Şimdi Ara

Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU] (158. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
9.156
Cevap
239
Favori
472.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hüsnüm zaten thrustmasterin pro pedalını bile ben çok basit buluyorum
    O kadar demir yiğini yapacağına biraz fanetecden ilham alır insan
    Pedalmı pedal diyip millete giydiriyorlar gerçek simciler yemiyor tabi
    Haklı olarak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Troçki

Hüsnüm zaten thrustmasterin pro pedalını bile ben çok basit buluyorum
    O kadar demir yiğini yapacağına biraz fanetecden ilham alır insan
    Pedalmı pedal diyip millete giydiriyorlar gerçek simciler yemiyor tabi
    Haklı olarak

Abi bu arada Fanatec in yeni çıkardığı CSL pedal seti için parasına göre çok iyi diyorlar. Özellikle fren pedalı çok başarılıymış . Pedal seti almayı düşünen arkadaşlar değerlendirsin derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: MtkP HuSnU

Bilgiler için teşekkürler
    Şu simit işindeki kaliteyi biraz daha arttırsalar güzel olacak
    Bunun haricinde bence bu set T500 ün yerini alacak diye düşünüyorum.
    Thrustmaster genelde setlerini pedallı verir ama üzerinde dankik olan pedal ile gelecektir.

Husnu hocam 1 sene kadar once, senin iracing videonu izleyip baslamaya karar vermistim. O zaman imkanlar el vermedi, tel monitorle baslamak istemiyordum. Sistemi toparlamak bu seneye nasip oldu.Simdi yeni uyelik baslaticam. Bu masrafa beni farketmeden Sen soktun, bu yuzden seni referans gostericem.

Uyelik adin falan mi lazim bana?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoSSgO

quote:

Orijinalden alıntı: MtkP HuSnU

Bilgiler için teşekkürler
    Şu simit işindeki kaliteyi biraz daha arttırsalar güzel olacak
    Bunun haricinde bence bu set T500 ün yerini alacak diye düşünüyorum.
    Thrustmaster genelde setlerini pedallı verir ama üzerinde dankik olan pedal ile gelecektir.

Husnu hocam 1 sene kadar once, senin iracing videonu izleyip baslamaya karar vermistim. O zaman imkanlar el vermedi, tel monitorle baslamak istemiyordum. Sistemi toparlamak bu seneye nasip oldu.Simdi yeni uyelik baslaticam. Bu masrafa beni farketmeden Sen soktun, bu yuzden seni referans gostericem.

Uyelik adin falan mi lazim bana?

iyilik mi yapmışım kötülük mü yapmışım anlamadım ama iracing e kayıtlı mail adresim husnuguven@gmail.com Destek veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler

• Vallahi simdiden saglam masrafa girdim :) dahasi da gelicek bu gidisle.

Haftasonu kaydi baslatiyorum direksiyon gumrukte.

• GoSSgO G kullanıcısına yanıt
    Steam'den iracing daha hesaplı, özellikle Şükran Günü, yaz indirimi vb indirimlerde yıllık 49 tl gibi bir rakama geliyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daryusdaryus

Steam'den iracing daha hesaplı, özellikle Şükran Günü, yaz indirimi vb indirimlerde yıllık 49 tl gibi bir rakama geliyordu.

Vallahi hocam steam icin cok olumsuzluklarla karsilasan olmus takiptrydim iracing konusunu.Yabanci sitelerde de baya sorun yasayanlar olmuş. Kendi sitesinden uyelik dusunuyorum.Zaten su an yeni uyelere yuzde 50 indirim var.

• Assasin_2015 kullanıcısına yanıt
    tipini hiç sevmedim direksiyon dediğin yuvarlak olmalı her yerinden tutulmalı
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    O zaman sizi GT tipi direksiyonlar paklar. Thrustmaster Alcantara gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoSSgO

Vallahi simdiden saglam masrafa girdim :) dahasi da gelicek bu gidisle.

Haftasonu kaydi baslatiyorum direksiyon gumrukte.

Steamden açarsan üyeliğin daha iyi olur 1 seneden beri kullanıyorum. Araç pist alımlarında daha hızlı ve güvenli olduğunu düşünüyorum.
  • Assasin_2015 kullanıcısına yanıt
    T150 var hocam yetiyor
  • Hemen her yerde Fanatec vazgeçti bu işten denilen CSP v3 performans kiti satışa sunulmuş:https://www.fanatec.com/eu-en/pedals-accessories/clubsport-pedals-v3-brake-performance-kit-eu.html

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    ooo hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Virtual Reality

quote:

Orijinalden alıntı: SavasLordu

Arkadaşlar merhaba, öncelikle tamamen yabancı olduğum bir konu.. Tekno marketleri her gezdiğimde nedenini bilmeden ilgimi cekmeyi başaran bu direksiyon setlerinden birine sahip olmak üzereyim. Genelde elektronik cihazları Teknosa ve D&R gibi yerlerden alıyorum garantide rahat etmek için.. (Artik ne kadar rahat edebilirsem &#128513;)Logitech G29 görüyorum genelde tekno marketlerde, sizlerin önerileri neler olur?

