Şimdi Ara

Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU] (258. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
9.150
Cevap
239
Favori
472.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
67. Sırada  bugün en iyi #21
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lyldz

amazon.com dan thrutmaster t gt almak istediğimde türkiye satış fiyatına çok yakın bir fiyat çıkıyor. resımdeki depozit olayı nediir?amazon benım kartımdan toplam bu rakamı çekecek iade vs felan verecek mi hiç? bilmediğim için soruyorum. bilenler yardımcı olursa sevınırım

Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU]
    Amazon amerika sayfasından değilde almanya sayfasından alın. Tahminimce hem daha ucuza gelicektir hemde türkiye uyumlu priz olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eng.

siz de tamamında saçmalamışsınız o halde

ben sürüş hissi iyi kötü demedim, problemli dedim Logitech'e göre.

T300 için motor ısınınca FF gücünün azalması, çok gürültülü çalışması, vs. vs.. Yurtdışından TS-PC getirtip sorunlu olduğu için iade gönderen de olmuştu yanlış hatırlamıyorsam. Servisi, garantisi yok.

Her mesajda bunları tekrar yezmak mı lazım saçmalamamanız için

Logitech basit ve sorunsuz bir model. Fiyatına göre iyi kötü tartışılır. Ama sorunsuz
    yaw he he . ekibimde bir suru t 300 rs gt si olan var.daha icindeki fanım ya calışmadı yada calıştıysa ben duymadım.aramızda üntü youtube ve twitci de var. logitech de söylediginiz bir tek şeye katılırım.logitech evet basit tir ve cocuk oyuncağıdır.acık ve net. kimse kusura bakmasın.

hele logi nin o vitesi nedir oyle.cük gibi.vitese geciyormu gecmiyormu belli degil.trustmaster in t8ha vitesinin yanında logi nin o vitesine elimi bile sürmem oyun bile oynamam. acık ve net.siz trustmaster kullanıcısı degilsiniz ama trustmaster hakkında yorum yapiyorsunuz ben hem logi kullandım hemde trustmaster sahibiyim ama dogruları söyluyorum 2 side babamın oglu degil.trustmaster dan daha iyi base lerde var tbiki .gonul isterki fanatec almak ama trust işimi goruyor.4 yıl oldu dhaa tık etmedi.saatlerce pc basında oturuyorum motor u ısınınca filan ff gucu filan hic oyle seyler olmuyor.

• yukarda bahsi geçtiği için yazayım daha 1 sene dolmadan logitech g29 da merkezleme problemi çıktı 2 defa servise -Penta Bilişim- gönderdim.iade değişim istedim kabul etmediler en sonunda sattım.evet sattım. ne yazıkki şahsi tecrübemle memnun kalmadım.ilk cihazım olduğu için ne yazık ki thrutmaster ürünleri ile karşılaştıramam.ama şunu söyleyebilirim.direksiyonu kötü pedalleri iyi idi.

şimdi çoğunluğun memnun olduğu thrutmaster serisine yönelmek istiyorum..

@Eng. teşekkürler hocam TS serisine yönelicem.
    @hsngencer hocam bende logitech serisine aynı şekilde bakıyorum.bakalım thrutmaster nasıl olacak
    @Luckylord gelbura sitesindeki rakamlara yakın çıkıyor fiyatlar hocam.sanırım yurtiçi alıcam.teşekkürler
  • cidden amazon.de den daha ucuza alınabiliyor.az önce baktım çok güzel oldu teşekkğrler hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

teşekkürler arkadaşlar ikinci bir sorum olacak

temel olarak şu 3 modele bakıyorum.bunlar arasındakşi farkı nasıl bilicem

Thrustmaster T-GT
    Thrustmaster TS-PC RACER Ferrari 488
    Thrustmaster TS-PC Racer

ikinci olarak Thrustmaster T-GT avantajlı gelior bana içinde pedal seti olduğu için.haricen pedal seti de alıcam bu ürünlerin yanına.o zamanda bütçe malesef zorluyor.

logitech g29 dan pişman olmuş biri olarak yazıyorum bunu
    Hepsi aynı modeller, bir de TS-XW var.

Farkları isimlerinde gizli.

TS-PC, PC
    TS-XW, XBox
    T-GT, Playstation uyumlu.

T-GT ve TS-XW PC'de de kullanılabiliyor. T-GT'de sadece Gran Turismo Sport için tasarlanan özel bir titreşim motoru var.

Ayrı pedal almak istemiyor ve daha uygun fiyatlı ürün arıyorsanız T-GT en uygun model. Yurtdışından alacağınız için Türkiye'de servis, garanti elbette olmayacak ama Amazon.de 2 yıl garanti veriyor. Bunu göze alarak alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan_26 -- 12 Eylül 2019; 16:25:5 >

• Thrustmaster TS-PC Racer direksiyon seti ve Thrustmaster T3PA-PRO pedal aldım arkadaşlar

Teşekkür ediyorum yardımcı olan herkese.nasip olursa birde th8a aldım mı tamamdır
  • arkadaşlar ortombodan Thrustmaster TSS Sparco El freni sipariş vermek istiyorum ama site aktif mi?
    link şudurhttps://www.ortombo.com.tr/urun/thrustmaster-tss-sparco-el-freni-triptronik-vites

aynı ürün fiyat şudurhttps://www.ortombo.com.tr/urun/thrustmaster-tss-sparco-el-freni-triptronik-vites-1

400 tl den fazla fark var?yanlış olan nedir?
    buıradan alışveriş yapan var mdıır

