Şimdi Ara

***SILVERPOWER PSU yardımmmm***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bu Psu yu kullanan ve deneyimi tecrübesi olanlardan yorum almak istiyorum... Karar aşamasındayım...

http://www.hepsiburada.com//productdetails.aspx?categoryid=88787&productid=bd60626

• Arkdaslar acilen yardım gerekiyor....
  • slm,
    iyi bir powerdir
    ama sana tavsiyem 400W olanını almandır.
    silverstone kadar iyi değildir ama idare eder.
  • up
  • kullanmıyorum ama gene de yorum yapamadan edemicm dostum psu çok kaliteli bence düşünmene gerek yok bilmiorum aklında başka psu'lar mı? eğer enermax almayı düşünmüorsan bunu gönül rahatlığıyla alabilirsin.. almışken 460w olsun beaaa
  • Silverstone'un ürünü imiş;havada karada gözü kapalı alınır.Ama 460'lığını alsan daha iyi..İlerde sıkıntı yaşamazsın
  • ben tagan derim şaşmam ama kullanlar bir problem yaşamıyorlar aldığın zaman düşüncelerini yazarsan iyi olur bilgi açısından
  • ben imzamdaki sistemde kullandım oldukça iyi powerdır bende 400 watt olanı vardı tavsiye ederim hiç sorun yaşamadım
  • Dostum ben kullanıyorum SilverPower 400W. Gerçek 400W ve kesinlikle dandik bir PSU değil. Yeni nesil ekran kartları için özel molex'leri var. Ben 6800GT kullanıyorum ve hiç bir sorunla karşılaşmadım. Zaten 12V çıkışı 18A ve yeterli.
  • ben aynı markanın 420 watt olanını aldım, diğer dandik psu ile çalışmayan optik sürücüler canavar oldu ve hiçbir sorun yaşamıyorum şuan.
    Fiyat araştırması yaptıktan sonra al derim
  • Vatan bilgisayarda fiyatı 80 ytl gibi... Bu fiyata ne diosunuz????

Teşekkürler....
  • quote:

Orjinalden alıntı: SELBAL

ben imzamdaki sistemde kullandım oldukça iyi powerdır bende 400 watt olanı vardı tavsiye ederim hiç sorun yaşamadım

Arkadasım birde ses olayını merak ediyorum,makiemde dandik bi psu var ama oldukca sessiz... Yani bu Silverpower da çift fan var ve biras da endişeleniyorum,acaba sesli mi çalısıyor?
  • quote:

Orjinalden alıntı: guner05

Vatan bilgisayarda fiyatı 80 ytl gibi... Bu fiyata ne diosunuz????

Teşekkürler....

mavi'de 75 YTL
  • quote:

Orjinalden alıntı: guner05

quote:

Orjinalden alıntı: SELBAL

ben imzamdaki sistemde kullandım oldukça iyi powerdır bende 400 watt olanı vardı tavsiye ederim hiç sorun yaşamadım

Arkadasım birde ses olayını merak ediyorum,makiemde dandik bi psu var ama oldukca sessiz... Yani bu Silverpower da çift fan var ve biras da endişeleniyorum,acaba sesli mi çalısıyor?

Ses olayını hiç merak etme. Ben kasanın dışarıya hava veren fanını durdurup deneme yaptım, ve bütün sesin kasa fanından geldiğini gördüm. Yani PSU sanki hiç ses çıkarmıyor.

• valla bence arkadasım SILVERSTONE 400W Strider ST40F PSU bu psu yu almanı öneririm ben kendim kullanıyorum harika bişey...alınca anlıcaksın
    http://www.mavibilgisayar.com/katalog/urunler/listele.php?no=123&s=qs2h25ZEHc1eJKUFruoFTN9acm9e5jbNtFoqgJHTYkyxuSqu7Q
  • quote:

Orjinalden alıntı: subzero_eren

valla bence arkadasım SILVERSTONE 400W Strider ST40F PSU bu psu yu almanı öneririm ben kendim kullanıyorum harika bişey...alınca anlıcaksın
    http://www.mavibilgisayar.com/katalog/urunler/listele.php?no=123&s=qs2h25ZEHc1eJKUFruoFTN9acm9e5jbNtFoqgJHTYkyxuSqu7Q

bu nasıl sessiz mi?
  • Geçenlerde arkadaşa aldık Silwerpower 400w, 68 YTL'ye EXA'dan. Ben 12cm fanlı 300W FSP kullanıyorum ses olarak FSP daha sessiz. Silwerpower kaliteli ve gerçek bir PSU. Kutuda satılıyor ve kabloları gayet yeterli.
  • psu güzel ama araştır pahalı geldi
  • Arkadaslar yorumlarınız için teşekkür ederim... Silverpower 400 watt modelini aldım yakında sisteme takacağım görüşlerimi izlenimlerimi aktarırım...
  • antek 480w alderim bence cok pıratik ve güzel
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.