Şimdi Ara

Silkroad İle İlgili Yardım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
241
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> SilkRoad Online >> Karakter ve eşya satışı >> Silkroad İle İlgili Yardım ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    94 Mesaj
    S.a Herkese İyi Forumlar ...

Arkadaşlar ben normal silkroad oynayan biriyim ve bir kaç arkadaşımın bu private sw varmıs exp sp nin daha çok geldiği falan sölüyorlar bende bi başlamak istiyorum ona onları oynayan arkadaşlar varsa nasıl yapıcagımı bılmıyorum yardım ede bilirlermi ZSZC sro yptm olmuyor uyelıkte alınmıyor ? Oynayan arkadaşlar varsa yardım edebilirseniz çok memnun kalıcagım . İyi Forumlar ...

|
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: HolyDusk

Arkadaşlar ben normal silkroad oynayan biriyim ve bir kaç arkadaşımın bu private sw varmıs exp sp nin daha çok geldiği falan sölüyorlar bende bi başlamak istiyorum ona onları oynayan arkadaşlar varsa nasıl yapıcagımı bılmıyorum yardım ede bilirlermi ZSZC sro yptm olmuyor uyelıkte alınmıyor ? Oynayan arkadaşlar varsa yardım edebilirseniz çok memnun kalıcagım . İyi Forumlar ...
    quote:

Orijinalden alıntı: HolyDusk

bildiğim kadarıyla üyelik parayla onlarda
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
üniversite
Canlı Tv izle
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.