Şimdi Ara

Silver'dan Çıkmak İçin Duo Aranıyor (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
4
Favori
6.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ucerabdullah

1- %50 oranını Riot aynı düzeydeki oyuncular için matematiksel değerini ortaya koymuştur. Azıcık matematik bilen adam zaten bunun mantıklı olduğunu anlayabilir. Sen bronz muydun ? Pardon. Ben seni platinum seviyesinde sanıyordum. :) Yani senin Platinum maçlarında %50 şanşın var, bronze da değil. Zaten baktım statlarına platta feedlediğin de olmuş. Neyse,

2- Yolladığın SS de Katarinanın skoru önemli değil. Karşı tarafın aldığın skorlar önemli. Yani karşı tarafta feedlenen biri yok. Killer dağılmış. Ben Topta Trundle 7 - 0 gidiyor dedim. Killerin bir adamda toplanmasından, yani feedlenmesinden bahsediyorum. Senin attığın hiç bir SS te karşı takımda feedlenen birileri yok. Yani bu durumda benim bahsettiğim Trundle, sen oluyorsun ki keza Top lane de tank olarak kasılan adamın önüne geçelimeyeceğinden bahsettim. Yani senin attığın statlar benim derdimin dermanı değil.

3- Aklım fikrim kill almak değil ancak topta 7-0 giden bir adamı yine kill alarak ve farm yaparak durdurabilirsin ki oyun erkenden tf'ye döndüyse farmı rüyanda yaparsın. Bronze liginde çok vakit harcamadığın buradan belli.

4- İddiaya bu kadar takılma. O kadar elooboost yapıyorsun al bi tane hesap o paralarla. Bu kadar fakir misin ? Hesabıma göz dikti. Carry adamsın sen her şartta maç carryliyorsun senin hesaba ihtiyacın mı var ?

5- Kendi bildiiğini okumaya devam et. Kafanı eseni konuşuyorsun yapıcı değilsin. Demek istediğimi anlıyorsun ama işine gelmiyor.

benim hesabımı bulmuş olamazsın çünkü oynamıyorum.Hesabını fakirlikten istediğim anlamını çıkardıgına göre bayağı zehir gibisin.
    O kadar atıp tuttuktan sonra iddiadan vazgeçtiğine göre konuşacak bişeyimiz kalmadı hadi bay.

• Varmi duo gold olalim beraber :) suan silverim fakat is yoğunluğum yüzünden anca haftada 1-2 dereceli girebiliyorum. oyun bilgim olsun harita kontrol vs iyi diye düşünüyorum fakat tek başıma bir oyunu taşıma kapasitemde yok lise universite zamanlarinda olmus olsaydim simdiye durum cok farkli olurdu ama hayat para kazanmak zorundayiz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi ara atalım bi maç

• quote:

Orijinalden alıntı: Knife Party

Jax cho gath shyvana ucuyle tasi iste benim cho gath ve jax maclarimin win orani %80 e yakin

oğlum madem iyi jungle yapıyosun beni niye hiç oyuna davet etmiyosun kaç oyundur gerizekalı herifler yüzünden yeniliyorum

• TUGR4 Ekle deneyelim bakalım
  • Beyler dari alın teqliyo

• Adamin hayati bu konuyu guncellemek olmus lan tasisin biri bunu

• Wildly26 west
  • Silver II Kantawizard: Her lanede oynarim. Main support. Ozelden konusalim istersen?

• Günceldir.
  • Günceldir.
  • Günceldir.
  • Günceldir.

• Vayne ve Braum'un aptallıklarına rağmen kazandık.
  • Günceldir.
  • Günceldir.
  • Günceldir.

• Guncel

• çıkılmaz denemeyin fp solo ryze, mid dianalarla zor
  • Evdeki Sinek kullanıcısına yanıt
    Duo'suz çıkmak şu an benim için imkansız. İki gün önce 90 puandım şu an 0 puanım. Bu da toplamda 10. falan oldu 90 puandan 0 puana düşüşüm.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.