Şimdi Ara

Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU] (347. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.147
Cevap
239
Favori
472.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 345346347348349
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.amazon.de/gp/product/B01HRYFODO

amazon.de üzerinden alan oldu mu kaç günde kargolanıyor acaba ?

• 1BaDBoY1 kullanıcısına yanıt
    T300 RS GT derim bende .. arkadaşlarında anlattığı gibi kayış sistemi harika sessiz ,oyunlarda zaten bunu daha iyi anlıyorsunuz .pedal benim için yeterli seviyede bende bilgennyk arkadaş gjbi tir otobüs sim oyunları oynuyorum (ets2 -fernbus simulator - tourist bus simulator ) 3800 TL hala satın almak İcin Türkiye ye göre iyi bir rakam bence fırsat varsa değerlendirin sipariş verin .stok biraz dengesiz bir geliyor bir tükeniyor .Logitech shifter içinde yine bilgennyk bilgilendirme ve anlatim yapan bir konu açmış.uygun rakamlara geliyor o da .o deri kaplama sizi aldatmasın yanı cezbetmesin kauçuk ta inanılmaz güzel/kullanışlı ben beğendim .tekrar ediyorum kayışlı servo motor muhteşem bunun İcin bile tercih edilir.yazdıklarım kararınızda etkili olurmu bilmem ama bende yeni kullanıcı olarak yazıyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _atik_ -- 25 Şubat 2021; 4:7:19 >

• _atik_ kullanıcısına yanıt

Verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim hocam. Keşke pedal setleri ve deri direksiyonu Logitech g923 gibi olsaydı 923 de beni tek çeken konular bunlar. Malzeme kalitesi daha iyi gibi. Sanırım ben de kayışlı ve sessiz çalıştığı için kararımı T300 rs'den yana vericem sanırım. Umarım aynı direksiyon hissini alırım Logitech çok hoşuma gitmişti. Ahh logitech ahh yeni versiyonda kayışlıya geçsen ne olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1BaDBoY1 -- 25 Şubat 2021; 4:12:58 >
    İse yaradıysa ne mutlu bana bende sizin gibi G29 ile heveslendim araştırmaya sonda kendimi bu sayfada buldum 150 sayfadan fazla yorum okudum @mito1172 ile başlayan kervan ben dahil sanırım 10 kişiyi bulmuştur satın alan ;) direksiyonun görseli ve deri kaplaması t300 e göre her ne kadar gösterişli olup benide cezbetsede tuş takimi sayıları aynı ve en büyük artısı kayış özelliğiyle kararım netleşti T300 de .pedallar konusu az önce yazdığım gibi benim için yeterli ona bir şey diyemem.Diğer kullanıcılarda yorum yaparlarsa farklı ya da eksik anlatılan teknik konularda yardımcı olur size .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _atik_ -- 25 Şubat 2021; 4:25:46 >
  • _atik_ kullanıcısına yanıt

Ben de yıllardır logitech için hevesliydim g923 kayışlıya geçsin diye bekledim ama olmadı. Ben de yavaştan kararımı T300 rs olarak veriyorum çünkü herkes övüyor vardır bu kadar insanın bir bildiği.Umarım Amazon TR üzerinden tekrar satışa çıkartır Amazon de ordan direk sipariş verirsem garanti durumu ne olur bilmiyorum 2 yıl garantisi olsun istiyorum elektronik konusunda biraz sansızım o kadar para verip elimde kalsın istemiyorum Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU] 

Bir de şunu sormak istiyorum hocam T300 Rs çok eski bir oyun direksiyonu yıllar sonra sıkıntı çıkartır mı acaba oyunların destekleme konusunda vs zora sokar mı beni.

• @bilgennyk anladım sonradan destek vermiş 

@1BaDBoY1 Evet O kazıkçı çakallara kızıp amazon tr ye siz satın şunu insancıl fiyata diye yazdım 3 ay sonra amazon germany satıcısı satmaya başladı ürünü 

1 ay amazon tr garantisi var. şayet 2 yıl içinde arıza yaparsa da amazon de ye iade garantisi var bilgine. Arıza işi başka biraz da şans işi bu işler o yazanları bende gördüm yani ve bildiğim amazon de den de alsan 2 yıldı sanırım iade garantisi ama emin değilim sor istersen amazon de ye, Türkçe yazılıyor Türkçe cevap geliyor

Neyse yada amazon tr de amazon germany satıcıyı takip et belki yine satar 

Hayır o dediğin sadece RS modeli ve 2 pedallı. Bizim dediğimiz RS GT yani 3 pedallı alt resim ve linkten kutuya bakarsan RS GT olduğunu görürsün.Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU]  valla bize hangi seri geldi bilmem ama orada arıza şikayeti yapanlar en yeni tarih olan 1 yada 3 kişi 2020 yılından.

