ups musteri hizmetlerini aradim. Otomatik yanit sistemi, yetki belgemin isleme alindigini ve gumrukleme isleminin baslayacagini soyledi. Muhtemelen Sali veya carsamba gunu gumruk vergi tutarini bildirecekler. Tamamlandiginda tekrar guncellerim mesajimi.
    |
    |
    memoxis44 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    16786 Mesaj

selam hayırlı olsun. telefona belge gelince o belgeyi nasıl dolduruyorsunuz imza falan nasıl oluyor?

|
    |
  • Yüzbaşı
    400 Mesaj

Link olarak ilettiler, onu bilgisayara mail olarak gonderdim.

İmza isi de, is icin lazim oldugundan, ben imzami photoshopla png. haline getirmistim. Acrobat ile yetki belgesini doldurduktan sonra o imzayi alt tarafa yapistirdim.
    |
    |
    mito1172 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    16786 Mesaj

tamam maile atılıyorsa oldu bende öyle yapıyorum da sms deyince merak ettim teşekkürler  aslında tc no yeterli de ups suyunu çıkarıyor işin 

|
    |
  • Teğmen
    144 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Safasbn

İnternette gördüğüm sigma profillerin bazılarında şu tip bi direksiyon bağlama kısmı mevcut oluyo bunları nerden temin edebiliriz bilgisi olan var mı ? Birde bu görselde ki gibi koltukları satan biryer var mı bildiğiniz ?

• Yarbay
    2764 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Herpanjina

İnternette gördüğüm sigma profillerin bazılarında şu tip bi direksiyon bağlama kısmı mevcut oluyo bunları nerden temin edebiliriz bilgisi olan var mı ? Birde bu görselde ki gibi koltukları satan biryer var mı bildiğiniz ?

Bu gördüğünüz plaka direct drive sistemler için kullanılan bir parça . Siz hangi sistemi kullanıyorsunuz. Sim Lab ta buna benzer bir parça var. Eğer düşünürseniz bir arkadaşa yönlendirebilirim

https://sim-lab.eu/shop/product/sla030-front-mounting-bracket-set-445?category=2#attr=

• Teğmen
    144 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Safasbn

Clubsport v2.5 kullanıyorum. Bunun türevleri de olabilir sigmaya bağlamak biraz sıkıntı oldu benim için altına düz bir levha gibi de olabilir. Pedal için de geçerli bu durum
    |
    |
    MtkP HuSnU kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.