Şimdi Ara

Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU] (212. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.092
Cevap
236
Favori
466.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim cevap için Türkiye'de zaten yok da Amazon da şu an satmıyor ne yazık ki. Black friday gelsin belki yeniden stoklara girer
  • RaúL kullanıcısına yanıt
    fiyat iyi de bu siteye dikkat ürün gelmeyince aramazsanız hiç umurlarında olmuyor
  • Thrustmaster - Sparco iş birliğinin ikinci ürünü Rally Wheel Add-on R383 satışa çıktı.

Süet deri kullanılmış direksiyonun plate i de fırçalanmış metalden yapılmış.

33cm lik çapı ile mevcut gamın en büyük direksiyonu pozisyonunda olacak Add-on mevcut tüm wheelbase ler ile uyumlu.

13cm lik metal pedal shifterların pozisyonu ayarlanabiliyor.

Direksiyon 9 buton + 1 yönsel (basıldığında 10. buton da oluyor) stick içeren button plate ile geliyor.

Thrustmaster kullanan Rally severlerin hoşuna gidebilecek, kaliteli bir simit olmuş.

Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU]

Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU]Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU]Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU]
  • https://www.ebay.com/sch/al-frodo/m.html?item=282706660052&hash=item41d2a14ad4%3Ag%3AwuwAAOSwVaVZxYYG&rt=nc&_trksid=p2047675.l2562

bu ürünlerden Türkiye'de bulma şansımız var mı? malesef paypal yok nasıl alabiliriz acaba t300 custom logolardan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batistuta

https://www.ebay.com/sch/al-frodo/m.html?item=282706660052&hash=item41d2a14ad4%3Ag%3AwuwAAOSwVaVZxYYG&rt=nc&_trksid=p2047675.l2562

bu ürünlerden Türkiye'de bulma şansımız var mı? malesef paypal yok nasıl alabiliriz acaba t300 custom logolardan.

Bende bunlardan ariyorum. Ozellikle mercedes cok iyi duruyor. Sticker olarak da bulamadim internette dogru duzgun boyunu

Ama bunlari buldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cem_F1-Mclaren C kullanıcısına yanıt
    İyi gözüküyor direksiyona logo en basit iş ama Türkiye'den alışveriş bile yapamıyoruz ebay üzerinden

• Project Cars 2 ile GT ve open wheel yarışları için PC'ye direksiyon da alabilirim, ya da koltuk standı.

Momo racing force var, 12 yıllık ama hala çok sağlam durumda ve bence deadzone yok. T500 ya da G29 gibi bir direksiyon alırsam gündüz gece farkı olacak mı. Fark olacağını biliyorum ama zaten çalışan bir düzenek varken üstüne bu kadar para ekleyince o kadar fark alacak mıyım? Kesinlikle kulakçık viteslerini kullanacağım, mümkünse harici vites olmaması tercihim gereksiz maliyet.

Yoksa playseat veya benzeri bir ürün alırsam daha mı fazla fayda alırım. Alçak bir ofis koltuğum ve pc masasına bağlı oynuyorum. Çok rekabetçi tur zamanlarım var, yani bunu daha geliştirip dünyada ilk 10 gibi sıralara girmeyi istiyorum tur sürelerinde bu bağlamda ne önerirsiniz? Orta direksiyonlarla çok iyi tur zamanları yapanlar da varmış. 2.000 TL'ye aşmayacağım. İkinci el direksiyona pek sıcak bakmıyorum.

Pimax 8K Vr alacağım için sonra, bütçeme göre bir tanesini almayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sleepingawake -- 31 Ekim 2017; 8:31:7 >
  • sleepingawake kullanıcısına yanıt
    Daha iyi bir direksiyon seti sizi daha hızlı yapmaz, daha stabil yapar.
    İyi bir pedal seti ise hızlanmanıza yardımcı olabilir. Yatırmınızı ilk olarak loadcell li bir pedala yapmayı düşünebilirsiniz.
    Fanatec CSP V3 yada CSL setlerinden birini düşünebilirsiniz.
  • bu csl loadcell pedalı izmir de kullanan var mı bir deneme yapmak istiyorum. Yardımcı olabilecek birileri var mı bu konuda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assasin_2015

Daha iyi bir direksiyon seti sizi daha hızlı yapmaz, daha stabil yapar.
    İyi bir pedal seti ise hızlanmanıza yardımcı olabilir. Yatırmınızı ilk olarak loadcell li bir pedala yapmayı düşünebilirsiniz.
    Fanatec CSP V3 yada CSL setlerinden birini düşünebilirsiniz.

