Şimdi Ara

Silkroad-R 90 Cap 16 Ağustos'ta Geliyor(Resmi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
4.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 31
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 gün 14 saat 29 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BluePs3 (9 mesaj) BoNDaZeR (9 mesaj) majesthion (8 mesaj) Nikki Sixx (7 mesaj) Fatih211 (5 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (12 mesaj) Mobil (17 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> SilkRoad Online >> Sro genel/Update'ler >> Silkroad-R 90 Cap 16 Ağustos'ta Geliyor(Resmi)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    620 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Silkroad R Returns to Europe on 16th Aug, 2016

Hello, this is Silkroad Online.

New server, “Ephesus”, is going to be opened in Europe on August 16th.

Especially, Silkroad R will be with JC Planet from that time(Channeling service with JC Planet).

You may feel more comfortable conditions in the new server.

Opening Time:

- 18:00 of August 16th, 2016 (Joymax Standard Time)

[Specialties in the New Server]

1. Max Level

- Max level is Lv.90 in the beginning. (China and Europe will be opened at the same time)

2. Fatigue System

★ Different Fatigue system in order to make better game conditions and prevent Bot.

★ Detail of Fatigue System

[Original Servers]

- Basic : By 8hours accumulated play time in a day (No Penalty) -> 8~12hours accumulated play time in a day (50% of Exp. Penalties in Quest & Acquisition)

-> After 12hours accumulated play time in a day(0% of EXP. No Quest & Acquisition)

- Users who are VIP 2 are free from Fatigue System. (24hours accumulated play time in a day 100%)

[New Server]

- Basic : By 2hours accumulated play time in a day (No Penalty) à 2~3hours accumulated play time in a day (50% of Exp. Penalties in Quest & Acquisition)

-> After 3hours accumulated play time in a day (0% of EXP. No Quest & Acquisition) à Kick out after 10 minutes

- VIP 1 : By 4hours accumulated play time in a day (No Penalty) à 4~6hours accumulated play time in a day (50% of Exp. Penalties in Quest & Acquisition)

-> After 6hours accumulated play time in a day (0% of EXP. No Quest & Acquisition)

- VIP 2 and above : Free from Fatigue System. (24hours accumulated play time in a day 100%)

※ Fatigue will be counted when you log in and the accumulated play time will be reset on every 00:00.

※ Fatigue is applied to account base.(Not character base). If you play in many servers with same account, accumulated play time will be calculated into the account.

※ But when you play in original servers and new server, fatigue system will be applied by rule of server policy (Original server and new server).

[Event]

1. Attendance Event (All Shards)

- Period : August 16th, 2016(After maintenance) - August 29th, 2016 (Before maintenance) (for 2 weeks)

- Every day -> Berserker Regeneration Potion * 1

- 5 consecutively accumulated days -> Skill Point Scroll * 1

- 10 consecutively accumulated days -> Skill Point Scroll * 1

Thanks.

JCPlanet'ten üye olup oynanacak 80 cap olsaydı daha iyi olurdu ama bu da müthiş olacak.

Silkroad-R'deki gibi bar sistemi olacak ama para yatırmayan oyunculara karşı daha acımasız olacak. Şu anda Silkroad-R'de 8 saat sarı bar (%100), 4 saat kırmızı bar (%50) ardından hiç exp vermeyen gri bara dönüşüyor. Gri barda 6-7 saat bekleyince tekrar sarı bar geliyordu. Yeni sistemle VIP 2 ve üstü olanda bar hep sarı olacak yani %100 olacak. Ancak bu serverda para yatırmamanız durumunda sarı bar sadece 2 saat olacak.Bar bittikten sonra stall açarım da diyemiyorsunuz çünkü 10dk sonra oyundan atılacaksınız.

Her ay 100-299 silk oyuna yatırırsanız sarı bar günde 4 saate çıkacak. Her ay 300 silk yatırırsanız 24 saat %100 exp alacaksınız. Tabi bir ay içinde 900 yüklerseniz sonraki 2 ay hiç yüklemeden de bundan faydalanabileceksiniz.

Şu anki VIP sistemi bu şekilde.

