Şimdi Ara

SilkroaD VadiSi : Mutsuzluk Charları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Exp 99.02 ...
    Frank birazdan level 37 olacaktı.Black Robber Bowman Görevi bitmek üzereydi.Görevi verip biraz olsun experiance point kazanacaktı.
    Görev Bitmişti.Frankenstein görevi teslim etmek için moving speed skillini açtı ve yola koyuldu.Donwhang a giderken arada bazı canavarlara lightning nuke sallıyordu ve kasark gidiyordu. Ravine yi geçerken birden önünde LvL 40 Boss OLaN "Uruchi" belirmişti..Ne yapacağını şaşırdı ve hemen zerki yaktı.Uruchi ona 950 vuruyordu ve canı 200 den dönüyordu...O ise Uruchi ye 1500 vuruyordu..
    Uruchinin canının 1/4 ü gitmişti... Aniden Black Robber Giantları belirdi.Hemen kaçmaya başladı ama nafile. 2. adımında int olmanın dez avantajınla yere serildi.Sonra arkadan biri belirdi ve ;
    "hahahahah ... You are a noobstar " dedi ve Ardından şu yazı belirdi silkroad ekranında;
    "RiverForceW killed Uruchi from Tarim Basin"
    İtemleri topladı ve Frank 'in yanından ayrıldı.Frank level düşmenin de siniriyle River e söverken DonwHang'a ışınlandı.
    Görevi teslim ettikten sonra level atladı ve %15 kasıldı.Message bölümünden Guildi seçti ve Guildine ;
    "LvL Uppppp =))" yazdı.Tebriklerini aldıktan sonra Depoya gitti ve 37 lik Suitini giydi.
    DW East Gate de pvp yaparken arkadan RiverForceW belirdi ve o da cape sini taktı ve Frank ' e 9652 Critical Vurdu.Frank'in gözleri karardı ve birden yere serildi.İçinde hep bu Acı vardı ;

"İNTİKAM"

Birinci Bölümün Sonu .

2.Bölüm
    2 Hafta Sonra ....
    Frank 'in Lvl ı 64 olmuştu içindeki hırsla öyle bir kasıyordu ki günde neredeyse 2 lvl atlıyordu.RiverForceW LvL 80 olup farma başlamıştı.
    Frank bir gün kasmaktan sıkılıp Theifliğe çıkmıştı.Elinde +4 Spear ıyla Tiger MounTain de terör estiriyordu.Gördüğü Hunter a meteor atıp onu yere seriyordu.
    Tam Mal Deviriyordu ki Önünden ışınlanarak biri geçti ... Şaşkınlıkla baktı . Bu RiverForceW di. Ne yapacağını şaşırdı.Sonra Berkserker ı bastı ve bir meteor salladı . Ama sadece 2500 vurabilmişti.
    RiverForceW :
    "You are a NoobStar " yazısını tekrarladı ve Frank i yere yıktı. Sonra malları topladı ve gitti....

*** 2 Ay Sonra ***

Frank 80 oldu farmını bitirdi.Saat gece 1,30 du . Uykusu vardı ve oyundan çıktı.
    Sabah uyandı ve charına girdi.Ne görsün.Frank lvl 19 düşmüş ve hiç elbise ve parası yoktu.Sinirden çardan çıktı.Yeni çar açtı ona girdi.Girdiğinde kendine pm attı ve ;
    "a" yazdı
    mesaj gitmişti.Sonra bir global geldi.Kendi charı atmıştı. ;
    "HaCKeD By RiverForceW hahhahahahahahh " dedi ve oyundan çıktı..
    Frank bilgisayar masasından düştü ve yere yığıldı ...

