Şimdi Ara

Sim Kart Defterini İphone Aktarma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
29.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar mrb bu auotlook express yardımı ıle sim karttakı butun numaraları iphone atmak mümkünmüş bılen bı arkadasş acık bı sekılde anlatabılırmı.. artı bısey daha soracagım bu telefondakı gps in antenı varmı yoksa gprs baglantısı ıle mı calısıyor

• arkadaşlar konu gunceldır yokmu bı yardımcı olacak kımse
  • Simport diye bir programla yapardık eskiden ama yeni versiyonu var mı bilemiyorum.. Muhakkak vardır... Outlook expressle "iPhone ile PC" arasında kontakt alışverişi yapılır "sim kartla" değil...
  • yha bende ole duydum nokıa bı telefondan once pc ye atıp sonra outlook expres ıle iphone u senkronıze etmek gerekıyormus da nasıl yapıcagımı bılmyıorum ıste puff ıgrenc bı telefon bu :S
  • Öncelikle SIM kartınızdaki contactları atmanız için settings / mail,contacts,calendar bölümünden import sim contacts sekmesine basarsanız sim kartınızdaki contactları telefonunuza atabilirsiniz.
    NOKIA marka telefonunuzdan eğer destekliyorsa beraberinde gelen cd deki program vasıtası ile outlook express'e contactlarınızı atabilir daha sonra itunes üzerinde sync yaparak contactlarınızı telefona geçirebilirsiniz. Yada tüm contactlarınızı sim karta kopyalayıp daha sonra iphone'na atabilirsiniz

Kolay gelsin
  • sim karttan direk imort yapabiliosunuz fakat yarım yamalak importluyo
    sebebini çözemedim
  • Arkadaslar yazmıslar forumda buna benzer benim onceden gordugum 3 konu var onlarda yardımcı olabilir...
  • arkadaslar iphone den nasıl atıcaz kim karta numaraları
  • quote:

Orjinalden alıntı: yassu

arkadaslar iphone den nasıl atıcaz kim karta numaraları

güzel soru :D
    genelde hep simden nasıl atcaz diye soruluyor umarım bunu birileri bliyordur jailbreaksiz bir yöntemle.
  • iphone 3g ilk aldım gün sim kartımdaki numaralarıma nasıl ulasabilrim derken kara kara düşünüyodum heralde tek tek oncak işinin ismini tekradan gircem die sonra ertesi gün telefonun ayarlarını kurcalarken biyerde simkartıyla ilgili bişey gördüm tıkaldım telefon kastı sonra bi baktım simdeki bütün kişiler telefonda gözüktü akşama suanda telefon yanımda olmadı için yardım edemicem aksama eve geçtim zaman nerden ulastımı sim rehberime anlatırım yankış hatırlamıyorsam ayarldan arama ayarlarna girmiştim en alta simli bişey yazıyodu.
  • tşk ettım arkadsalar cok sagolun. hallettım
  • nasıl hallettiğini yazarsan dostum bezimde aynı şeye ihtiyacımız var
  • Beyler telefonunuzu önce outlook ile eğer outlook yok ise Windows Contacts ile senkronize edin. Ondan sonrada iTunes ile iPhone'a aktarın. At ile deve değil, oldukça basit bir işlem.
  • Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: planktonik

Teşekkürler

arama yapan ender kullanicilardan
    Tebrikler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.