Başlangıç modeli olarak;

Thrustmaster T150 veya Logitech G29 düşünebilirsiniz.

Thrustmaster firması inovasyona verdiği önem ve ardı ardına çıkardığı ürünler ile sektöre yön veren üretici konumuna gelmişken, Logitech ise son yıllarda zoraki çıkardığı 1 adet direksiyon seti ile direksiyon üretiminde pes etme konumuna geldiğini göstermektedir.

Tercih yaparken, üreticinin çağa ne kadar ayak uydurup uyduramadığı konusunu da dikkate alıp, bu kriteri göz ardı etmeyiniz.

İmkanınız var ise, Thrustmaster T300 serisinin;

-T300 Ferrari Integral Alcantara
    -T300 Ferrari GTE
    -T300 RS

modellerinden birini tercih edebilirsiniz.

Konsolu işin içine hiç katmayıp, sadece PC platformunda kullanacaksanız, daha geniş seçeneklerle daha iyi seçimler yapabilir, hatta farklı markalardan kendi kombinasyonunuzu oluşturabilirsiniz.

Thrustmaster - Logitech arasındaki farkı anlatan basit bir karşılaştırma fotoğrafı;

Thrustmaster T300 modeli için Thrustmaster tarafından üretilmiş direksiyon simitleri.

Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU]

Tamamen kullanıcının tercihine bırakılmış, bir birinden farklı simitler. Tamamı, her hangi bir aparat olmadan T300 direksiyon kutusuna basitçe takılıyor.

Logitech de var mı dersen? Logitech de böyle bir kültür yok. Tek ürün, tek aksesuar. Kullanırsan ekime, kullanmazsan ... diyor Logitech

Her şeye rağmen başlangıç modeli olarak Logitech G29 alınabilir. Sonuçta oyuncak değil, gayet yeterli. Thrustmaster T150'yi kullanmadım ama yerli ve yabancı forumlardan edindiğim izlenim;

Thrustmaster T150, Logitech G29 dan 1 tık önde.

g27 kullanmmış biri olarak g29 un başlangıç seviyesi için yeterli olduğunu düşünmüyorum, yalnış bilmiyorsam 2 side neredeyse aynı ürünler sadece biri daha makyajlı, thrustmaster dan şaşmayın giriş seviyesi de olsa şahsi fikrim

• Arkadaşlar ps4 eşimle birlikte kullanmak üzere bi direksiyon almak istiyorum. Forumu biraz okuduğumda çok güzel modellerin olduğunu gördüm. Benim amacım hani sim yarış yapmaktan ziyade evde zevk alarak driveclup filan oynamak. Tavsiyede bulunursanız sevinirim.şimdiden teşekkürler

• lewentkankul L kullanıcısına yanıt
    Thrustmaster T100 yada T150. T150 ileride daha ciddi simlere ilgi duyarsaniz daha tatminkar olur. Pedal degisikligi disinda birsey dusunmezsiniz. Logitech driving force ta isinizi gorur.

• maalesef dün itibaren fanatec base 2 hakkın rahmetin kavustu. oluşan arıza garanti kapsamı dışında. yol parası ve tamir rakamı 400 euro yu geçiyor. elimdeki aparatlar sebebiyle fanatec ile devam etmem gerekiyor. sizce base v3 ü beklemek te fayda varmı. yoksa yeni csl base ile mi devam etsem
  • lewentkankul L kullanıcısına yanıt
    Logitech g25,g27 , driving force gt ve thrustmaster t150 sizin için uygun olur bence hocam . Driving force gt düşünürseniz 20 ay garantili kutulu temiz ürün var bende . Bizzat kendi kullandığım cihaz

• quote:

Orijinalden alıntı: akt02

Logitech g25,g27 , driving force gt ve thrustmaster t150 sizin için uygun olur bence hocam . Driving force gt düşünürseniz 20 ay garantili kutulu temiz ürün var bende . Bizzat kendi kullandığım cihaz

Logitech DFGT, G25 ve G27'nin maalesef doğal PS4 desteği bulunmamakta.
  • sarppy kullanıcısına yanıt
    O zaman t150 yeterli olur bence . İleride modlamak istenirse pedal , direksiyon simidi, h-shifter gibi seçeneklerde mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akt02 -- 20 Kasım 2016; 16:35:18 >
  • 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.