Şimdi Ara

SİLVER PREMİUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Benim bronz premimun 3 günü kaldı silver alsam 3 günün bitmesinimi bekleyeceğim?
    1 trina +1.5k cash veriyodu dimi?
    Bide arkadaşım cashi 48 saat sonra kullanabiliyosun dedi doğrumu?
    Bu 3ünü cevaplarsanız memnun olurum.

Vede silver premium ne kdr k-esn olarak alırsam Chatlack internet cafede(Ankarada)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H4MM3R -- 4 Kasım 2006; 14:16:54 >

• bu topic 9999999999 kere acıldı :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: azmann

bu topic 9999999999 kere acıldı :D

Saçmalama üst konuda bile chatlack internet kafede silver premıumun ne kdr olduğu yazmıyo.Ayrıca komikde değil
  • 24 saat beklmemen gerekiyo kardeş
  • agalar 48 saat dedikleri doğru
  • 48 saat sonra daha kullanabilin aga
  • YANLIZ ŞIMDI ALIRSAN O 3 GUNUN GIDER YENIDEN 30 GUN BAŞLAR BILGIN OLSUN ONA GORE.BEN GOLD ALMIŞTIM BRONZ UYELIGIN BITMESINE 2 GUN VARDI.O 2 GUN SILINDI 30 GUN GOLD BAŞLADI.DEDIKLERINIDE VERIYOR.CASH HEMEN KULLANIYORSUN DIYE BILIYORUM AMA EMINDE DEGILIM
  • quote:

Orjinalden alıntı: MADU

YANLIZ ŞIMDI ALIRSAN O 3 GUNUN GIDER YENIDEN 30 GUN BAŞLAR BILGIN OLSUN ONA GORE.BEN GOLD ALMIŞTIM BRONZ UYELIGIN BITMESINE 2 GUN VARDI.O 2 GUN SILINDI 30 GUN ****AŞLADI.DEDIKLERINIDE VERIYOR.CASH HEMEN KULLANIYORSUN DIYE BILIYORUM AMA EMINDE DEGILIM

teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: H4MM3R

quote:

Orjinalden alıntı: azmann

bu topic 9999999999 kere acıldı :D

Saçmalama üst konuda bile chatlack internet kafede silver premıumun ne kdr olduğu yazmıyo.Ayrıca komikde değil

bn chatlak cafeden alıyorum hep preleri. 29ytlydi enson silver simdi kaç bilmiom cash almıyo chatlak cafe yasal değil diyor gıcık oldum
  • ne beklemesi ben silver aldım trina anında geldi ve 1000 cash weriyor
  • 1000 cash ile istediğini hemen alıp kullanabilirsin.ama satmak(+60 lvl tabi)için 24 saat beklemen gerekiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: lpapillonl

1000 cash ile istediğini hemen alıp kullanabilirsin.ama satmak(+60 lvl tabi)için 24 saat beklemen gerekiyor.

hemen silver alıyom
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.