Şimdi Ara

Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU] (273. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
9.155
Cevap
239
Favori
472.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu tip standları önermem. Kalitesiz ürünler. Ek kısımları çok oynama yapıyor, masa ile kullanma imkanınız varsa daha iyidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • R.Romanoviç kullanıcısına yanıt
    Peki önerdiğiniz bir stand var mı? Uygun fiyatlarda tabi
  • korhan4045 kullanıcısına yanıt
    Diğer ürünler hakkında maaalesef bilgim yok hocam

Sadece bu stand hakkında nacizane fikrimi paylaştım. Farklı ürünler vardır belki diğer profesyonel olan arkadaşlar yardımcı olur

T150 de bir süre idare eder sizi. Şahsen beni bir süre idare şimdi t300 ferrariye geçince direksiyon kısmı ağır geldi istediğim performansı bulamadım. Ben de bakıyorum daha stabil bir şeyler ama bulamadım henüz güzel bir şey. Hazır satanlar en az 1500 istiyorlar o da bana çok :) instagram sayfalarından satan bir kaç dükkan var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • R.Romanoviç kullanıcısına yanıt
    Arkadasa kesinlikle katiliyorum.. bes para etmez seyler. Stabil degil ve gicirdiyor. Uzak dur.
  • Selamlar. Simracinge giriş yapmak istiyorum ancak sanırım bunun için iyi bir zaman değil ne dersiniz? Stoklarda ürün bulamıyorum bulduklarım genelde logitech ancak onlara sıcak bakmıyorum ve fiyatları kalitesine oranla çok yüksek geliyor. Sigma profilden bir kokpit kurmayı düşünüyorum. Pc ve Monitor var ancak direksiyon konusunda zorlanıyorum. Piyasanın öncesini bilmiyorum. Bu pandemi sırasında mi böyle oldu stoklar ve fiyatlar yoksa daha önceden de bu sekilde miydi? Direksiyon için bir tavsiyeniz varsa bilmek isterim veya su an bekle henüz alma mi dersiniz?

• haydar. kullanıcısına yanıt
    Pandemiden dolayı talep arttı doğru ama bekle fiyatlar düşer diyemiyorum zira bu kurlar ve vergi ile Türkiye de artık bir önceki günün fiyatlarını bulmak hemen her üründe çok zor. Bu yüzden bütçen varsa al derim ben. Thrustmaster para bak. Daha da bütçeyi artırırım dersen Fanatec bakabilirsin. Kendi sitesinden ya da TR deki ithalatçısından alabilirsin. Daha da veririm dersin Direct Drive para bakabilirsin. Direksiyondan ziyade farkı pedallar yapıyor. Bu yüzden pedallara bütçeni fazla ayırmanı öneririm

• killyex K kullanıcısına yanıt
    Kodu çok dikkate almıyorlar. Fanatecin fatura üzerinde yazdığı kod bizde ki çok farklı çıkıyor.

Vergi olarak %18 kdv + %20 ötvdir.: %37 ödersiniz

• yakuza001 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Bu işe ilk defa gireceğim için direct drive sistemlerin bütçesine cikmayi düşünmüyorum henüz. Biraz durup ikinci el piyasasının daha makil seviyeye inmesini bekleyeyim diyorum. Thrustmaster modellerinden birini alicam büyük ihtimalle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon.com.tr de T150 satıyorlar fiyatı 2.280 TL.Ürünü Roma dan gönderiliyor.Fakat güvenemedim.Görüşleriniz nedir ?
  • thiler kullanıcısına yanıt
    Güzel fiyat alınır bence Gelbura 3559 TL den satıyordu geçen gün. RS pro alın mutlaka ama
  • feckless kullanıcısına yanıt
    T150 Pro 2850 TL. Aradaki farka değer mi bilmiyorum. Çok yukarılara çıkmak istemiyorum fazla. Ek olarak garanti sorunsalı var. Garantiler ile ilgili hiç bir bilgi yok. Büyük ihtimalle garanti İtalya da olduğu için ucuz

• Değer üstad emin ol

Ben bu garanti isini sordum. Ortombo daki beyin dedigine gore Thrustamster in ulkede yetkili servisi yok. Bozulan sadece geri alinip yenisi veriliyor iki senelik garanti periyodunda. Iki sene sonra muhattabiniz Thrustmaster Fransa. Onlarla iletisime gecceksiniz yada bozulan ne ise aynisi yeniden buradan alacaksiniz. Burdaki yerli saticilar forumlarda yazdiklari yada youtuber lara kendilerini pofpoflattiklari gibi bir sorunda sizi ilgi yumagina bogmuyorlar. Cok ilgililer falan biraz bos laflar. Ozetle dis ulkeden aldiysaniz ve yabanci diliniz varsa yine garanti surecinde bozulanin yenisini temin edebilirsiniz ama bu yetenekleriniz yoksa yerliden yuksek fiyata biraz kaziklanarak almak mantikli olabilir...
    Pro sunu al. Plastik pedallar kötü. Ben aldım proyu, yolda geliyor inşallah erken gelir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: korhan4045

Pro sunu al. Plastik pedallar kötü. Ben aldım proyu, yolda geliyor inşallah erken gelir :)
    Vergi ödüyor muyuz buradan satın alınca? bir de ne kadar sürüyor gelmesi bilginiz var mı?
  • yjm kullanıcısına yanıt
    Valla kargo bedava diyor amazon.com.tr de, sanırım italyadan gönderen şirket bunu kabul etmiş içinde vergiyi kendi ödeyeceklerini. Normal diğer amazonlardan alınca gümrük vergisi var işin içinde ama bunda yok. 28 inde siparis vermiştim. 1 haziranda kargoya verdiler. 1 gün içinde istanbula geldi(önce roma sonra Tessera diye bi yere naklettiler sonra Köln e gitti) ve şuanda ''Paket kargo şirketine ulaştı. Istanbul, TR'' yazıyor amazon kargo takibinde. Bakalım. Ama tahmini Varış zamanı: 08 Haziran - 17 Haziran gösteriyordu aldığımda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korhan4045 -- 2 Haziran 2020; 9:22:12 >
    Gumruk vergisini amazon kendisi oduyor. Odeme ekraninda sizden vergi icin depozito almis olmalari gerek.

• killyex K kullanıcısına yanıt
    aslında amazon.com.tr sitesinden aldığımda, amazon.com veya amazon.de deki gibi gümrük/kargo parası şeklinde ayrı bir ödeme talep edilmedi. Zaten Kargoda bedava olduğundan direk ürün parası talep edildi. Bende kafamı kurcaladığından satıcı ile iletişime geçtim, konu ile alakalı.

Cevap:

Günaydın,
    nakliye İtalya'dan gerçekleşir.
    Gümrük ücretleri bizim sorumluluğumuzdur. Bunlar, ödediğiniz maliyete dahildir. Yani gümrük problemleri olmamalı.
    Varsa ve sizden daha fazla maliyet istenirse, size geri ödeme yapacağız.

İçim rahatladı ekstradan :) Satıcı da çok ilgili sağolsun.
    Amazon ile gorustum, yeni yeni yabanci saticilari tesvik ediyorlarmis. Amazon'de'den kurtulmak icin sanirim. Super haber. Hayirli olsun urununuz

• 
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.