• Arkadaşlar merhaba

Sizlerinde cevresinde benimkiler gibi direksiyon seti sahibi olduğunuz icin kac yaşına gelmiş(yaş 30) hala Çocuk gibi bilgisayarda araba yarışları oynuyor muhabbetleri yapan arkadaşlarınız veya aileden insanlar oluyormu.

bu konu benim çok canımı sıkıyor. aldığım keyfi geri tepiyor.

sizler bu tarz yorumlara mağruz kalıyormusunuz yada ne yapıyorsunuz.

kendinizi nasıl ifade ediyorsunuz ?
  • Mc_Doglos kullanıcısına yanıt
    Kimseye bir şey ispatlamak zorunda değilsiniz,ben 56 yaşındayım 2003 yılından beri oynuyorum mp,sp fark etmeden kimseyi umursamadan hatta eşimle beraber oynadığımız oyunlarda var,ayrıca america's army2 oyunundan 2012 yılında sonlandırılmasına rağmen halen oynadığımız arkadaşlar var,sadece kanadalı bir arkadaşım yaklaşık 82,83 yaşında o artık torunlarımla meşgul olacağım diyip oyunu bıraktı,lakin bir çok arkadaş ile devam ediyoruz,banada söylüyorlardı,hiç kimseyi umursamadım,kafama takmadım sizde öyle yapın.
  • Mc_Doglos kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı şekilde düşünüyorum bu konuyu. Yaşım 32'ye geldi direksiyon, sim race vs falan etrafımdaki insanlar bu yaşa geldin oyun mu oynayacaksın diyorlar. Kısmen anlayabiliyorum onları aslında. İçimden de geçmiyor değil. Oyuna ya da simracing'e harcadığım vakti aslında eşim ve arkadaşlarımla ya da kendime ayırmak daha mantıklı fakat ben PS oynarken ya da simracing yaparken kendimi rahatlatmış oluyorum, bunu kimseye anlatamıyorum ben. Burada bence en önemli destekçin eğer evliysen eşin oluyor. Bence sen etrafındakileri takma yorumlarına direk uyma. Etrafıdankileri kırmadan tak, ben öyle yapıyorum mesela.

• Bu videomuzda iRacing'e yeni eklenen Audi Rs3 LMS (TCR) aracını ve 2019 4. sezon güncellemesi ile gelen v7 lastik modelini inceledik.

Simülasyon oyunları veya sim racing ile alakalı sorularınızı bu videonun altına yorum olarak yada sosyal medya hesaplarımızdan çekinmeden bize sorabilirsiniz.

• T300 alcantara setimi yanında th8a vites ve wheel stand ile satıyorum. Camiadan biri alırsa sevinirim sahibindende çoluk çocukla uğraşamıyorum.

İlgilenenler pm atabilir. İlan no: 737033169
  • Dallara F3 / iRacing v7 lastik modeli'ni incelediğimiz videomuz sizlerle .

İyi seyirler.

• Arkadaşlar fanatec csl elite ile aranıza katıldım. Ayarları konusunda yardımcı olabilecek var mıdır?
  • Merhaba,

20 yıllık bir F1 izleyicisi olarak Sim Racing olayına girmeye karar verdim. Konu ile tamamen bilgisiz biri olarak ekipman seçimi konusunda yardım bekliyorum.Elimde PS4 var ancak alacağım ekipmanın aynı zamanda PC de uyumlu olmasını istiyorum daha sonra muhtemel bir geçiş olacak.

Fanatec CSL Elite F1 baktım ama Türkiye'de garantisi olmayan bir ürün. Bu sebeple Thrusmaster olabilir diye düşünüyorum. Ama orada da F1 direksiyonu ve pedal set olarak bir ürün bulamadım.

Bu kapsamda önerileriniz nelerdir? Ayrıca iş için Avrupa seyehatlerim oluyor, kendim de gidip alabilirim ama geçerken sorun olur mu gümrükten bilemiyorum.

Not: CSL Elite F1 dedim ancak bu çıkabilecegim max bütçe, daha hesaplı bir seçenek tabiki işime gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xaero24 -- 23 Eylül 2019; 16:59:48 >
  • tornavida T kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle hayırlı olsun. csl elite'i nereden ve ne kadara temin ettiğinizi sorabilir miyim acaba mahsuru yoksa...
  • tornavida T kullanıcısına yanıt
    https://www.fanatec.com/forum/categories/blog

Kategoriler kısmında oyunlar var ordan tıklayarak istediğin oyunun hem direksiyon hem oyun içi olarak fanatec tarafından önerilen ayarlara ulaşabilirsin direksiyondan FF kısmını fanatec hep 100 olarak önermiş fakat yarışırken 70-80 ideal yarışlar dışında drift, ralli yaparken 40-50 arasına düşürmen daha iyi hissiyat verecektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: LiveForSpeed

T300 alcantara setimi yanında th8a vites ve wheel stand ile satıyorum. Camiadan biri alırsa sevinirim sahibindende çoluk çocukla uğraşamıyorum.

İlgilenenler pm atabilir. İlan no: 737033169
    Merhaba,

TH8A'yı ayrı olarak satmayı düşünürseniz Özel Mesajınızı beklerim.

Hayırlı geceler.
  • Kendi internet sitesinden aldım bundle olarak, yurtdışındaydım ve bulunduğum yere geldi ayrıca Türkiye adresime fatura ettirdiğim için vergi iadesi de olacak. Bundle olarak toplamda 500€ ya mal oluyor.
  • demmak kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler deneyeceğim
  • 
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.