Şimdi Ara

Sim kart sıkışması sonucu bozulan sim soketi

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
3
Cevap
0
Favori
1.963
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Samsung >> Sim kart sıkışması sonucu bozulan sim soketi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4953 Mesaj
    Arkadaşım daha dün aldığı telefonun sim soketine sim kartı sıkıştırmış. Eski telefonu s4 idi yeni telefon a5 2017 modeli, arkadaş nasılsa eskiside samsung diyerek sim kartı kestirmeden sokmaya çalışmış sonuç olarak kart sıkışmış içeri.
    Yani o alttaki kart tablası hariç sim kart komple içeride kalmıştı, biz baktık birşey girecek kadar yer de yok hemen telefoncuya götürdü , telefoncu artık ne yaptıysa cımbızla çıkarmış ama geldiğinde sim kart giriş kısmı hep darbe almıştı ve telefon sim kartını görmüyor :/

Keşke başta servise götürseydik diyorum ufak iştir telefoncu çıkarır diye düşündüm götürdüm diyor telefonun resmen sim kısmını yalan etmiş üstüne sim kart okumuyor. Şimdi telefoncuyla dalaşsak bile adam suçu kabul etmez ,ki arkadaş telefonu alıp gelmiş adama birşey ispat da edemeyiz sen yaptın diyecez siz yaptınız diyecek.

Sonuç olarak bu telefonu yarın Samsung servisine götürecek. Telefonun sonucu ne olur? tamir ederler mi yoksa kullanıcı hatası diyerek garanti dışı mı bırakırlar? Daha 2 günlük telefon ben arkadaştan daha çok üzüldüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Infernall -- 26 Şubat 2017; 14:57:14 >

|
    |

• Yarbay
    3675 Mesaj
    Eğer sim slotu flex ribbon ile bağlıysa 150 civarına slot değişir. Mevcut cihazlarda böyle bir durum en son söz konusu değildi. Çok yüksek olasılık anakart değişecek. Tabi garanti kapsamı dışında olacağı için telefonun ücretinin yarısı kadar bir ücreti hazırlayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Biraz abartı değil mi anakart değişimi, sadece sim soketi bozulmuş. Pinlerden biri kırılmış parça olarak düşmüş zaten, internete baktım sim soketleri satışı var komple anakart neden değişsin,öyle birşey varsa arkadaş intihar bile eder yani çok kafaya taktı durumları da yok, 150 tl falan çıkarsa ben kendim öderim de telefonun yarı fiyatı demişsin inşallah öyle birşey değildir.

Kesin emin olduk pin kırılmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Infernall -- 26 Şubat 2017; 21:6:9 >
    |
    |
    HeavyClocker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
Media Sözlük
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,206
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.