Şimdi Ara

Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU] (233. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
9.156
Cevap
239
Favori
472.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Thrustmaster ın her oyun için tavsiye ettiği bir ayar listesi paylaşımı var mı? Varsa link atarsanız sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selam, fanatec v 2.5 base v3 pedal setini Ps4 de kullanabilmem için nelere ihtiyacım var bana yardımcı olabilir misiniz? V3 için cpx adaptörü gerektiğini yazmışlar, peki v2. 5base için birşey gerekli midir? Cpx adaptörü hiçbir yerde bulamadım... Ydışı satışını yapan şahısa birkaç kez mail attım ancak Türkiye görünce cevap bile vermeye tenezzül etmediler sanırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efrastousles

Merhaba, sim ' e ara vermiştim şimdi dönmeyi düşünüyorum. Sizlere bir sorum var benim ilimde arkadaşın biri 2500 tl ye playseat + t500rs satıyor sizce fiyatı nasıl? Bİrde t500 ile ps4 assetto corsa oynayabilir miyim, uyumlumu acaba? Teşekkür ederim.
    Ürün temiz ise fiyat iyi hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERDOGANK

Arkadaşlar selam, fanatec v 2.5 base v3 pedal setini Ps4 de kullanabilmem için nelere ihtiyacım var bana yardımcı olabilir misiniz? V3 için cpx adaptörü gerektiğini yazmışlar, peki v2. 5base için birşey gerekli midir? Cpx adaptörü hiçbir yerde bulamadım... Ydışı satışını yapan şahısa birkaç kez mail attım ancak Türkiye görünce cevap bile vermeye tenezzül etmediler sanırım.
    V2.5 base sadece xbox ve pc desteği sunuyor diye biliyorum.
  • Arkadaşlar Merhaba, Direksiyon setimi satıyorum. Bilgiler aşağıdaki gibidir.

Satılık Thrustmaster T300 Ferrari GTE Direksiyon Seti
    Kutusu ile beraber Anadolu Yakası Maltepe Huzurevi E5 Metro İstasyonu Civarında
    Sadece Pazar günleri, Elden teslim edilecektir. Fotoğraflardaki Playseat Yarış Koltuğu ve Standı Ürün içeriğine dahil değildir. Garanti süresi dolmuştur.

Fiyat 1850 TL

Ürün İçeriği:
    1.Thrustmaster T300 Base (PS4 & PC Uyumlu)
    2.Thrustmaster T300 Ferrari GTE 28cm Kauçuk Direksiyon Simidi
    3.Thrustmaster T300 RS 2'li Base Pedal
    4.Thrustmaster T300 Ferrari GTE kutusu.

Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU]
    Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU]Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU]Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkmdesign -- 17 Haziran 2018; 14:4:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ERDOGANK

Arkadaşlar selam, fanatec v 2.5 base v3 pedal setini Ps4 de kullanabilmem için nelere ihtiyacım var bana yardımcı olabilir misiniz? V3 için cpx adaptörü gerektiğini yazmışlar, peki v2. 5base için birşey gerekli midir? Cpx adaptörü hiçbir yerde bulamadım... Ydışı satışını yapan şahısa birkaç kez mail attım ancak Türkiye görünce cevap bile vermeye tenezzül etmediler sanırım.
    V2,5 base ve v3 pedal için herhangi bir adaptöre gerek yok. Pedal zaten base e bağlanıyor. Bunun haricinde resmi olarak PS4 desteği olmasa da bildiğim kadarıyla birçok oyunda çalışıyor.
  • Yaris icin Hareketli platform çok pahlı tornaci oldugumdan iskelet servo akşamlarını ben yaparım yazılım konusunda sıkıntı çekerim hazırda yazılım varmıdır yada yazılımcı varmidir

• quote:

Orijinalden alıntı: Calkinmehmetali

Yaris icin Hareketli platform çok pahlı tornaci oldugumdan iskelet servo akşamlarını ben yaparım yazılım konusunda sıkıntı çekerim hazırda yazılım varmıdır yada yazılımcı varmidir
    DIY sistemler için en yaygın kullanılan yazılım simtools tur. Forumu biraz incelerseniz iskelet için de fikir verecektir

https://www.xsimulator.net/simtools-motion-simulator-software/
  • quote:

