Şimdi Ara

###SİLKROAD GEYİK BÖLÜMÜ### (43. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.703
Cevap
0
Favori
22.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yanlış saymadıysaaamm 60ç ı post u geçen yazdığım yeni sayfa olması lazım

lütfen yanlış saymamış olayımmm lütfeenn
  • oleyyyyy doğru saymışımm yupppiiiiiiiiiiiiii
  • Hehe 60.msj ve sayfa 15 nası zor tuttum kendimi yazmamak için var ya
  • nööörüooo burdaağğ daha uyuyacaktım ben gürültünüze uyandım

ya yok böyle bişey resmen bişey beni yatağa bağlıyor..saat 10 da uyandım sabah sonra uyudum tekrar 11 buçukta uyandım kalkamadım yine uyudum 1 di 2 ydi 3 buçuktu hedeydi derken anca kalktım yarın erken kalkmam lazım bakalım şimdi yatabilcekmiyim

celede resimler için sağol

artık 17. sayfaya kendin geçersin :D

we soul

doğum günün kutlu olsuuunn ben yine çok kullanışlı bir pasta wereceğim sana hediye olarak

###SİLKROAD GEYİK BÖLÜMÜ###

buyrun hayrını görün
  • Soul doğum günün kutLu oLsun
  • Dünya da nüfusuna oranla en az trafik kazasının olduğu ülkenin neden danimarka olduğunu hiç merak etmediniz mi?

http://dild.net/2006/11/07/speed-control-as-we-all-like-it/

• mükemmel fikir ... Türkiye de olsa nolurdu acaba

ama spiker we röportaj yaptıkları kız acayip tanıdık geliyo
  • Türkiye'de oLsa düşünemiorum gördüğüm gibi gözlerimi kapadım
  • işte doğallık budur abi cameron diaz ı bir kere daha sevdim

http://www.metacafe.com/watch/257909/cameron_diaz_burp/

kusmak istiyorum ya
  • Fransız kadınları diyorum başka birşey demiyorum (gerçi bugünlerde fransa ile ilişkiler pek sıcak değil ama olsun)

http://www.metacafe.com/watch/193041/miss_france/

mükemmel erkek daha bulunamadı ama mükemmel kadın burada (tabiki bakış açısına bağlı)

http://www.metacafe.com/watch/212661/goal/
  • Noooluo lan burda?!

• bu kadar olmaz yaaa 1 sayfayı 10 dk beklermi bi insan ,tabiki allahın belası telekom yuzunden.Gelde Sro oyna gelde lvl kas

###SİLKROAD GEYİK BÖLÜMÜ###
  • ya abi bi modemi falan resetle download falan mı açık unuttun nettin :D belkide ondandır..sanmıyorum gerçi dediğin gibi olma ihtimali daha fazla ama

ya mai o gol mükemmeldi gerçekten nasıl bi organizasyondur golü atanda iyimiş :D

sigarayı yutan adamıda kınıyorum o sigarayı bulamayanlar war adam yuttu
  • we yine bir klasik...

uyumadım we 10 dakika sonra çıkıcam..dershaneye gidicem,ingilizce dersine giricem sonra dönücem..bunlar kolay..ama işin gıcık bir yanı war..millet 3 ay önce başlamış,kaynaşmış şimdi ben gidicem oraya,giricem sınıfa bir anda gözler bana çewrilicek aaaa kim lan bu şeklinde..kimi fısır fısır konuşur falan 3.senesi olucak o dershaneye gidişimin aslında en tecrübeli benim ama :D eskilerden kimse kalmamış işte...üff hiç sewmiyorum bu tür olayları..fazla mı paranoyağım bilmiyorum ama kesin oluyor bunlar...neyse şu 3 saati bi atlatıyım ilk iş gelicem buraya rahatlama mesajı atıcam
  • evet arkadaslar uzun bi aradan sonra (bi hafta) yeniden aranızdayım fake almak istemedim .cezamı cektim herkese meraba hadi geyiq yapmaya calısmaya calısalım.

@mai mai : mustafa kusura baqma yafs sana organ dememeliydim ne de olsa en yakın arkadaşların organ der!?!?!
    @celede üzülme yafs nfs oynamadım her zmn burdayım geyiq yaaparuk
  • püüüffff celede yi şimdi dha iyi anlamaya başladım insan sıkılınca morali bozuk olunca direk burya sarıyor aramıza yeni katılan arkadaşlar var anlaşılan

Sayın cumhur başkanımız agwe şeref verdiniz efendim..

cellocan tekrardan hoşgeldin kardeş şu organ muhabbetinhide uzatma istersen daha fazla

mai başına vurmuş kuzen senin tepecige git sen

son olarak doğum günü mesajları ve hediyeler için hepinize teşekkür ederim moCx everybody
  • tamam abi uzatmmam oke

mai nerdesin yafs eğlendir bizi
  • çok ayıp hani bana nası geçti diye soran yok

walla güzel geçti hiç beklediğim gibi bişey olmadı hep böyle giderse iyi

mai ya uyuyodur yada okuldadır başka seçenek olamaz bence bu saatte

şimdiiii wer elini dungeon sieegeeeeee

ama önce bikaç test

bi da kendime
  • ufffff şuan mc hush dan fired up dinliyorum nfsmw den manyak bi şarkı yaaaaa

arkadaşlar bu nfsmw nin youll be under ways die bi şarkısı war limwire bulmuoy yardım plsss
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.