Direksiyon TM T300 RS Racing Wheel, Siyah: Amazon.de: Games

Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 25 Şubat 2021; 5:16:0 >

• mito1172 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler

• Fanatec den ürün almış biri olarak yazıyorum . Fanatec ürünlerini aldığınız ürünleri fanatec bize %18 indirim uygulanmış şekilde fiyat veriyor . Vergisine falan karışmıyor , Ürün tr ye geldiğinde müşavirlik firması sizinle iletişime geçiyor dhl aracalığıyla sizde o adamlar bu kutuda bu var siz geçirin bunu diyorsunuz yetki belgesi gönderiyorsunuz onlar da hallediyor . Çıkan gümrüğü size söylüyorlar sizde parayı havale edince firmaya gümrük çıkıp ürün sizi buluyor . Müşavirlik fimrası arada komisyon alıyor haliyle . %18 ile geçmişti benim ürün şansıma o zaman 300 tl falan yapıyordu benim ürünün %18 i 450 tl ye yakındı galiba ödediğim para . Gümrük işleri ile kendileri uğraşan varmış ben o kısmını bilmiyorum . Bana nasıl %18 ile geçti demeyin bilmiyorum geçti nasıl olduysa geçti ben alırken aslında elektronik ürün %38 idi :D

@lepton

• yusufgul52 kullanıcısına yanıt
    Ne zaman satın aldınız hocam ? Darısı bize
  • 3x24” vs 34” ultrawide monitör hangisi daha keyif verir sizce? Şu an 2k 27” curved msi var ama iracing de görüş mesafesi pek tatmin etmiyor. Arabanın gösterge ekranına olabildiğince yakın olunca görüş mesafesi aşırı daralıyor yarışlarda keyif vermiyor
  • Selam arkadaşlar t300rs gt için 2 sorum olacak, 1- bazı videolarda izlediğimde direksiyonu serbest bıraktığında kendini topluyor ama ben beceremedim toplamıyor kendini. 2- direksiyon sert gibi geldi bana gerçi ilk defa kullanmadan olabilir daha yumuşak bir hissiyat ayarı bulamadım biliyorsanız bilgilendirirseniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufgul52

Fanatec den ürün almış biri olarak yazıyorum . Fanatec ürünlerini aldığınız ürünleri fanatec bize %18 indirim uygulanmış şekilde fiyat veriyor . Vergisine falan karışmıyor , Ürün tr ye geldiğinde müşavirlik firması sizinle iletişime geçiyor dhl aracalığıyla sizde o adamlar bu kutuda bu var siz geçirin bunu diyorsunuz yetki belgesi gönderiyorsunuz onlar da hallediyor . Çıkan gümrüğü size söylüyorlar sizde parayı havale edince firmaya gümrük çıkıp ürün sizi buluyor . Müşavirlik fimrası arada komisyon alıyor haliyle . %18 ile geçmişti benim ürün şansıma o zaman 300 tl falan yapıyordu benim ürünün %18 i 450 tl ye yakındı galiba ödediğim para . Gümrük işleri ile kendileri uğraşan varmış ben o kısmını bilmiyorum . Bana nasıl %18 ile geçti demeyin bilmiyorum geçti nasıl olduysa geçti ben alırken aslında elektronik ürün %38 idi :D

@lepton

Fanatec'den fiyat aldığınızda bu %18 indirimi hangi esnada görüyorsunuz hocam? Sistem nasıl işliyor acaba?

• Dreamkiller D kullanıcısına yanıt
    Ödeme kısmına geçince almanya vergisi düşülmüş hali görünüyor.

