Şimdi Ara

Silverlight yüklenebilen cep telefonu var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Hastanemizde kurulu bir PACS sistemi var. Tüm çekilen filmler (Tomografi, Mr, vs) bu sistemden hastane içindeki bilgisayar ekranlarından görüntülenebiliyor.
    Hastane dışındayken de bilgisayardan bu filmleri görebiliyoruz. Bunu için silverlight programı yüklemek yeterli oluyor bilgisayara...
    Bu filmleri gerektiğinde cep telefonumda da görebilmek istiyorum ancak kullandığım iphone 5 buna izin vermiyor.
    Bu filmleri gösterebilecek bir telefon almak istiyorum ama bugün note 3 ile denediğimde onun da gösteremediğini üzülerek anladım.
    Acaba bu programı yükleyip filmleri görebileceğim bir telfon var mı?
    Yardımlarınız için şimdiden tşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: drhilter

Merhaba. Hastanemizde kurulu bir PACS sistemi var. Tüm çekilen filmler (Tomografi, Mr, vs) bu sistemden hastane içindeki bilgisayar ekranlarından görüntülenebiliyor.
    Hastane dışındayken de bilgisayardan bu filmleri görebiliyoruz. Bunu için silverlight programı yüklemek yeterli oluyor bilgisayara...
    Bu filmleri gerektiğinde cep telefonumda da görebilmek istiyorum ancak kullandığım iphone 5 buna izin vermiyor.
    Bu filmleri gösterebilecek bir telefon almak istiyorum ama bugün note 3 ile denediğimde onun da gösteremediğini üzülerek anladım.
    Acaba bu programı yükleyip filmleri görebileceğim bir telfon var mı?
    Yardımlarınız için şimdiden tşekkürler...

hocam denemen lazım windows phone 8 de olabilir bence

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.