Şimdi Ara

Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU] (213. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.144
Cevap
238
Favori
471.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tornet Game Changer isimli standı hala çok merak ediyorum, ne zaman çıkar nerelerden ne kadara alabiliriz gibisinden hala bi bilgi yok.. Acaba beklenilen destek falan mi bulunamadi da iptal mi edildi ne oldu yani.. Standla alakalı Hala yeni bi haber bekliyorum.. Piyasaya çıkmasıyla ve makul bi fiyatla satılırsa bence baya alıcısı olur..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar nanokatalog isimli siteden çok iyi bir fiyatla thrustmaster th8a siparişi verdim. Fiyat 697 TL. Fakat ürünleri sipariş üzerine ithal ediyorlar. Bana ulasmasinin 5- 7 gun araliginda olacagini soylediler. Urun 2 sene garantili.

Bu vesileyle 2.el shifter arayisimi sonlandirdim. 600-700 TL ikinci ele isteniyor zaten. Fiyat cok iyi.

• Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU]

Fanatec ten Black Friday in ilk indirimi geldi. İlgilenen arkadaşlara duyurulur
  • Güzel bir indirim olmuş.

• Derek Speare Design Pedallarım hala satılıktır. :)
  • Merhabalar. Uygun fiyatlı PS4'e uyumlu Thrustmaster olsun Logitech olsun direksiyon-pedal seti aramaktayım. Önerdiğiniz bir set var mı veya forumda satan varsa pmden konuşabiliriz.
  • Playseat challenge veya playseat aramaktayım arkadaşlar, aynı zamanda th8a satan olursa ona da hayır demem :) Satan arkadaş varsa mesajlarını bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deranzo

Playseat challenge veya playseat aramaktayım arkadaşlar, aynı zamanda th8a satan olursa ona da hayır demem :) Satan arkadaş varsa mesajlarını bekliyorum.

Deranzo Türkiye fiyatından ötürü ikinci elini 500 - 600 TL den alacaksın tahminimce.nanokatalog.com isimli siteden 690 TL ye sipariş verdim. Site paralel ithalat yapan bir şirkete ait. Ürün kendi garantilerindeymis.Artık nasıl bir hizmet kalitesi var bilemem. Yerleri sisli pera palasta. İthalat olduğu için 15 günde falan geliyor fakat, sıfır ürüne700 TL ye sahip olmak için katlanilir. Amazon almanya nin bu aralar Turkiyeye gönderimi nerdeyse yok. Sebebini bilmiyorum. Olsa amazon.de tavsiye ederdim.aynı fiyatlara gelirdi.Hem hizmet kalitesi ve hızı evinizin yanında bile olsa Turkiye deki tüm ticarethanelerden daha iyi. Buna distribütör firma da dahil. Şimdilik bu seçenek kapali olduğundan dolayı. Nanokatalogu tavsiye ederim.16 sında vermiştim siparişi, dün ellerine ulaşmış. Haftasonu tatil olduğundan dolayı, pazartesi kargo salı bende olacakmış. Kendimi güvenmediğim bir sitede kobay olarak kullandım. Hizmet kalitesi beklemeyin ama güvenli gibi şimdilik.bazi çalışanların online görüşmede konuşma tarzları lakayit ve güven kırıcı bazilari ise çok ilgili. Belli bir yaklaşım ve kalite standartları oturmamış gibi. Ama sonuçta urun geliyor mu geliyor. Yurtdışı fiyatlara başka türlü sahip olmanın yolu kapali bu aralar. Bence bu siteden ikinci el fiyatının, 100-200 arası üzerine alisverisinizi yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoSSgO -- 25 Kasım 2017; 22:23:41 >

• Hocam cevap için teşekkür ederim. Ben daha dün oradan t150 pro set satın aldım, bakınmıstım aslında koltuk seti varmı diye ama sanırım yanlış yere baktım. Site güvenilirdir, şüpheniz olmasın. Sorunsuz bir şekilde, aynı söyledikleri gibi ertesi gün elime ulaştırdılar ürünü. Hemen bir bakayım ben tekrar öyleyse.

