Şimdi Ara

Silkroad Online | Sunucular üçüncü kez birleştiriliyor (2017) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
14.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: DaRK_Z7D

Korede yaptıkları gibi tek servera kadar giderler sonrada database ve oyunu bir firma ile anlaşıp satarlar.
    Param çok olsada alsam

Satıldı gibi bir şey zaten. JC Planet diye bir firma ile ortak oldular. Büyük pay JC Planet'ın gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _-CeZa-_

Oyuna döneriz diye kenara attık çarları, paso server birleşiyor işin yoksa kasa taşı. Düzeleceğide yok ama bir umut kalsın bakalım.

Satmaya çalış dostum. Giremezsin bu yeni server'lara.

• quote:

Orijinalden alıntı: SixSixSix

quote:

Oyuna döneriz diye kenara attık çarları, paso server birleşiyor işin yoksa kasa taşı. Düzeleceğide yok ama bir umut kalsın bakalım.

O kadar emek var birde mazi, öldüm fiyatına satmaktansa kalsın kenarda diyesim geliyorda bu saatten sonra değişeceğini sanmıyorum. Artık millet az olan vaktinide Mobile Legends gibi telefon üzerindeki oyunlarla geçiştirip bu oyunlara bakmıyor bile yani dirilemez diyebiliriz silkroad için ama bilmiyorum bakalım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SixSixSix

quote:

O kadar emek var birde mazi, öldüm fiyatına satmaktansa kalsın kenarda diyesim geliyorda bu saatten sonra değişeceğini sanmıyorum. Artık millet az olan vaktinide Mobile Legends gibi telefon üzerindeki oyunlarla geçiştirip bu oyunlara bakmıyor bile yani dirilemez diyebiliriz silkroad için ama bilmiyorum bakalım.

Bu oyun umutsuz vaka. Bunu rahatlıkla söyleyebilirim size ve geleceği kesinlikle yok.

• Sronun tekrar iflah olup eski günlerine döneceğini bekleyenler bence boşuna beklemezsin beklemekten ağaç olabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunu 2006 daki haline çevirseler bile oynanacağını sanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: LightBloom

Bu oyunu 2006 daki haline çevirseler bile oynanacağını sanmıyorum.

Devir mobil veya konsol devridir.Gençler evde oturup sabah akşam bot kastı mı ? kaç lvl olduk acaba diye beklemiyorlar.Bir sürü oyun ve çeşit var.
    Sro mobile veya konsola bir şekilde ayak uydurabilseydi şuan farklı şekilde konuşuyor olurduk fakat başaramadılar olmadı.
    Hatalı yönetildi sadece "para daha fazla para" amacının peşine gittiler bu uğurda joymax'da silkroad'da yitip gitti.
    P.serverlarda eskiyi belki tadabilirisiniz ama tadımlık olacaktır doyamazsınız :D
  • Aynen öyle bu devirde zaman artık daha değerli

• joymax ne para yalamıştır görebiliyormuyuz acaba son 12 yılda
  • İlk okulda pc yoktu okuldan çıkınca koşa koşa internete gider otururduk pc ye arkadaşlarla, Xian da oynuyorduk serverler hep crowded .. Eskiden o kod girme muhabbeti de yoktu sürekli enter e basıp blink blink diye ses çıkardı ekran kararınca mutluluktan uçuyorduk girdik diye
  • Sanırım 2010 zamanlarında bıraktım isroyu, o zamandan beri privatelerde takılırım zaman zaman, en son yabancı bir servera başladık 4000 kişi var oyunda, ara ara böyle kalabalık serverlar ortaya çıkıyor az da olsa eski günleri yadediyoruz. Ama ömürleri yapı bakımından uzun sürmüyor genellikle bir süre sonra yapacak etkkinlik kalmıyor, şaun oynadığımda nispeten bu sorun aşılmış yapacak çok etkinlik var ama artık yaş itibariyle vakit yok oyuna ayıracak :D Eh takılıyoruz öyle. Merak edenlerehttp://www.reality-sro.com/
  • Sorun oyuncu kitlesinin yapisinin da degismesi. Birde SRO da kesfedecek yeni birsey yok.

Oyuncular artik hizli tuketilip reset cekilen oyunlara odaklaniyor. LOL gibi CS gibi bir session icine girip aksiyonu yasayip sonra kenara cekilip pinterest instagram snapchat takiliyorlar. Kimse de tamagotchi ruhu kalmadi. Besle buyut gelissin ruhu so 2000s.. xP

Aslinda SRO daki kervan hunter thief olayi boyle bir aksiyon olayina donusturulebilir. Dota gibi Lol gibi hero secip (birazda ozelliklerini customize edebilme sayesinde kisisellestirebilerek) Sonra boyle koridordan koridora kervanci goturme ve onu savunma veya onu ele gecirme seklinde oynanabilecek ve skorlarin online tutuldugu ve iste ranklerin liglerin oldugu tarzda ve oyunun parayi ancak gorsel kozmetik ivir ziviriyla kazanacagi (yani oyuncuya %30 vurus artisi gibi seylerin satilmadigi) seklinde olursa o tarz bir oyun bence tutar..
  • Deniztns kullanıcısına yanıt
    Orijinal SRO'dan bir yol olmaz bu saatten sonra.

• Birlesip birlesip yeni server aciyolar iste yeni oyuncularda heycanlaniyor yeni serveri görünce haydeee
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.