Şimdi Ara

##### SilkRoad Online Eşya ve Karakter Pazarı ##### (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
403
Cevap
0
Favori
45.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BEYLER ELİMDE 30 LVL SAGLAM BİR CHAR WAR

elinde +3 SOS 24 lvl Bow WAr CRT = hatılamıyorum

FULL İTEM İŞTE DİYERLERİNİ SAYMAMA GEREK YOQ

KNİGHT ONLİNE XİGENON SERVERINDA İTEMLE TAKAS OLUR

EMAİL= blue_dj_bugra@hotmail.com

KO PM= CRUSH3R

TEKLİFLERİNİZİ BEKLİYORUM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blue_dj -- 10 Ağustos 2006; 18:47:40 >
  • --------------------------------------------------------------------------------

quote:

öss nedeniyle silkroada ara vericem Alps te level 40 full str glavier charı satmaya karar verdim buildi çok sağlam olup kendi levelinde 1vs1 de yenebilecek char yok denilecek kadar azdır.. kasada level 42 sos glavie almaya yeticek kadar gold(yakşalık 13kk)ve 2 sayfa elixiri var.. msn adresim serkangarli@hotmail.com almak isteyen arkadaşların abartılı olmasada ciddi tekliflerle gelmesini bekliyorum...
  • Acill satılıkk valla çabuk davranın tezgahta:D
    server:olympus
    nick:Stiqmata
    items': lvl42 phyton spear int bonus1 300k indirim yapılır
    35lvl +3 int1 str1 steady2 silver lord sword 900k indirim yapılır acil satılık!
    35lvl +3 3int 3immortal noble silver shield 15BR 700k bunada bişerler yaparız :)(SATILDI)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alone_In_The_Dark -- 11 Ağustos 2006; 0:06:37 >
  • Server : alps
    nick:sharkkask
    Item özelliği: lvl 24 +3 bow crt 4 galiba tam emin değilim (satıldı)
    Fiyat aralığı : 350 k

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharkkask -- 14 Ağustos 2006; 9:18:00 >
  • Greece de lvl 46 male garment trousers(don) arıyorum, bi türlü bulamadım, + sı flan olmasına gerek yok sadece giysi
    nickinizi yazın pm atarım, yaklaşık 20-24 saat açığım

BULDUm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhanerhan_5 -- 12 Ağustos 2006; 8:31:25 >
  • Bende alps de 44 male garment bot
    46 male garment don
    47 male garment ustluk arıorm

lvl 46 female garment don +4 satıorm

nick =>GreyHawk ogleden sonra 1~gece yarısı 2:30 a kadar oyunda olurum işim cıkmazsa
  • babel serverında ytl karşılığı satılı 2 glvier çar biri 52lv biri 49 lv satın almak isteyen benimle irtibata geçsin

ibrahim_384@hotmail.com
  • DOSTUM VENİCEDE LVL 24 +2 +1 +3 BLADE LAZIM OLAN VARSA OYUNDA PM ATSIN AMA AKŞAMLARI SAAT 7 DEN 12 YE KADAR PARAM DA KISITLI AMA SÖLEMİŞ OLAYIM ....+2 UYGUN ASLINDA ELİNDE +2 OLAN VARMIII
  • :::::SATILIK ÇARLAR::::::
    BABEL SERVERINDA:

çar ismi : HarbiManyak lvl: 43 glavier pure str

çar ismi : LNA lvl:38 okçu pure int

çar ismi : Miskin lvl: 30 okçu pure int

çar ismi : Kurukafa74 lvl:32 glavier hybird

çar ismi: shark74 lvl:40 glavier pure str

çar ismi: polat_alemdar lvl:49 glavier pure str

çar ismi: campel lvl:52 glavier pure str

çar ismi:loveordead lvl:25 blade pure int

VENİCE SERVERINDA:

çar ismi: tr_ziya_tr lvl:32 spear pure int

ilgilenenler ibrahim_384@hotmail.com dan bana ulaşabilrsiniz....
  • babelde lwl 16 cuzi bi fiytata sos bow aranıyor 95k+lwl 17 wolf + 45 tane xlarge haywan potu+ 35 taneye yakın lwl 10 civarı item 10 tane ret scrool 50 tane küçük ve mor pill ve daha başka şey bulursam onlarda charımın bütün sahip oldukları bunlar
  • LWL39 FEMALE ARMOR,İNT,SWORD 5m para we lwl39 kurt satılıktır fiyatlar;
    CHAR=LWL39 STR CHARLA TAKAS EDİLİR
    WOLF=YA 2m yada lwl39 char+wolf=lwl42 str char

charın adı=bengü
    wolf adı=KoMiKpReNs
    serwer=OASİS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi komikprens -- 12 Ağustos 2006; 21:56:43 >
  • 29 lvl 29lvl +1 bow 19lvl wolf
    server:venice
    istiyen pm atsın
    çok ucuz
  • arkadaşlar ben item alıp yada satmayacağımda size bi soru soracağım ben 1.250k ya lwl 42 +4 sword aldım crit 3 ama crit nuker için önemli deil 5 tane weapon elixirimi sattım o parayla aldım sizce iyimi etmişim almakla yoksa kendim bassam dahamı iyi olurdu
  • elimde biri sword diğeri spear 43 41 lwl charlar war 41 de 42 ydi ama düştü yani yarım saat kasarsanız 42 itemleri hazır 42 sword kalkanı felan 41 troyda 43 de babelde ikisiyle 52 ... char değiştiririm 43 de beyaz köpek war 38 lwl sincap war ve şu anda 500 tanede silkle alınan can potu war bide bi tane daha 1000 lik can potu almanız için 11 silk bıraktım iikisiyle 52 üstü char değiştirecek olan ahmetcan_888@hotmail.com ı eklesin başka charlarda weririm 52 .. char warsa
  • Acil paraya ihtiyacı olan warsa 800kya kurt satın almak istiyorum
  • VENICE Sunucusunda aşağıdaki itemler satılıktır

42 lvl Sos Sword +5
     ##### SilkRoad Online Eşya ve Karakter Pazarı #####

48 lvl Shield +5
     ##### SilkRoad Online Eşya ve Karakter Pazarı #####

PM Dli
  • alpsde
    lvl 16 sos bow lazım
    fiyatında anlaşırık tabi saçma rakamlar olmazsa
    PeachGirl pm yi burdan bana atabilirsiniz
    inş biri bu son sayda en allataki yazımı görür
  • aege lvl 28 bowman babel den yada alplerden 25-26 civarında bir hesapla takas olunur ilgilenenler pmden ulaşsn
  • venicede lvl 24 +2 bow satılıkdır fiyatı 100 k istiyom ama anlaşiriz ...buraya yazsın isteyen ben oyunda pm den ulaşirim sizee....
  • LVL24 SOS BOW satılıktır ilgilenenlere...

Server Venice...
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.