Şimdi Ara

Silkroad Projesi ! Silkroad Online 2005 ten yeniden başlıyor !

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba 2007 yılından beri forum donanım haber bünyesinde bir çok arkadaşlık ve dostluk edindim. Silkroadı 2005 yılından itibaren oynadım ve oynamaya devam ediyorum. Silkroadın Steame gelmemesi , Pay to win öğelerinin kaldırılmaması üzerine . Bir çok defa gerek linkedn gerek joymax gerek jcplanete türkiye tabanlı server başvurusu için ticket ve mail yollasamda başarılı olamadım ve silkroadı resmi bir şirket aracılığı ile türkiye bünyesine getiremedim. Korona virüsü salgını sebebiyle boş vaktim oluştu ve bu projeyi gerekli maliyetleri ayırarak başlatmayı düşündüm ve bir kolları sıvamanın gerektiğini idrak ederek arkama bakmadan aylardır tasarlayarak silkroadı yeniden başlatmaya karar verdim. Oyun 120 cape kadar güncellenecektir.

Silkroadın paytowin olmayan simülasyonu niteliğinde server oluşturmaya ve oyunun klasik updatelerini 3~6~12 ay süre ile gerek cap updateleri gerek diğer updateler olacak şekilde başlatıyoruz. Bunun yanı sıra oyunda bireysel level kasmaktan sıkılan oyuncular için CTF etkinliği aktive edilecektir. Ayrıca 1.aydan sonra oyuna kale savaşı eklenecektir. Düşünülen ve oylamaya sunulacak updateler arasında Guild War Turnuvası , PvP turnuvası vardır fakat orijinallikten uzaklaşmamak adına bu tercih oyunculara bırakılacaktır.

Server özellikleri neden 2005 ten başladığımızı anlamanızı kolaylaştıracaktır. Bunlardan öncelikle bahsetmek ve siz değerli dostlarım ve üyelere bunları detaylı bir şekilde aktarmak istiyorum.

1-) Oyunun tüm pay to win öğeleri silinmiştir. Oyunumuza donate atılması yasaklanmış bunun yerine oyuncular oyun içerisinde 1 Silk = 100.000 gold şeklinde silk scrool ile silklerini alabilirler.
    Sunucu alınmış olup ayrıca guardda piyasadaki en iyi hizmeti vermektedir. Oyunumuzda 20 levele kadar ücretsiz level artabiliecektir.Daha sonra üyelik aktifliği istenilecektir. Oyuna devam edilebilmesi için website üzerinden 5 dolar bağış yapılması şeklinde üyelikler aktif edilebilir haldedir. Yani kısacası oyunumuz para verenin öne geçtiği değil oyuna girişin ücretli olduğu bir oyun olacaktır)
    2-) F8Guard ile botların oyuna girişi yasaklanmış bunun yerine oyuncular oyunu botsuz bir şekilde oynayacaktır. Ayrıca otomatik yaratık için "automonster" tuşu iptal edilmiştir.
    3-) Oyunun drop sistemi level sistemi alchemy sistemi 2005 silkroad ile aynıdır. Silk itemlerin alışverişi , ticareti deaktif edilmiştir. F10 item mall yalnızca 2005 silkroad öğelerini barındırmaktadır.
    4-) İnt ve Str dengesi sağlanmış Pacheon üzerinde çalışılmıştır.
    5-) Hunter korumasını zorunlu kılacak düzenlemeler getirilmiş ve ayrıca Thieflerin ve Traderların kar oranları dengelenmiştir.
    4-)Oyun içerisinde oyuncuların yalnızca Thief veya Trader&Hunter Job Kıyafeti ile giriş yapabilecekleri Job Dungeon bulunmaktadır.

Mavi Teleport: Trader Hunter girişidir
    Kırmızı Teleport: Thief girişidir
    Job Cave Map

Trader Hunter Başlangıc Alanı

Thief Başlangıç Alanı

Haftada 1 sox drop rateli uniq spawn ve black penon spawn bölgesi job alanı

Black penonlara günlük görev eklenmiş olup 1500 adet kesilmesi halinde 5 silk kazanılabilecektir. Ayrıca Job Arenada çıkan tüm yaratıkların sox dropu artırılmış olup .Aşağıda bulunan alanda haftada 1 çıkan uniqten Seal Of Star 7.dg item %1 / Seal Of Moon item %0.1 şeklindedir.

Oyun Haritası 2005 silkroad döneminden alınmıştır.

Jangan

Dowhang

Hotan / Oasis

Karakoram

Jewel Box eventi

Event detayları ve websitesi , indirme linkleri duyurusu bir çok forumda yapılacağı gibi ayrıca discord kanalımızdan yapılacak olup yaklaşık 1 hafta içinde serverimiz açılacaktır. Herkese bol şans ve iyi eğlenceler dilerim

Discord Kanalımız :https://discord.com/invite/pf8ejwg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi susuvekuku -- 20 Mayıs 2020; 11:56:32 >

• Orada olacağız
  • Vurgun yapmak için güzel yöntem başta ne güzel konuşuyor dedim adam yapmış dedim sondaki 5 dolar ücreti görünce hayal kırıklığı yazık insanları kandırmaktan başka bişey değildir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sene olmuş 2020 hala günlük 1500 tane monster kesme görevi var. Tamam oyun 2005 yılından kalma bir efsane de zaman aynı değil yahu Her şey gönlünüzce olur umarım ne diyeyim.
  • Madem p2w olmayan sunucu projen var bu şekilde çok saçma olmuş dress ve tittle satman daha iyi olur.

• E açıldı mı bu server linki nerde

• Eyvallah güzel görünüyordu kısmet değilmiş

• Teşekkür ederim incelerim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.