Orijinalden alıntı: MtkP HuSnU

DIY sistemler için en yaygın kullanılan yazılım simtools tur. Forumu biraz incelerseniz iskelet için de fikir verecektir

https://www.xsimulator.net/simtools-motion-simulator-software/

Alıntıları Göster
    Yaygın olan dıy sistemi hangisi bilgin varmı bu arada cevap verdiğin için cokcok tesekur ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Calkinmehmetali

Yaygın olan dıy sistemi hangisi bilgin varmı bu arada cevap verdiğin için cokcok tesekur ederim

Alıntıları Göster
    Rica ederim. En yaygın, ucuz ve basit çözümü bu tarz birşey . Silecek motoru da der @erolkoroglu :)

https://www.youtube.com/watch?v=44WYyqes438

Bunun haricinde koltuğun sırt kısmına takılan 2 adet accuatör ile yapılan çözümler var. Pro sistem yapan bazı firmalar bunu tercih ediyor. Aradaki fark ne derseniz tabiki donanım ve yazılım . Genelde kendi yazılımlarını tercih ediyorlar ve donanım olarak kullandıkları parçalar daha kaliteli oluyor . Aynı sistemi yukarıdaki motorlardan kullanarak da yapabilirsin.

https://www.youtube.com/watch?v=Vt1gpHar5dw

Daha maliyetli DIY işler de var tabiki ama en yaygın bunlar.

• T300 de g29 shifter çalışırmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GtrNismo -- 21 Haziran 2018; 22:46:47 >
  • çalışmaz. usb aparat alman lazım. logitech g25 vitesi bile g29 da çalışmıyor. daha kendi arasında uyumluluğu yok.
  • T300 de mode tuşuyla beraber sağ ve sol yön tuşlarına bastığımızda direksiyonun derecesi ayarlanıyormuş. Peki aynı şekilde yukarı ve aşağı yön tuşları da bir işe yarıyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilkercom kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
    T300 de g27 nin pedallarını çalıştırıyorum arada aparat var
    Şimdi vites almak istiyorum bu aradaki aparatı nerden bulurum ve kesin çalısır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GtrNismo -- 25 Haziran 2018; 18:39:59 >
  • leobodnarın sitesinde vardı diye hatırlıyorum. veya arduino ile uğraşıyorsan kendin yapabilirsin. hazır devreler planlar var.
  • Merhaba ;
    heusinkveld pro pedallarımı sattım alıcısına hayırlı olsun.
    Sırada Sigma 40*40 40*80 profillerde ister tekli ister 3 lü olarak kulanabilceğiniz alüminyum standım satılıktır.

Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU]
  • KAYAQ kullanıcısına yanıt
    Selçuk noldu sendemi bırakıyosun yoksa benim gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kafkaslı57

Selçuk noldu sendemi bırakıyosun yoksa benim gibi
    Ali abi merhaba
    Hayır tam olarak bırakmıyorum sadece direksiyon harici sim malzemelerimi satışa çıkardım pedallar dün satıldı sırada kokpit var.
    Elimde sadece direksiyon kalmak şartıyla sim dünyasına canım çektikçe direksiyon sök tak mantığı ile devam edeceğim.
    T500 ve t300 pedallar ile sim dünyasına devam edeceğim keyfi olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAYAQ

Merhaba ;
    heusinkveld pro pedallarımı sattım alıcısına hayırlı olsun.
    Sırada Sigma 40*40 40*80 profillerde ister tekli ister 3 lü olarak kulanabilceğiniz alüminyum standım satılıktır.

Selçuk selam,

herşey için çok teşekkür ederim... :)

• KAYAQ kullanıcısına yanıt
    Tamam selçuk en güzeli bencede
    Bnde sadece ps3 multiman almayı düşünüyorum
    İçi oyun dolu sıkıldıkça keyfe keder sıngle oynarım
    Yeni çıkan oyunlar tırt eskiler daha güzel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.