• Gerçi size ozelden söyledim ama burdan da söyleyeyim. Diğer arkadaşlar boşuna aramasinlar.Playseat için değil th8a için önerdim nanokatalg' u

• Bizde böyle bir sistem kurduk. :)
    Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU]
  • GT_55 kullanıcısına yanıt
    Keyifle kullanin. Koltuk değilde Direksiyonun bağli olduğu standi nerden ne kadar aldiniz.. Birde pedallara çorap geçirmişsiniz galiba, o kayma yapmiyo mu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Keyifle kullanin. Koltuk değilde Direksiyonun bağli olduğu standi nerden ne kadar aldiniz.. Birde pedallara çorap geçirmişsiniz galiba, o kayma yapmiyo mu..

Koltuk vs hepsi set. Playseat alcantara modeli. Biraz eski bir model. Dfgt'ye göre yapılmış. O yüzden pedal kısımları tam oturmadı , bende alt ayağı az yukarı kaldırıp kaynak yaptırdım. Demire vida delikleri açıp , pedallari vida ile sabitledim. Aynı şekilde direksiyonun olduğu demirede vida delikleri açıp , vidaladım. En son vites içinde , 3 mm demir bulup koltuğun yanına sabitleyip, vidaladım. Pedallar daki çorap değil , kadife folyo. Ama çok toz topluyor. O yüzden başka bir malzeme düşünüyorum. Lastik gibi bir şey olabilir. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 28 Kasım 2017; 0:41:2 >

• GT_55 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun Uğur hocam.

• Th8a geldi nanokatalogtan :)

• https://www.amazon.com/Thrustmaster-T300-RS-Racing-Wheel-PlayStation/dp/B01M1L2NRL/ref=sr_1_1?s=videogames&ie=UTF8&qid=1511940431&sr=1-1&keywords=t300rs+gt

Merhaba arkadaşlar. T300rs gt edition kullanan var mı şu an aranızda? Bu seti almak istiyorum, g29 da var aklımda sağlamlığından dolayı. Bu set hakkında düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.
  • RaúL kullanıcısına yanıt
    G29 ile bunun arasında bir tercih yapacaksanız, kesinlikle bunu tavsiye ederim.
  • Assasin_2015 kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için öncelikle teşekkür ederim :) Zaten kurulduğundan beri konuyu takip ediyorum, genel olarak tavsiyeleri biliyorum da bu model özelinde kronik problemler var mı kafam ona biraz takılıyor açıkcası. Beni düşündüren bu kadar para verip ki az para değil , arıza çıkması beni üzer. Sadece takıldığım nokta bu, yoksa incelemelerde hassasiyeti vs. epey olumlu anladığım kadarıyla. Tek istediğim uzun yıllar kullanmak yani
  • RaúL kullanıcısına yanıt
    Her elektronik cihaz gibi bu setlerde de problem pek tabi çıkabilir.
    Ancak geçen seneki Black Friday döneminde dalga dalga gelen şikayet furyası artık sonlandı.
    Tahminen o dönem bir parti hatalı malın sevkiyatı yapılmıştı.
    Tabiki en nihayetinde arızalı ürünlerinde değişimi yapılıyor.
    Bu tip korkular ile kendinizi daha azına razı etmeyin derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Assasin_2015 -- 29 Kasım 2017; 11:14:49 >
  • Assasin_2015 kullanıcısına yanıt
    Nanokatalogdaki arkadaşlarla konuştum, 2 yıl garantisini kendileri veriyorlarmış. Bir sorun olduğunda değişim yapılır dediler ama ne kadar doğru bilmiyorum. En azından ilgileri beni tatmin etti ama siz ne düşünürsünüz bu konuda. Gerçekten bu set aklımda, vites olmaması düşündürüyor sadece... Aklım sadece vites konusunda g29daydı, thrustmaster vitesi birazcık pahalı
  • 
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.