Şimdi Ara

SİLKROAD NUKER CHAR POT SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADASLAR FULL +8 CHARIM VAR ARMOR SET
    +12 WEAPON
    +8 SHIELD
    ACCLER DAHIL +8
    PATERN COMON FB SET
    +3JOB WEAPON INCANTION
    S GRADE
    CHAR SANIRIM HERSEYIYLE DORT DORTLUK

SORUM SU: BU CHARI PVP YAPARKEN MP YETISMIYOR-*SORUM SU
    1 PVP YAPARKEN HANGI SNOWU KULLANMALIYIM
    2 SNOW IMPUE YI WARRIOR DAGGER GIBI CHARLARLA PVP YAPARKEN KULLANMAM SIZCE UYGUN OLURMU
    3 VIGOR MP VE HP AYARINI % KAC OLARAK AYARLAMALIYIM
    4 HP VE MP POT BASMASINI % KAC OLARAK AYARLAMALIYIM

CEVAPLARINIZ INANIN BENI SERVERDA KING CHAR YAPACAK:ç SIRF BU YUZDEN CEVAPLARINZI BEKLIYOIRUM..

• 1. Tabii ki %66'lık snow shield'i kullanmalısın.

2. Fire imbue her zaman bir adım önde.

3. Vigor seri bir şekilde basmadığı için, HP-MP'yi %25 iyileştirdiği için, %75 yapmanı öneririm.

4. Normal pot kullanmanı önermem. Rakiplerin hep vigor kullanıyor çünkü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YA ACIKCASI HP MP POT KULLANMAM BENIM YARARIMA DIYE BILIYORUM AMA -*- ORDA BIR YANLISLIK OLMAYASIN DOSTUM.
  • Sadece 820 iyileştiriyor.
  • evet ama hp ve mp potunun envanterimizde olmaması bizim avantajımız mıdır yoksa bulunsa da iyi olur mu , çünkü pot u çok seri olarak bastığı için yararmlı olabilir diye düşünüyorum.
  • Örneğin 100K HP var diyelim (tamamen örnek).

%75'te vigor bastırdın diyelim, HP 75K'ya düştüğünde direkt olarak 100K yapacak.

%90'da normal pot bastırdın diyelim, HP 90K'ya düştüğünde 90820, 91640, 92460 şeklinde arttıracak (tabii bu arada sana saldırıyorlar da).

Yani vigor 1 saniyede 25000 HP arttırırken; bu işi normal pot yaklaşık olarak 31 saniyede yapabiliyor.
  • Vigor pot %25 HP-MP basıyor ya, T'den MP'yi ayarladığın slot'a vigor'u koy, HP'yi ayarladığın slot'a normal HP pot'u koy.
  • Tamam. o zaman ben normal mp pot kullanmıcam öyle görünüyor
  • MP recovery Grain kullan %25 mp basıyo üstelik yanına bi de Vigor recovery grain kullandın mı mp sıkıntın olmaz

Hp recovery grain de %25 hp basar gene üstteki gibi yanına vigor recovery grain alacan

Vigor (%25hp + %25mp) beraber basar ama yanına normal pot yerine yukrdaki mp recovery grain ve hp recovery alırsan ekstradan %25 daha bastırırsın. ikisi aynı anda basılıyo bu şekilde %50 hp - %50 mp basarsın

şu an oynadığım yerde ben öyle yapıyom

üstelik benm olduğum sw snow %75

130 cap tayım ben
  • ismail499 kullanıcısına yanıt
    130 cap derken dostum ? Orji sro 120 degilmi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • orjinal sro 120 cap. ben private sro oynuyorumhttp://www.rangonline.net/ 130 lvl sro 15dg item. kapanmayan ve değişmeyen bi yer. 16 aydır oynuyorum yaklaşık 500 liraya yakın bi bakiye yatırdım oyuna ama değer bence :D
  • bende nuker oyuncusuyum, STR bir karakterle hele bu blade veya glavye ise yuksek snow açarsan mp yetişmez.
    Neden dersen nukelerin zaten 15k mp yıyor. 2 nuke attıgında 30k gidecek direk, ve yuksek lv charların attığı damagede yüksek olur.
    30k-40k veya 50k damage yedığını düşün normal şartlarda bu damagenın %60 i mp ye gidecek , 50k damage yersen direk 30k sı mp ye indirgencek snow yüzüden
    30+30= 60k mp den yıyeceksın.. mp potu ancak 20k ya yakın doldurur ve mp yetişmez.

Burada sana tavsıyem şudur.
    eger karsına blade bir char geldiyse veya glavyer , bicheon veya heuksal skillerle saldiri yap
    veya 2 bicheon skili attın arada bi tane nuke at.
    böylece attıgın skillerin mp yemesini çok çok önlersin.gene yetiştiremiyor isen %40 lık snowu kullan.
    ama buda hp yi zorlayabilir.

birde tek hp - mp potu kullandırma , vigor kullan :)

Silkroad hakkında bilmediğin bilgileri silkroadrehberi sitemizden öğrenebilirsin.
    Arkadaşlarımız ve yıllardır oyuncusu olduğumuz silkroad oyununda karşılasacagın problemler hakkında size bu siteden daha kolay yardım edebiliriz.
    iyi oyunlar dilerim.

•  SİLKROAD NUKER CHAR POT SORUNU
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.