Valla siz yazınca ben de yazdım hocam aksesuarlarını da satın vitesini de diye.Ben Tr'deki fiyatı görünce 6000 6500 Tl arası hiç t300 rs bakmıyordum hep aklım logitech 923'deydi bakım ki 3800 Tl'den amazon satmış şuan fikrim değişti tekrar satışa sunmasını bekliyorum Amazonun t300 rs alcam sanırım.

valla 4 yıl önce berbat bir g29 maceram olunca direksiyonda bu markaya yanaşmıyorum artık Allahtan arada hb vardı satıcıdan paramı kurtardım az da değil 1400 tl ye almıştım 3 günde arıza yaptı meğer seride sorun varmış o denk geldi logitech e yazdım umursamadı bende hb sayesinde kurtardım paramı ve 900 tl ye T150 aldım hala sağlam 

Aman diyeyim malum siteden kazık fiyata almayın ederi en fazla 3000 tl olan direksiyonu kazık fiyata satıyor utanmaz  bakma bizde gümrük vergisi olmasa 2800 tl ye gelecek de lanet gümrük var işte  aksesuarlarda kazık bizde vites 4 binden fazla şaka gibi  

Hocam logitech g29 direksiyon deri hissiyatı çok güzel ama videoları izledim böyle bir ses yok insanın dikkatini dağıtır ben bu tarz şeylere takarım açıkcası oyunları gece oynayan birisiyim masa da tangır tungur böyle ses yapsa etraftakiler için iyi olmaz.

Keşke Thrustmaster direksiyon ve pedal kalitesini Logitech kadar iyi yapabilselermiş o zaman gözüm kapalı alırdım. Gene tercihimi T300 rs'den yana kullancam ama dediğiniz gibi ekipmanlar çok pahalı resmi distribütörü olduğunu söylediği kazıkçı site bi pedal setini 4500 Tl ye bir vitesi 3500 Tl'den satıyorlar el freni filan bakmıyorum bile biraz insaf gerçek araba mı alıyoruz.

Durum böyle olunca insan al logitechi daha iyi bir pedal seti daha ucuza bir vites diyor. Her gün kayışlı sisteme geçmedikleri için logiteche sövüyorum Türkiye de bizi tekele mahkum eden Thrustmaster'a da adamlar her şey dahil Almanya'dan 3800 tl'ye alıyorlar resmi distribütörü TR'de 6500 Tl ye indirimli fiyat olarak satıyor olacak iş mi hiç mi takip etmiyorlar anlamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1BaDBoY1 -- 25 Şubat 2021; 21:9:24 >

valla 3 günde arıza yapınca o deriyi bile gözüm görmemişti bende ona kanıp almıştım ama merak etme t300 direksiyonu da harika eline alınca kendini belli ediyor öyle dandik oyuncak gibi değil hissiyatı ses zaten hiç yok kayıştan dolayı ki t150 bile yarı dişli yarı kayışlıydı g29 dan sessizdi t300 daha da sessiz gece rahat oynarsın. pedal öyle dandik değil ama daha iyileri var tabi iş paraya bakar ayrıca g29 pedalları da abartıldığı kadar iyi değil 4 ayda fren gevşedi diyenler var. malum site bile bile o fiyatı koyup sazan avlıyor var çünkü bizde zengin sazanlar birde o site satıcı olarak amazon tr de var 8999 tl ye satıyor çakal şaka gibi   

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 25 Şubat 2021; 21:52:11 >

Hocam çok teşekkürler verdiğin bilgiler için en çok direksiyon hissiyatı ve pedalları beni korkutuyordu. Bu arada g29 u bilmem g923'ün fren pedalı gerçekten iyi diyorlar.

Ben vites için de yazdım amazona umarım amazon de üzerinden satışa sunarlar.1000 1500 civarı olsa alınır da gereksiz pahalı şuan.

T300 rs için amazonun tekrar 3800 Tl ye satısa sunmasını bekliyorum bugün kurlarda gene oynama var 4000 tl'yi geçti şuan amazon de üzerinde ürün.

Bir de bir şey sormak istiyorum müsadenizle uzun süreli kullanımda ısınma oluşuyormuş bu da kayışlarda gevşeme yapıp feedback'i düşürüyormuş doğru mu hocam ?

açıkçası uzun kullanmadığım için, yani ats yada ets 2 en fazla 1 yada 2 saat oynadığım için net bir şey diyemem ben ats ets2 fs türü oyunlar oynarım hiç ısınma görmedim fan sesi duymadım ama yarış oyunu oynayanlar var konuda onlar cevaplar umarım

• 
Sayfa: önceki 345346347348349
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.