Şimdi Ara

Silkroad Online Resmen Türkiye'de (6 Kasım 20:00) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
5
Favori
14.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • botsuz oynanmıyor mu? her şey değişmiş sanırım.

• Broon kullanıcısına yanıt
    Oynanıyorda oynanmıyor gibi birşey aslında

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bibliyorlar kullanıcısına yanıt
    Resmî olarak geleceğini görünce tekrar vakit geçirmek istedim ama indirdiğime değmeyecek gibi geliyor.

• Broon kullanıcısına yanıt
    Vakit geçirmek için private Serverlara bakın isterseniz hocam, şahsen gündüzleri bota salıp akşamdan akşama işten gelince stres atmak için oynayacağım

• Exp kasmayı %30 hızlandırdılar, umarım oyunda botlar olmazda rahat rahat oynarız hemde nostalji yapmış oluruz biraz.

• Arkadaşlar Silkroad Online bölümü discord kanalına davetlisiniz

discord.gg/UfVS7EJp

• quote:

Orijinalden alıntı: heredot_t

Exp kasmayı %30 hızlandırdılar, umarım oyunda botlar olmazda rahat rahat oynarız hemde nostalji yapmış oluruz biraz.

Bot var, yasak değil ancak tavsiye edilmiyor yazılmış.

Ancak goldbot kesin olarak yasak

• quote:

Orijinalden alıntı: JarLewiS

Ben bir şekilde başlamayı düşünüyorum ama yıllar sonra bu tür 90 cap çin karakterlerinde tek başıma zorlanmadan hangi build ve job ile pve takılabilirim bilgim yok.

Bana ön ayak olacak arkadaşları bekliyorum. Tek derdim günde 1-2 saat girip görev yapıp bir şeyler kesmek olacak o sırada da ölmek istemiyorum pvp ile hiç işim yok

abi str int eşit götürmediğin sürece öyle bi şey başına gelmez. şuanki istemde fire cold light hepsini aynı anda açabiliyorsun + 1 tane de heuksal pacheon ya da blade ya da force build bu şekilde

• quote:

Orijinalden alıntı: IO

abi str int eşit götürmediğin sürece öyle bi şey başına gelmez. şuanki istemde fire cold light hepsini aynı anda açabiliyorsun + 1 tane de heuksal pacheon ya da blade ya da force build bu şekilde

Alıntıları Göster

Zaten gold botlar oyunu batıran şey her yerde dolaşıyorlardı. Ne kadar sıkıcı olsada normal botla kasmanın biz zevki yok gibi.

Şuan ki sistem derken eski normal srodan ne farkı var ? SP daha mı fazla geliyor ? Birde bu oyunda en çok istediğim eski meslek sisteminin tekrar geri gelmesi Kervan taşımak kadar zevkli bir aktivite yoktu

Birde birde eşyalar henüz aktif edilmemiş fiyatları göremiyoruz :)

• Spear nuker açılın kardeşim geliyorum
    Ha bir de bot var mı beyler, vsro botları çalışacak mı yoksa güncel bot mu alacağız???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9DB7A8DFB -- 6 Kasım 2020; 16:9:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DH olarak hangi serverda başlıyorsunuz. Amatör olarak bende başlayacağım. Pvpden ziyade pve takilmayi düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9DB7A8DFB

Spear nuker açılın kardeşim geliyorum
    Ha bir de bot var mı beyler, vsro botları çalışacak mı yoksa güncel bot mu alacağız???

Arkadaşlarım oyuna sbot alarak başladılar

• Oyunun başı işkence gibi exp i geçtim ama düz atak aşırı yavaş atak dışında yerdekileri de toplamada çok yavaş bekleme olayı baya kötü yani

• Galiba bende alıcam hocam silkle falsn masraflı olacak biraz  

• şu oyunu botla oynamanın mantıgı ne ? her işi bot yapiyorsa, oto kasılıyorsa ne zevki çıkıyor

yeni başladim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi steakburgerr -- 7 Kasım 2020; 14:37:8 >
  • Oyunda ki eksiklier para kasmak imkansız olmuş çöpler taşlat tabletler 0 gold değerinde hatta bazı itemler bile 0 gold değerinde gözüküyor anca pazar kurmak gerekiyor oyunun başı için problem

• Biz Myra'da başladık discord üzerinden katılabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: heredot_t

Oyunda ki eksiklier para kasmak imkansız olmuş çöpler taşlat tabletler 0 gold değerinde hatta bazı itemler bile 0 gold değerinde gözüküyor anca pazar kurmak gerekiyor oyunun başı için problem

token sisteminde onlar 0 gold, 70e kadar gold olmadığı için. burada token sistemini iptal etmişler ancak bazı silah ve tablet çöp vb.lerin satış fiyatını güncellememişler saçma olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: steakburgerr

şu oyunu botla oynamanın mantıgı ne ? her işi bot yapiyorsa, oto kasılıyorsa ne zevki çıkıyor

yeni başladim.

bu oyunu botla oynamamanın bir mantığı yok hocam. oyun bir hikaye, bir görev sistemi üzerinden ilerlemediği için oyun botla oynamaya daha uygun. siz eğer ben elle kasarım diyorsanız bu oyun dışındaki hayatınızı bırakmanız gerekli olacak.

• Aspendos'ta olup pt için spear nuker arayan varsa weSt e pm değil mesaj atarsa sevinirim. Gözden kaçmasın.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.