Şimdi Ara

Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU] (268. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.144
Cevap
238
Favori
471.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, muhtemelen sorulmuş ve daha önce yanıtlanmıştır. 200. sayfadan beri okuyorum ama göremedim.

1)Oyuncu koltuğu alarak sigma kokpite bağlamayı düşünüyorum. Nasıl bağlayabilirim? Çok para harcamak istemiyorum, ama kafam basmadı.

2)Konik modda fren hassasiyetinin düştüğünü söyleyen çok kişi var. %50 güç alanlar, %60 güç alanlar vs. Kalibrasyon nasıl yapılıyor? PS4'te oynayacağım.

Çok teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar düşünen olursa fotoğraftaki ürünler satılıktır. düşünen arkadaşlar pm yoluyla iletişime geçebilir.

Edit: F1 simit pedallar ve sparco topuz satıldı.
    Edit2: Sparco simit satıldı. Tss el freni, th8a için servoya bağlanan kablo (servoya bağlanınca sadece sıralı vites olarak kullanılıyor bilgisayarda. diğer cihazları bilmiyorum) ve çevirici adaptör güncel.
    Edit3: sadece el freni güncel.
    Edit4: tüm ürünler satıldı simitler forum üzerinden satıldı. herkese ilgisi için teşekkürler.
    Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lahmacunsavar -- 20 Nisan 2020; 21:10:29 >

• Selamlar yokmu uygun kampanyalı fiyatlı t150 pro, t300 veya ts pc arkadaşlar fiyatlar coşmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chuckchucky -- 12 Nisan 2020; 12:27:52 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erman

Arkadaşlar merhaba,

Trustmaster t150 Pro ‘ mu satmaya karar verdim. Tertemiz ve 20 ay daha garantisi var. Henüz ilana koymadım ilgilenen iletişme geçebilir.
    Hocam fiyat nedir ?

• zengin işi olmuş artık sim racing işi. Eskiden bari 2.elde fiyatlar bir nebze de olsa fena değildi şimdi 0/2.el vs hiç bir şekilde alın(a)mıyor.
  • Hocam iyi günler direksiyon ve el frenini fiyatını öğrenebilir miyim

• hasanisk61 H kullanıcısına yanıt
    İyi günler sparco simit 1100tl el freni 1500tl . Simit bu akşama kadar rezerve yalnız. Bir arkadaş almaya geleceğini söyledi .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba herkese, sim racinge başlayacağım eve sağlam ekipmanlar almak istiyorum bütçem 5-6k. Araştırmalara yeni başladığımdan çok bilgi sahibi değilim yardımcı olabilecek olan varsa ya da ekipman satan bana ulaşırsa çok sevinirim.
    F1 oynayacağım bu arada, özellikle koltuk çok pahalı olduğundan ikinci el almayı düşünüyorum. ulaşırsanız çok sevinirim.
  • nymphadoraa N kullanıcısına yanıt
    koltuğu ikinci plana atıp ts pc, t-gt veya ts-xw almanızı tavsiye ederim. ikinci el uygun fiyata düşürüp bir de stand aldınız mı gayet güzel bir setiniz olur. hiç değilse ilerleyen vakitte seti değiştirmek yerine kokpitinizi güncellersiniz.
  • Merhaba,

Thrustmaster T-GT veya Fanatec CSL Elite almayı düşünüyorum. Satmak isteyen PM atabilir.
  • Arkadaşlar malum dolar yükseliyor bugun almam lazım sizce t150 pro mu 2700 tl ye
    Yoksa t300 rs gt mi 4400 e yada standla birlikte 4800 e mi acil fikir verirmisiniz
    Bu fiyatları bugunden sonra bulamam
    Formda okudugum kadarıyla t300 rs gt nin ısınma problemi varmış kronik bir sorun mudur yardımcı olursanız sevinirim

• chuckchucky kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Tabi ki öneri T300 RS'ten yana olacaktır.
    Normal FFB değerleri ile kullanımda herhangi bir ısınma yada aşırı fan sesi söz konusu değil, içiniz rahat olsun.

Stant ihtiyaca yönelik olarak alınır, eğer sağlam bir masanız, pedalları koyabilecek alanınız varsa boşuna standa para vermeyin derim.
  • Arkadaşlar şöyle direksiyonlar yapsam satabilirmiyim acaba? Muadilleri çok pahalı ben uygun fiyata aynı kalitede üretmeyi düşünüyorum farklı modellerde.Yani 1000 tl geçmeyecek fiyatı belki daha uygun bile olabilir

Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU]
  • Merhaba arkadaşlar ben evde ps4 için direksiyon seti alicam daha önce hiç kullanmadım.Genelde gt sport oynuyacam arcade oyuncusuyum öyle profesyonel yarışlara ilgim yok.Akşam iş çıkışı 1 2 saat oynarım. Ama ne set alacağım konusunda kararsızım sonuçta para vericem sıkılırsam gereksiz harcama yapmış olurum.O yüzden güzel deneyim veren bir set istiyorum.Önerileriniz neler nasıl bir set almalıyım g 29 , t150 pro veya daha üst segment birşeyler mi almalıyım karar veremedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aranboran

Merhaba arkadaşlar ben evde ps4 için direksiyon seti alicam daha önce hiç kullanmadım.Genelde gt sport oynuyacam arcade oyuncusuyum öyle profesyonel yarışlara ilgim yok.Akşam iş çıkışı 1 2 saat oynarım. Ama ne set alacağım konusunda kararsızım sonuçta para vericem sıkılırsam gereksiz harcama yapmış olurum.O yüzden güzel deneyim veren bir set istiyorum.Önerileriniz neler nasıl bir set almalıyım g 29 , t150 pro veya daha üst segment birşeyler mi almalıyım karar veremedim.
    Sadece arcade oyun oynayacaksanız G29 yeterli olur. T150 Pro da alabilirsin ama bence T300'den aşağı modellerde Thrustmaster gerçek Thrustmaster kalitesini hissettirmiyor. G29'un daha iyi olduğunu düşünüyorum. Black Friday zamanında G29'lar 1600-1700 liraydı. Şimdi çok yükseldi fiyatları. Acelen yoksa biraz beklemeni öneririm gerçi dolar her gün artıyor. Sana kalmış tamamen.

• Aranboran kullanıcısına yanıt
    Arcade le baslayip iracing, acc gibi simlere de girerim diyorsan ben olsan t300gt ile baslardim. G29 da iyi ama eski teknoloji. Butceyede bagli biraz t300gt lerin sifirlari 4000 lerde su anda.

• G 29 sağlam direksiyon mu 2. eli işimi görür mü acep sıfıra da para gömmek istemiyorum 1 2 ay oynayıp sikılacam muhtemelen

• killyex K kullanıcısına yanıt
    Merhaba, garantili urun arayisim surmektedir.

T-GT veya Fanatec Csl Elite almayi planliyorum. Satmak isteyen pm atabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aranboran

G 29 sağlam direksiyon mu 2. eli işimi görür mü acep sıfıra da para gömmek istemiyorum 1 2 ay oynayıp sikılacam muhtemelen
    2. eline şu an 1700-1800 lira istiyorlar. Daha Kasım ayında 1000-1200 lira aralığındaydı ikinci elleri. O kadar para verdikten sonra sıfır alırdım ben olsam. Ucuza bulunursa ikinci el de alınabilir.
  • Malesef çok pahalı piyasa acıyorum.2. El temiz buldum garantili ama 1800 tl felan arada kaldım.1 kac ay sonra bu virus olayı bitince piyasa rahatlar tahminim.

• 
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.