Şimdi Ara

Silver'ın Denemeleri [5. Yazım Geldi!] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel yazmışsın. Hani biraz daha eğitirsen kendini, yazılarını daha çok kişiye okutabilirsin.

UP
  • 3. yazım geldi. Gececiler okusun birazda
  • 1- cillop gibi olmuş
    2- taşşş gibi olmuş
    3- ilik gibi olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Ledriw_

1- cillop gibi olmuş
    2- taşşş gibi olmuş
    3- ilik gibi olmuş

Eyvallah hacı
  • boyle seyler turkiyede pek ilgi cekmiyor ilk mesajlarında dedigin gibi yapmalısın
  • Güzel olmuş bende heveslendim şimdi
  • @exerion Türkiye'de hal bu. Büyük edebiyatçılarımız bile boynu bükük gezerken benim ne haddime.

@Vordronor bir kişiyi bile heveslendirebildiysek ne mutlu.
  • Bende bos zamanlarimda roman yazmak istiyorum, kafamda da guzel olduguna inandigim bir kac senaryo var.

Internet de bu tur yazarlik, ya da yazi yazmak ile ilgili bildiginiz guzel siteler var mi?
  • güzellll
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y!g!T

Bende bos zamanlarimda roman yazmak istiyorum, kafamda da guzel olduguna inandigim bir kac senaryo var.

Internet de bu tur yazarlik, ya da yazi yazmak ile ilgili bildiginiz guzel siteler var mi?

Roman dediğin öyle "boş zamanlarda" yazılacak bir şey mi yahu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

quote:

Orijinalden alıntı: Y!g!T

Bende bos zamanlarimda roman yazmak istiyorum, kafamda da guzel olduguna inandigim bir kac senaryo var.

Roman dediğin öyle "boş zamanlarda" yazılacak bir şey mi yahu?

Roman dediysek oyle 800-900 sayfalik bir sey degil yahu. 100-200 sayfalik bir sey olur maksimum. Zaten ben meslek olarak dusunmuyorum, daha cok bir hobi olarak. Oyle acelem de yok, o yuzden bos zamanlarim yazmak icin yeterli olacaktir diye dusunuyorum.

Hem bak benle iyi gecin, bana destek cik. Sonra senle pazarlama islerine girelim, ilerde unlu bir yazar olunca sana da bir sakal atarim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y!g!T -- 7 Aralık 2009; 7:22:57 >

• @himmet_dal eyvallah.

@Y!g!T destekleiyorum kardeşim seni. Yürü bu yolda

@PHI sana yazacak bişey bulamadım ama diğerlerine cevap yazdım, hak geçmesin sanada yazmış olayım böylece.
  • "En büyük DH Forum...Yuppiiii.....Edwardddd.....bloğu yan yatır o yeeee" şeklindeki yorumuyla blog adresime güzellik katan çılgın konu dışı tutkununu canı gönülden tebrik ederim.
  • blogcunun reklamlarından rahatsız mısınız? Wordpresse geçmeyi düşünüyorum. Ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilverQuasar

blogcunun reklamlarından rahatsız mısınız? Wordpresse geçmeyi düşünüyorum. Ne dersiniz?

en temizi wordpress . hiç sorun çıkarmıyor üstelik reklam sıkıntısı falanda yok. tema arşivide bayağı geniş sade temalar var girince insanın aklı karışmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okisht

quote:

Orijinalden alıntı: SilverQuasar

blogcunun reklamlarından rahatsız mısınız? Wordpresse geçmeyi düşünüyorum. Ne dersiniz?

en temizi wordpress . hiç sorun çıkarmıyor üstelik reklam sıkıntısı falanda yok. tema arşivide bayağı geniş sade temalar var girince insanın aklı karışmıyor.

öyle olucak galiba, girişteki reklamlardan şikayet geliyor. Birde yeni yazı operadan eklenemiyor.
  • Güzel gayet akıcı fakat ileriyi dusununce kitap gibi , konuyu uzattikca uzatinca nasıl bir hal alır bilmem
  • Genel olarak iyiye yakın yaşınız kaç?
  • yaş 18, sağolun yorumlar için.

Beyler bugün itibariyle bloğu taşımış bulunuyorum. Yeni adresim;

http://silverinmekani.wordpress.com
  • 4. yazım geldi. Klasik diyebilirsiniz.(ağustos böceği ile karınca) farklı bir yorum getireyim dedim.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.