Peki bu pedallar benim direksiyonla kullanılıyor mu?

• Usb uzerinden pc de her direksiyonla kullanabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: GoSSgO

Dostum türkiyede ikinci eli en az 1300 1500 tl eder. Ben o fiyata amazondan 1370 TL ye t300 alcantarra aldim. Tavsiyem amazon olur.Bir de bir arkadaşımız sifir t500 satiyordu yurtdışı fiyatina.

Amazon'dan pek Türkiye'ye gönderim göremedim.

Kesin kararimi verdim ya T300 t3pa'li ya da T500 ferrari f1 addon olarak alacağım. İkinci el cok makul denk gelirsem degerlendirebilirim. Ya da amazon almanya'da black friday olacak mi? Oradan mi almak daha mantıklı? Alan tecrübesini paylaşabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: sleepingawake

quote:

Dostum türkiyede ikinci eli en az 1300 1500 tl eder. Ben o fiyata amazondan 1370 TL ye t300 alcantarra aldim. Tavsiyem amazon olur.Bir de bir arkadaşımız sifir t500 satiyordu yurtdışı fiyatina.

Kesin kararimi verdim ya T300 t3pa'li ya da T500 ferrari f1 addon olarak alacağım. İkinci el cok makul denk gelirsem degerlendirebilirim. Ya da amazon almanya'da black friday olacak mi? Oradan mi almak daha mantıklı? Alan tecrübesini paylaşabilir mi?

Amazon.de den t500 almıştım ğeçen sene hiçbir sıkıntı olmadan geldi gönderimi açıklı kapalımı bilmiyorum ama

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: luskan

quote:

quote:

Amazon.de den t500 almıştım ğeçen sene hiçbir sıkıntı olmadan geldi gönderimi açıklı kapalımı bilmiyorum ama

Bircok ürün amazon satici olmasina rağmen Türkiye'ye gonderilemiyor diyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

2015 yılında aldım bende amazon.de den
    Stok yoktu 9 gün sonra gönderdiler.
    Bir arkadaşım'da almak istediğin de o zamanlar gönderimi kapatmışlardı 1 hafta sonra tekrar gönderime açmış ve arkadaşımda almıştı.
    ara sıra nedenini bilmediğim sebepten gönderimler kapanabiliyor denemek lazım.
    2015 de T500rs indirim vardı GT6 paketlerinde..

https://www.amazon.de/gp/product/B004GNG2MW/ref=ox_sc_sfl_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAYAQ

quote:

quote:

quote:

quote:

2015 yılında aldım bende amazon.de den
    Stok yoktu 9 gün sonra gönderdiler.
    Bir arkadaşım'da almak istediğin de o zamanlar gönderimi kapatmışlardı 1 hafta sonra tekrar gönderime açmış ve arkadaşımda almıştı.
    ara sıra nedenini bilmediğim sebepten gönderimler kapanabiliyor denemek lazım.
    2015 de T500rs indirim vardı GT6 paketlerinde..

https://www.amazon.de/gp/product/B004GNG2MW/ref=ox_sc_sfl_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

Aynen dediğiniz gibi, ben ürünü aldıktan sonra türkiye gönderimi kapalı yazıyor şimdi.

Tx Leather edition aldım bu arada. Umarım sorun yaşamam. Geldikten sonra Logitech momo racing force'u belki garanti olsun diye satmam, bu bozulabilir diye. Belki bir tur zamanı kıyaslama videosu çekerim kimse yapmamış.

Pedalların tur zamanlarıma etki edeceğini düşünüyorum. Momo'nun pedalları NFS'de sorunsuz, ama ciddi bir sim için yeterli değil.
  • Cem_F1-Mclaren C kullanıcısına yanıt
    Selamlar, bu markaların logoları yüksek çöz. olarak webte bulunuyor. Logoyu indirip, dairenin çapını da ölçerseniz dijital baskı yapan hemen hemen heryer yapabilir diye düşünüyorum. Aynı şekilde Brembo logosu yaptırmıştım. Gayet basit.
  • Merhaba arkadaşlar.

Oculus Rift + Oculus Touch setim satılıktır. İlgilenenler PM atabilir.
  • Arkadaşlar elinde satılık th8a, frex sequental veya fanatec sequental olan varsa bana pm atabilirmi? ikinci el shifter arıyorum.
  • Oculus Rift setim satılmıştır Arkadaşlar. İlginize teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.