2.Bölüm Sonu

3.Bölüm
    Herşey yeniden başlamıştı.Frank yeniden başladı oyuna... Bu sefer Bot ile kasıyordu ve lvl 24 olmuştu.Ama bu sefer RiverForceW e bişey çaktırmıyordu.Frank olduğunu kimse bilmiyordu.Yeniden gelişip RiverForceW den intikamını alacaktı.Ama Bu kasma süresi içerisinde 90 lvl açılmış ve RiverForceW 89 olmuştu.Frank'in yetişmesi çok zor olacaktı ama bunu yapmak zorundaydı.
    Bir gün kasarken yanına biri geldi ve
    "Bot almak istermisin?" diye sordu.
    "HayıR!" diye sert bir şekilde cevap verdiş Frank ...
    "ßen botter im benden bi zarar gelmez :) " dedi.
    Ama Frank:
    "Hayır olmaz. İstemiyorum .Sen git başka N00B ları kandır " dedi.
    Kasmaya devam ederken tartıştığı adam ona pk oldu.Frank aldırmadı.Ama adam sinir bozucu bir şekilde Frank e vuruyordu.En sonunda Frank Dayanamadı ve o da ona vurmaya başladı.Adam birden elbiselerini çıkardı ve defansını azalttı.Frank dönme skillini yapınca adamın pembe pklığı gitti ve Birden yattı.Frank kırmızı Pk olmuştu.
    Pklığını geçirmişti.Ama lvl 23 exp ide 75 olmuştu.Silahını kullanamıyordu.ve sadece 10k parası vardı.Black devil suit almıştı parasına....Böyle olacağını hiç düşünmemişti.Kasmaya yeniden lvl 8 lik glavie yle başladı ama vuruşları 25 -30 -120Critical şeklinde oluyor ve canavar olarak chajki kesiyordu . Çünkü ondan aşağı lvl canavarlar fazla exp vermiyordu.Böle Böle 3 saat içerisinde tekrar 24 lvl oldu . Bir Gianta dalmıştı. Onu kesmeden gitmek istemiyordu.Zerk i yaktı ve gianta daldı.Yarım saat içerisinde giantı kesti.Bir de ne görsün !... Sarı bir kutu... Hemen üzerine geldi .Hook Glavie yazıyordu.Hemen aldı . ya bastı.Üzerine geldi.;
    Phy.Attack Power (+98%)
    Mag. Attack Power (+56%)
    Durability 98/98 (+74%)
    Critical 14 (+78%)
    Attack distance 20.0 m
    Attack rating 97 (+5%)
    Reqiured level 16
    Seal Of Sun

Hemen taktı ve yeniden Hyungno Ghost lara gitti...

3. Bölüm Sonu.

4.Bölüm (FİNAL YAKLAŞIYOR !..)
    İlk defa Full Str Fire Glavie bi char açmıştı.RiverForceW de Full Str Glavie Fire dı.
    ...
    ...
    3 GüN Sonra ...

64 oldu... yeniden başlıyordu. Yine kasmaktan sıkılıp Tiger Mountain e thieflik yapmaya gitti.Birden arkasına baktı.Bu RiverForceW di. Hemen çalıların arkasına geçti.
    RiverForceW;
    "Don't ide i saw." diye cevap verdi.
    Frank saklandığı yerden çıktı ve ;
    "Ok.We met again" diye söylendi.
    RiverForceW;
    "Yeah." dedi ve bufflarını yapmaya başladı.
    Frank de bufflarını yapmaya başladı.
    ...
    ...
    İlk hamleyi RiverForceW yaptı.Frank ayakta kaldı.Zerkini yaktı ve RiverForceW e vurmaya başladı.
    Ama bu işe yaramıyordu.Canının sadece 20 de 6 sı azalıyordu.Frank birden eskiyi hatırladı.;

" Bir gün kasarken yanına biri geldi ve
    "Bot almak istermisin?" diye sordu.
    "HayıR!" diye sert bir şekilde cevap verdiş Frank ...
    "ßen botter im benden bi zarar gelmez :) " dedi.
    Ama Frank:
    "Hayır olmaz. İstemiyorum .Sen git başka N00B ları kandır " dedi.
    Kasmaya devam ederken tartıştığı adam ona pk oldu.Frank aldırmadı.Ama adam sinir bozucu bir şekilde Frank e vuruyordu.En sonunda Frank Dayanamadı ve o da ona vurmaya başladı.Adam birden elbiselerini çıkardı ve defansını azalttı.Frank dönme skillini yapınca adamın pembe pklığı gitti ve Birden yattı.Frank kırmızı Pk olmuştu. "
    bunu RiverForceW e yapmayı planladı ve ona pembe pk oldu.RiverForceW sadece imbue skilli yapıp onu yaptırmayarak sinir ediyordu. Frank bir anda elbiselerini çıkardı ve ardından pembe pklığı geçti.RiverForceW de ona vurunca Frank öldü ve RiverForceW kırmızı pk oldu .. ;
    "Arghhhhhhh .... Bi*ch " diye cevap verdi.

