Şimdi Ara

Silverline ankastre setler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
78.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yeni eve geçeceğimden dolayı şu an oturduğum evi satarken tüm ankastre mutfak eşyalarını da bırakacağımdan dolayı internetten ürünlerin güncel model ve fiyatlarını tararken farkettim bu başlığı.

Ben 5 yıldır evimde Silverline Infinity 90cm camlı estetik tasarımlı davlumbazını ve de ankastre fırınını kullanmaktayım.

Her ikisinden de çok memnunum.

İlgilenenlerin dikkatine...
  • Bir ay önce SILVERLINE (Silverline) Ankastre set (VENEZIA 3175LX davulumbaz, CS 110F ocak ve SLV 238 fırın) aldım. Çok çeşit olduğu için öncelikle Çetin Emeç Caddesindeki Info Center mağazasından modelleri beğendim (burada satış yapılmıyor, sadece tüm modelleri inceleyebiliyor ve hakkında bilgi alabiliyorsunuz) ve Sitelerdeki Necip Hırdavattan aldım. Bu markayı tercih etmemdeki neden, kalite-teknik özellik/fiyat oranının çok uygun olması idi.

Montaja gelen arkadaşlar kesinlikle işlerine hakim ve çok kibar kişilerdi. Sorunsuz şekilde montaj tamamlandı ve ürünlerin kullanımı hakkında detaylı bilgi verildi. Kullanım sonucunda ise hayranlığım daha da arttı. Davlumbazda 60 cm. ebatta 800 m3/saat gibi bir güce sahip. Diğer markalarda bu kapasite 90 cm.lerde var. Normal kullanımlarda 2'nci seviye kesinlikle yeterli. Kızartma gibi olaylarda ise 5'inci seviye tam sonuç veriyor. Fırın ise kesinlikle harika. Fan çok sessiz. Performans süper.

Şimdilik bu kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hhosafci -- 18 Ağustos 2010; 11:17:37 >

• Silverleine SLV 238 fırını kullanmaya başladık. Sonuç mükemmel. Kullanımı çok rahat ve sorunsuz. Tamamen elektronik tuşlu. SLV238 bizce doğru bir seçim ve karar aşamasında olup Silverleine düşünenlere tavsiye edilir.

Saygılarımla.
  • silverline; cs 110 f ocak, sl 105 f fırın, crystal line aspiratörürünlerini almak istiyorum. bu ürünler hakkında bilgisi ya da tecrübesi olan arkadaşlar, paylaşırsanız sevinirim.
  • silverline bahar kampanyası
    Şimdi Seçim Zamanı bahar kampanyası başladı....
    Fırsat 1-Venezia Davlumbaz+SL105F Ocak+SLV 207 Fırın=2220 TL
    Fırsat 2-Ring Davlumbaz+CS110F Ocak+SLV240 Fırın=1275 TL
    Fırsat 3-Carisma Davlumbaz+AS126F Ocak+SLV 239 Fırın=945 TL
    Fırsat 4-Ecko Davlumbaz+AS 126F Ocak+KS 201 Fırın Alana MS 240 Mikrodalga hediye=1215 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: hhosafci

Bir ay önce SILVERLINE (Silverline) Ankastre set (VENEZIA 3175LX davulumbaz, CS 110F ocak ve SLV 238 fırın) aldım. Çok çeşit olduğu için öncelikle Çetin Emeç Caddesindeki Info Center mağazasından modelleri beğendim (burada satış yapılmıyor, sadece tüm modelleri inceleyebiliyor ve hakkında bilgi alabiliyorsunuz) ve Sitelerdeki Necip Hırdavattan aldım. Bu markayı tercih etmemdeki neden, kalite-teknik özellik/fiyat oranının çok uygun olması idi.

Montaja gelen arkadaşlar kesinlikle işlerine hakim ve çok kibar kişilerdi. Sorunsuz şekilde montaj tamamlandı ve ürünlerin kullanımı hakkında detaylı bilgi verildi. Kullanım sonucunda ise hayranlığım daha da arttı. Davlumbazda 60 cm. ebatta 800 m3/saat gibi bir güce sahip. Diğer markalarda bu kapasite 90 cm.lerde var. Normal kullanımlarda 2'nci seviye kesinlikle yeterli. Kızartma gibi olaylarda ise 5'inci seviye tam sonuç veriyor. Fırın ise kesinlikle harika. Fan çok sessiz. Performans süper.

