Şimdi Ara

Sim kartlı (kol telefonu ) akıllı saat Arayanlar Yardımlaşma kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkda da belirttiğim gibi akıllı saat denilen telefondan bağımsız olarak çalışmayan cihazların peşinde değilim.

Neyin peşindeyim?

Telefon görüşmesi özelliği olan bluetooth kullaklığım ile görüşmelerimi sağlayabileceğim bir saat arıyorum.

Benim gibi, TELEFON özellikli üstüne basarak söylüyorum en önemli özelliği budur cihaz arayan arkadaşlar bu konu altında paylaşımlar yaparak birbirimize yardımcı olabileceğimizi düşünüyorum.

Böyle bir cihaz var mı? Evet var. Örnek:Samsung galaxy gear s

Ama bu cihaz pahalı ve ilk eşleşme ve uygulama yükleme için illaki bir samsung cihaza ihtiyaç duyuyor.

Fiyatı düşerse ki benim istediğim fiyat bandına imkanı yok düşmez bu yüzden listemin ilk sırasında değil.

Dediğim gibi araştırdığınız bulduğunuz yada aldığınız cihazlar var ise paylaşırsanız herkes faydalanır diye umut ediyorum

• http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_137117.htm

Üstteki modeli alma planları içinde iken az önce kapasitif ekran değil de resistif ekran olduğunu görünce (resistif dokunmatik eski tip bastırmalı dokunmatik oluyor) vazgeçtim.
  • bende o yüzden vazgeçtim
  • konu eskidi ama güncel. kimse ilgili değil aramıyor sormuyor yada konuyu görmüyor sanırım.
    Yine de söylediim tarzda bir cihaz bulursam buraya ekleyeceğim.
  • link için teşekkürler. Acıklayıcı olmuş
  • gear s sim kart takilabiliyor ama galiba internet icin o

edit: william galiba saat cikarmisti o bildigin telefon gibiydi

edit 2: adi puls yada pulls idi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2673E0F4 -- 25 Haziran 2016; 5:54:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende ortaokul öğrencisi kızım için bakıyorum ama içime sinerek alacağım bir model göremedim daha...
  • Gear s işinizi görür her türlü...

• Gear s malesef olmaz illa bir samsung cihaz eşleştirmesi istiyor ben ios kullanıyorum olmuyor

• Merhaba,

yurtdışı sitelerinde çocuk kol saatleri var gsm'li ve gps'li. Bunları alırsak gsm hizmetini nasıl kullanabiliyoruz. Yurtdışından telefon almak gibi mi bu. BTK'ya kayıt falan mı ettirmek gerekiyor.
  • Aynen öyle içinde sim kart olan her ürün be olursa olsun kayıt edilmeden yada imeisi değiştirilmeden tr de kullanmak pek olası değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eco67 -- 20 Temmuz 2017; 9:43:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eco67

Aynen öyle içinde sim kart olan her ürün be olursa olsun kayıt edilmeden yada imeisi değiştirilmeden tr de kullanmak pek olası değil
    Merhabalar. Ne yaptınız, bulabildiniz mi istediğiniz bir ürün? Ben de sim kartlı telefondan bağımsız bir akıllı saat arayışı içindeyim. Kısacası telefonu hayatımdan çıkarmak istiyorum. Böyle bir ürün var mı bildiğiniz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.