Şimdi Ara

Silkroad Online Resmen Türkiye'de (6 Kasım 20:00) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
5
Favori
14.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne zaman açılıyor haberimiz olsun oynayalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önder AYDIN kullanıcısına yanıt
    Beni unutma :))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 130 geldi silmistim. 80 cap da sirf elle kasmistimhele 69 level de hybird karakterimin yesil elbisesi gözümde canlanır. Guzel seviyeli bir ekip olursa neden olmasın vakit gecirilir

• Önder AYDIN kullanıcısına yanıt
    Pm e bakar mısın abi :)

• way be hala yaşıyormu bu oyun
  • Bende başlarım bir ortama bakarız :)

• Açılış tarihi henüz belli değil sanırım. Server ismi için anket yapıyorlardı

• Detaylar Şuan böyle, 90 cap sadece çin ırkı

Silkroad Online Türkiye’den herkese merhaba,

Resmi Türkiye sunucularımızın açılmasına kısa bir süre kalması ile birlikte özlem duyduğunuz heyecan dolu hikaye ile buluşturmak için sabırsızlanıyoruz.

Tüm platformlardan gelen geri bildirimleri fazlası ile önemsiyoruz ve dikkatlice inceliyoruz. Gelen bu yoğun ilgi bizleri de fazlası ile heyecanlandırıp, sizlere daha iyi bir oyun hikayesi tasarlamamız açısından büyük bir şevk sunuyor.

Özellikle sunucu isim anketi katılım oranları ile bu hikayenin ne denli büyük bir katılım ile gerçekleşeceğini bir kez daha anladık.

Tüm oyuncularımızı tek bir çatı altında toplayacak olan ve özlem duyulan ipek yolu savaşlarına zemin hazırlayacak olan sunucularımızın hazırlığına tüm hızla devam ediyoruz.

Bu süreçte sunucu yapılandırmaları hakkında sizlerle bazı bilgileri paylaşarak en doğru bilginin yine bizim tarafımızdan sizlere ulaşmasını hedefliyoruz.

Bugünkü paylaşımımız belki de bugüne kadar en çok sorulan sorular hakkında!

9) Silkroad Online Türkiye sunucuları kaç cap ile açılacak?

Serüvende sorunsuz bir deneyim ve herkese hitap edecek bir oyun başlangıcı için uzun süredir çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Özellikle cap düzeni için oldukça uzun süren bir hazırlık ve raporlama sürecimiz oldu. Aldığımız kararın en önemli sebeplerinden birisi problemsiz ve hatasız bir oyun düzeni oluşturma isteğimizdir. Joymax tarafından açılan sunucuların başlangıç CAP düzenlerini de dikkate alarak Joymax ve GameGami olarak en stabil oyun deneyimi için bir takım değişiklikler yaptık. Başlangıçta 80 CAP sadece Çin ırkı ile başlamayı düşünsek de Joymax-GameGami arasında yapılan görüşmeler neticesinde başlangıcın 90 CAP ve sadece Çin ırkı ile yapılmasına karar verildi.

Silkroad Online Türkiye sunucuları 90 Cap ve sadece Çin ırkı ile başlıyor!

İpek yolunun doğasına ve hikayesine uygun bir şekilde başlangıç için sadece Çin ırkı ile başlangıç yapılacaktır.

10) Silkroad Online Türkiye sunucularında Silk fiyatlandırması nasıl olacak?

Silk fiyatlandırmasını belirlerken Türkiye ekonomik şartları ile global piyasalar baz alınarak tüm oyuncu kitlemize hitap edecek bir fiyat skalası belirlenmiştir.

Buna göre aşağıdaki fiyatlandırmalarla başlangıç uygun görülmüştür.

100 Silk - 25 TL
    300 Silk - 75 TL
    500 Silk - 125 TL
    750 Silk - 175 TL
    1100 Silk - 250 TL

Tüm oyuncularımıza hitap edebilmek amacıyla fiyatlar için oldukça detaylı bir çalışma yapılmış olup, Türkiye şartları baz alınarak ve tüm imkanlarımızı kullanarak böyle bir düzenleme yapmış bulunmaktayız.

11) Silkroad Online Türkiye sunucularında Sıralama(Rank) Sistemi olacak mı ?

Silkroad Online hikayesinde oyuncularımızın birbirleri ile kıran kırana mücadelesine oldukça önem veriyoruz. İpek yolunun ruhuna yakışır bir şekilde savaşı ve kazananı sembolize edecek yeni rank sistemlerini hikayeye entegre ediyoruz.

Mücadele ve heyecan dolu bu oyun yarışında birçok kategoride sıralama(rank) sistemleri oluşturulmuş ve oyun içersinde aktif hale getirilmiştir.

Oyuna entegre edilen sıralama(rank) sistemleri ile;

Unique sıralaması ile oyuncularımızın heyecan dolu unique yarışına,
    Oyuncu sıralaması ile en ideal eşya dizilim yarışına,
    Guild sıralaması ile guildlerin heyecan dolu yarışına,
    Kale savaşı sıralaması ile savaşlar esnasındaki ölüm kalım yarışlarını anlık olarak yakından takip edebileceksiniz. Ayrıca ilerleyen süreçlerde daha farklı heyecanlar oluşması adına daha farklı sıralama sistemleri oyuna eklenebilir.

• Tutarsa hiçbir şey bilmiyorum. 90 cap sadece ch nedir ya.
  • 120 cap denilince oyundan soğuyorum
  • Vizyonsuz bunlar
  • Wow'a göre nasıl bir oyun acaba ?

• Oyunun en şekil silahları 10d silahlar 100 olsaydı bari.Hem medusada kesmekte 100 lvlde çok güzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atmin

Oyunun en şekil silahları 10d silahlar 100 olsaydı bari.Hem medusada kesmekte 100 lvlde çok güzeldi.
    onu getirirler ama orda durmazlar, 120 yide getirir sonra sinek avlarlar
  • Yarın Finlandiya'dan dönüyorum. Discord vs kuracağım oradan iletişimde kalalım dostlar en kısa zamanda burada paylaşırım.
  • Açılma tarihi hala belli değil galiba?
  • Herkese merhaba,

12 sene once biraktim, simdi tekrar baslayacagim eski kullanici adimi mailimi hatirlamiyorm ama

Bushido,Spiritus,SIN dersem belki eskiler hatirlari guildlerimizi

Turk Tayfasi ile pek takilmiyorum , bir grup yabanci arkadaslarla bekliyoruz isterseniz bize katilin bLx benim kanalda pm atmaniz yeterli.

DISCORD

Guild Forum
  • PumpKin_ P kullanıcısına yanıt
    Hangi serverdaydin sen?

• Sparta - Mars - Pasific
  • Silkroad online bölümü discord kanalı,
    https://discord.com/invite/pJ2Ehp

Herkesi bekliyorum, hadi sohbete katılın gencolar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.