Şimdilik bu kadar.

Arkadaşlar bahse konu ürünleri kullanmaya başlayalı bir yılı geçti. Bu süre sonundaki deneyimler çok olumlu. Harika ürünler ve kesinlikle sorunsuz çalışıyor. Hepsinden tam randıman alıyoruz.

İlgilenen arkadaşların dikkatine.

Saygılarımla

• reklam gibi olacak ama bende ürünlerden memnunum.... tavsiye ederim...
  • silverline için bu kadar pembe ve rüya gibi bir alet gibi kavramlar okudum yukarıdakiş topiklerde.

bilemiyorum bunları yazanlar üretici mi ithalatçı ya da onların taşaronlarımı..

hiç olumsuz mesaj olmaması da son derece ilginç..

isterseniz biraz da biz gerçek yorumlardan bahsedelim..

cihazların ilk görünüşünde cici bicilik öne çıksa da imalat kusurları yok değil. benim ocağın gaz ocakları yandan dikkatli bakınca estetik olarak yamuk yumuk duruyor. yukarıdan bakarsanız farketme şansınız yok.. yanan ocağın aliminyumdan çelimsiz ve son derece dandirik oyuklarla yapılmış olması alev miktarını oldukça düşürmüş.

ilginç olan bişey ise küçük gözlerden birini yakarken her dört gözede kıvılcım veren elektrotların nedense en büyük gözü yakmaya çalışınca ateşleme yapmaması idi. yahuu diğer ocakları yakarken ateşleyen eletrot nedense büyük gözü açınca diğer üç göz ateşlesede asıl istedğim gözü ateşlemiyor.

montajı son derece uyduruk yaptılar. granitin kasilmiş kenarlarının üstüne ince bir bantlı sünger yapıştırıp ocağı bu süngerin üzerine bıraktılar. alttan vida takmadılar. ocak granit üstünde her yöne doğru oynuyor. üstelik ocağın altına bu süngerden su da damlıyor yalıtım yapılmadı. nasıl bir montaj şekli ise bu...

gelelim fırına. daha ilk çalıştırmamdan termostad elimde kaldı. fırın çalışmadı servis tarafından onarıldı. fırının aydınlatma lambası ise hiç çalışmadı.. bakalım gelip bakacaklar..beklemedeyiz..

davuldumbaz ise tam bir felaket. crom nikel çelik olanlarından pahalı olmasına rağmen siyah boyanmış saçtan imal edilmiş onuda yamuk takmışlar zaten. içinde 30 tl lik aspirator motoru var. başka da bişi yok. 475 tl gibi bir fiyata satıyorlar..

kısaca berbat bir ürün tavsiye etmem almayın.. (yanıltıcı yazı yazdığımı düşünüyorsanız özel pm ile ulaşın ürünlerin garanti bel. ve faturalarını mail ile gönderebilirim..)

• quote:

Orijinalden alıntı: cevizkabugu

silverline için bu kadar pembe ve rüya gibi bir alet gibi kavramlar okudum yukarıdakiş topiklerde.

bilemiyorum bunları yazanlar üretici mi ithalatçı ya da onların taşaronlarımı..

hiç olumsuz mesaj olmaması da son derece ilginç..

isterseniz biraz da biz gerçek yorumlardan bahsedelim..

cihazların ilk görünüşünde cici bicilik öne çıksa da imalat kusurları yok değil. benim ocağın gaz ocakları yandan dikkatli bakınca estetik olarak yamuk yumuk duruyor. yukarıdan bakarsanız farketme şansınız yok.. yanan ocağın aliminyumdan çelimsiz ve son derece dandirik oyuklarla yapılmış olması alev miktarını oldukça düşürmüş.

ilginç olan bişey ise küçük gözlerden birini yakarken her dört gözede kıvılcım veren elektrotların nedense en büyük gözü yakmaya çalışınca ateşleme yapmaması idi. yahuu diğer ocakları yakarken ateşleyen eletrot nedense büyük gözü açınca diğer üç göz ateşlesede asıl istedğim gözü ateşlemiyor.