100 silkin piyasa fiyatı 28-30TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Modu Chanyu -- 2 Ağustos 2016; 19:54:33 >

|
    |

• Teğmen
    118 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: --BİLİRKİŞİ--

Bu mesaj silindi.
    kaynak?
  • Yüzbaşı
    620 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    |
    |
    LightBloom kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    107 Mesaj
    Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1105 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: destroyer12

Takip
    http://www.joymax.com/silkroad-r/

Evet sonunda sro satıldı.

Fakat yeni açılacak serverda sro-R'deki gibi süre kısıtlaması var.

80 lv olsaydı süper olurdu.90lv blade forever gider..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    264 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DaRK_Z7D

http://www.joymax.com/silkroad-r/

Evet sonunda sro satıldı.

Fakat yeni açılacak serverda sro-R'deki gibi süre kısıtlaması var.

80 lv olsaydı süper olurdu.90lv blade forever gider..

Alıntıları Göster
    Merak ettiğim drop sistemi item mall ve GMlerin event etklinliği ve en önemlisi jop sistemi ve ve server traffic konusu :)
    |
    |

• Teğmen
    203 Mesaj
    Bu simdi bildigimiz orjinal sro mu satildi ? Umarim oyuncu yolma olayini bitirirler cunki kasmayi biraz basitlestirip oyunu daha oynanabilir hale getirirsen oyuncular yine para yatirir millet matematiksel olarak 1 ayda 60 levelden 70 levele gelmek icin gun basina gap monster basina sp hesapliyo bi nesil hesap makinesi oldu bi turev integrali ogrenemedik su oyunda kolaylastirin sunu be

• Er
    8 Mesaj
    Bu şekilde Server da kimsenin kalmayacağını tahmin ediyorum.

|
    |
  • Yüzbaşı
    264 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MarcelGerrard

Bu simdi bildigimiz orjinal sro mu satildi ? Umarim oyuncu yolma olayini bitirirler cunki kasmayi biraz basitlestirip oyunu daha oynanabilir hale getirirsen oyuncular yine para yatirir millet matematiksel olarak 1 ayda 60 levelden 70 levele gelmek icin gun basina gap monster basina sp hesapliyo bi nesil hesap makinesi oldu bi turev integrali ogrenemedik su oyunda kolaylastirin sunu be

orjinal sro hala joymaxda temellim bir an önce onuda satsınlar bu lanet joymaxdan kurtulalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BluePs3 -- 3 Ağustos 2016; 21:07:15 >
    |
    |
  • Yarbay
    4147 Mesaj
    Silkroad-R gerçekten satılmış gibi gözüküyor. Fakat Joymax'in birkaç ay önce icat ettiği VIP sistemini devam ettirmeleri gerçekten saçma olmuş. Bu kafa yapısıyla bu oyundan da bir şey olmaz.

Silkroad-R'de de kastığım 1 adet char'ım var. Şu anda bot çalışmıyor Silkroad-R'de.

|
    |
  • Binbaşı
    1684 Mesaj
    Başlamayı düşünüyordum ama para yatırmayan oyunculara neler yapıldığını görünce vazgeçtim

|
    |
  • Yüzbaşı
    836 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: JabbaWockeeZ

Başlamayı düşünüyordum ama para yatırmayan oyunculara neler yapıldığını görünce vazgeçtim
    her ay 300 silk yatırcakmışım da bilmemne geçiniz bunu joymax bey 300 silkin fiyatı şuan 90 lira
  • Yüzbaşı
    620 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Meraxes

her ay 300 silk yatırcakmışım da bilmemne geçiniz bunu joymax bey 300 silkin fiyatı şuan 90 lira

Joymax değil artık hocam JCPlanet
    |
    |
  • Yarbay
    3456 Mesaj
    Çöp

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    229 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Curb