4.Bölümün Sonu

FİNAL

2 YIL SONRA ...

İkisine 100 lvl dı . Frank in yanına geldi ve ;
    " Come PvP for 100m "
    Frank;
    "Ok Dude. in front of hotan guild agent ... Come "
    RiverForceW;
    "Ok.I will take a video " dedi.
    Frank;
    "Ok. Quick "
    RiverForceW geldi.Capesini taktı.Bufflarını yapmaya başladı.Frank de öle..İkiside Full Str Glavie Fire ydı.
    PvP ye başladılar....Çok Lag vardı...Frank öle sanıyordu.Oyun donmuştu Frank için ..
    Hemen modemine baktı.Çalışıyordu bireşy yoktu. Sonra bir anda bir yazı geldi;
    "Dissconnected From the ServeR."dedi.
    Frank deliye döndü.Hemen oyuna girmek için ID ve PW sini yazdı.Connect Tuşuna bastığına ;
    Cannot connect because your account has blocked .
    Blocking reason: illegal porgram
    21.06.2110
    Frank oyundan çıktı ve msn inde arkadaşına ;
    "Banlandım " dedi.
    Arkadaşı;
    "Sana bunu söylemeden yapamayacağım.RiverForceW Gm lere seni banlaması için 8000 $ verdi.Banada para verdi sana sölememem için.. Üzgünüm "dedi.
    Frank arkadaşını ngelledi ve msn den çıktı...Herşey bitmişti.Artık Silkroad a Dönmeyecekti...

SON

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gaffur55 -- 1 Temmuz 2007; 20:34:48 >

• emeğe saygı ama;
    fakat 4 bölüm birden yayınlaman kusku uyandırıcı alıntı ise adres belirtmeni tavsiye ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: 0nly4y0u

emeğe saygı ama;
    fakat 4 bölüm birden yayınlaman kusku uyandırıcı alıntı ise adres belirtmeni tavsiye ederim

daha önceden yazmıştım ... Şimdi kopyalayıp buraya geçirdim.. extra nın sitedede bu var ama o da benim üyeliüim
  • Harika olmus devamini bekleriz
  • Arkadaslar Kesin Okuyun Ben Okudum Cok Guzel

Gercektende Bir İnsanın Oyunda Nasıl Para İle Satıldıgını Anlatan Guzel Bir Yazi Olmus

Dostum Ellerine Saglık Franka Cok uzuldum Ama Ne Kadar kassada Karsısındaki Dusman Sabit Kalmıs

Dusman her Zaman Önde Olmus Baksana
  • harikasın tek kelimeyle harikasın
  • m-ü-k-e-m-m-e-l ama bu Frank ta acayip salakmış
  • çok begendim
  • hikayeyi hiç sıkılmadan izledim keske daha uzun olsaydı
  • Yönetmen / yapımcı filan olmalısın veya flim roman yazan biri
  • güzel olmus
  • quote:

RiverForceW belirdi ve o da cape sini taktı ve Frank ' e 9652 Critical Vurdu.Frank'in gözleri karardı ve birden yere serildi

Buraya kadar okudum , bundan sonrası nasıldır bilemiycem ama crt vuran nuker varsa ilerde o nuker yatır batırda yapıodur diye vazgeçtim okumaktan
  • off süpermiş varmı devamı
  • beüüü yeni char alsaymış sosunlu bari tekrar deneseymiş onu kesincede kim olduğunu yazardı
  • quote:

Orjinalden alıntı: haadeess

quote:

RiverForceW belirdi ve o da cape sini taktı ve Frank ' e 9652 Critical Vurdu.Frank'in gözleri karardı ve birden yere serildi

Buraya kadar okudum , bundan sonrası nasıldır bilemiycem ama crt vuran nuker varsa ilerde o nuker yatır batırda yapıodur diye vazgeçtim okumaktan

• quote:

Orjinalden alıntı: _OrionsGuard_

quote:

quote:

Arkadaşım son bölümlere doğru okursan o RiverForceW'in full str fire glavier olduğunu anlarsın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: eLKa_Lee

quote:

Orjinalden alıntı: _OrionsGuard_

quote:

quote:

Arkadaşım son bölümlere doğru okursan o RiverForceW'in full str fire glavier olduğunu anlarsın.

Ayrıca: Frankın ilk charı da nukermiş sen karıştırdın galiba.
  • EmeĞİNe SağLık KarDesşim SüPer Bİ HİkaYe OLmuŞ DeVamMı Da Gelir UmaRız
  • süper bi hikaye olmuş. ilk defa bişeyi sıkılmadan okudum. keşke daha da uzatsaydın. tbrik ettim.
  • quote:

quote:

ya düzgün okusanıza RiverForceW Full Str Glavie
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.