montajı son derece uyduruk yaptılar. granitin kasilmiş kenarlarının üstüne ince bir bantlı sünger yapıştırıp ocağı bu süngerin üzerine bıraktılar. alttan vida takmadılar. ocak granit üstünde her yöne doğru oynuyor. üstelik ocağın altına bu süngerden su da damlıyor yalıtım yapılmadı. nasıl bir montaj şekli ise bu...

gelelim fırına. daha ilk çalıştırmamdan termostad elimde kaldı. fırın çalışmadı servis tarafından onarıldı. fırının aydınlatma lambası ise hiç çalışmadı.. bakalım gelip bakacaklar..beklemedeyiz..

davuldumbaz ise tam bir felaket. crom nikel çelik olanlarından pahalı olmasına rağmen siyah boyanmış saçtan imal edilmiş onuda yamuk takmışlar zaten. içinde 30 tl lik aspirator motoru var. başka da bişi yok. 475 tl gibi bir fiyata satıyorlar..

kısaca berbat bir ürün tavsiye etmem almayın.. (yanıltıcı yazı yazdığımı düşünüyorsanız özel pm ile ulaşın ürünlerin garanti bel. ve faturalarını mail ile gönderebilirim..)

Hocam montaj esnasinda sanirim yoktun veya mudahale etmedin adamlara. Kusura bakma ama sizin ihmalkarliginiz, urunle bir ilgisi yok. Siz kullanirken memnun musunuz onu paylasirsaniz daha faydali olur.

Yerli urun evet ancak bircok uluslarasi odul almis bir marka. Karalamamak lazim ve bence dunya capindaki urunlerle cok rahat kapisabilecek serileri mevcut. Ornegin andromeda davlumbaz. Alman TEKA daki muadilinden bence iyi,bosch siemenste zaten muadili yok.

• simdi yüzyılın en önemli hort larindan birisini yapıyorum benim adima kullanan arkadaslar silverlinedan memnunmusunuz hala kullaniyormusunuz? Coluk çocuk dahi olmuştur allah analı babalı büyütsün şimdiden :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yillar yillar gecti... 2007 yilinda bu konuyu acarken aldigim set ile ilgili 10 yillik deneyimimi paylasmak istiyorum.

1. Ocak: 10 yil icinde 7. Evim ve hala ayni ocagi kullaniyorum. Can tabla, dokum izgara. Yeni tasindigim eve dogalgaz tesisatini onaylamaya gelen muhendis ocagi sifir yani yeni sandi. Meme degisikligi ile lpg ile de kullandim. Cok memnunum. Halen şık ve yeni gibi. Ustelik artik dokum izgarali cam ocak bulnak oldukca zor.

2. Firin: yillar icinde celik yuzey epeyce bozuldu. Pisirme percormansi ilk gun gibi. Hicbir degisiklik yok. Cam arasi cok kirlenmisti. Bugun gozumu karartip soktum. Tekrar montaji biraz zorladi ama temizleyip geri taktim. Tek sorun inanilmaz iz ve leke tutuyir.

3. Davlumba: Asik olarak aldigim T tipi davlumbazim 10. Yil sonunda havlu atti. Aslinda 10 yil denemez cunku 2 yil paketledim ve hic kullabmadim. Yani 8 yil. Servis motor kart vs dagilmis, 280 TL ye toplariz dedi. Uzulerek sizde kalsin cope atin dedim. Cunku Servisle aram 45 km idi. Tekrar almaya gitmek istemedim. Ancak hem celik yuzeyi hem de filtreleri hala yeni gibiydi. Ki ben 500 kere yikamisimdir bilasik makinesinde. Icinde de onca tasinmaya ragmen hicbir deformasyon olmadi. Ve tertemizdi. Cekiminde de farkettigim hicbir azalma olmamisti. Canim gitti :(

Baska ve onemli bir konu; Istanbul disinda servis kalitesi yerlerde. Cok saygisiz ve hatta terbiyesiz tavirlarla karsilasmak olasi. Bu durumun iyi degerlendirilmesi gerek.

10 yillik bir deneyim sonrasi aktaracaklarim bunlar :)

Herkese sevgiler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ürünü kullanan yeni modeller için yorum bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz yan ürün olan Esty kullanıyoruz. Memnunuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.