Çöp
    Yorumlara şöyle bir baktımda hepimiz hemen hemen eski sroculardanız ve hepimizin yakındığı konu SİLKROAD IN OYUNCUYU SALAK,YOLUNACAK KAZ gibi görmesi onlar zaten o yüzden kaybettiler. Ben mesela 100 lv i 90 lv en çok sevdiğim pech lerdendi. 100 LV den sonra oyunu sadece 100 lv ve üzeri çarlar için geliştirmeye başladılar. oyunun amacının sapıttılar SİLKROAD dediğin şeyin türkçesi İPEKYOLU zaten hepinizinde bildiği üzere. Bunlar job sistemini bozduktan sonra oyunun Bku çıktı beyler. ben mesela 80 lv idim ve kervan yapıyorduk habire kervan ve event birde sabah akşam olan coin veren birşey vardı arenamı neydi o başka birşey yaptığımız yoktuki öyle değilmi. Baylar şu saatten sonra hele helede piyasaya yeni yeni online oyunlar sunulmuşken ÖLÜYÜ DİRİLTEMEZLER diye düşünüyorum. ama 8 yıl öncesini bi düşünsenize oyunun başından kalkmazdık. PC 7/24 dedikleri olay varya aynen öyle çalışırdı. Ozaman bi başka idi. Adamlar şimdi Serverleri birleştire birleştire artık yapcak bişe kalmadı napsınlar. Ya öyle işte. Ama hala oynayanlar var ama onlarında bizler gibi eski olduklarını düşünmüyorum oyunda tat tuz hiçbişe kalmamış geçen girdim baktımda öylesine. Milletin çoğu çarlarına delete çekmiş durumda ben mesela 94 lv çarım soyuldu ben bile delete çektim oyuna.

• Yarbay
    4147 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Turkuaz_TR

Yorumlara şöyle bir baktımda hepimiz hemen hemen eski sroculardanız ve hepimizin yakındığı konu SİLKROAD IN OYUNCUYU SALAK,YOLUNACAK KAZ gibi görmesi onlar zaten o yüzden kaybettiler. Ben mesela 100 lv i 90 lv en çok sevdiğim pech lerdendi. 100 LV den sonra oyunu sadece 100 lv ve üzeri çarlar için geliştirmeye başladılar. oyunun amacının sapıttılar SİLKROAD dediğin şeyin türkçesi İPEKYOLU zaten hepinizinde bildiği üzere. Bunlar job sistemini bozduktan sonra oyunun Bku çıktı beyler. ben mesela 80 lv idim ve kervan yapıyorduk habire kervan ve event birde sabah akşam olan coin veren birşey vardı arenamı neydi o başka birşey yaptığımız yoktuki öyle değilmi. Baylar şu saatten sonra hele helede piyasaya yeni yeni online oyunlar sunulmuşken ÖLÜYÜ DİRİLTEMEZLER diye düşünüyorum. ama 8 yıl öncesini bi düşünsenize oyunun başından kalkmazdık. PC 7/24 dedikleri olay varya aynen öyle çalışırdı. Ozaman bi başka idi. Adamlar şimdi Serverleri birleştire birleştire artık yapcak bişe kalmadı napsınlar. Ya öyle işte. Ama hala oynayanlar var ama onlarında bizler gibi eski olduklarını düşünmüyorum oyunda tat tuz hiçbişe kalmamış geçen girdim baktımda öylesine. Milletin çoğu çarlarına delete çekmiş durumda ben mesela 94 lv çarım soyuldu ben bile delete çektim oyuna.

Bu 90 cap server'a fatigue sistemini getirmeselerdi, inan ki eskisi gibi canlı bir server olurdu.

• Teğmen
    106 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Nikki Sixx

quote:

Bu 90 cap server'a fatigue sistemini getirmeselerdi, inan ki eskisi gibi canlı bir server olurdu.

Alıntıları Göster
    benmi sro acsam napsam xd
    |
    |

• Yarbay
    4737 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Coldnessinmyheart

Fatigue sorun degil de vip sistemi kalkmazsa başlamam.Dolar 3 lira olmuş her ay ona para mı yeter

• Yüzbaşı
    836 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: glumblapinta

Fatigue sorun degil de vip sistemi kalkmazsa başlamam.Dolar 3 lira olmuş her ay ona para mı yeter

aynen wowa başlasam bu kadar para kaçmaz
    |
    |
  • Teğmen
    229 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SixSixSix

quote:

Fatigue sistemi nedir hocam?

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Bitcoin Alım Satım
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.