Şimdi Ara

###SİLKROAD GEYİK BÖLÜMÜ### (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.703
Cevap
0
Favori
22.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayır efenim bot yasak alın teriyle zaten ben hemen gm olarak göre başlayamam ben çoook sonra başlarım ben gelene kadar botunla kasarsın ama ben geldiğimde hala bot kullanıyorsan gözünün yaşına bakmam banlarım

yaaa varya sizin yüzünüzden başıma çok fena bi ağrı şakaklarımda damarların zonkladığını hissediyorum
  • merhamettttttttttttttttttt
  • tamam ben 1 yönle banlanmamayı bulurum bot auto msg ına çok acıklı 1 şeyler yazarım sende kıyamaz banlayamassın işte bu kadar
  • gözde aplaa yap 1 kıyak yaw
  • ısımız zor 1 2 dengesız geldı foruma bot dıyo yıne :)
  • bu bana mıydı yoksa diğer topicte sana bot dienleremiydi ?
  • quote:

ama siz beni sattınız özellikle sen maiiii

celede yapma yaw lütfen ; uyuya kalmışım yeni uyandım saat 3:54 ne kadar düzensiz uyuyup uyandığımı bilirsin . Affet plssss yarın buradayım ya da msn de sen nereye gel dersen
    Bu arada soul ya da prince de gelmedi galiba ? neyse ben seni kızdırmayayım ve kaçayım.Hadi affet bak episode 3 ü koyacağım , anladın sen.HEM AYRIYETTEN SENİ BEEEEĞEENİİİİYORUZZZZ

• ya millet ben ölücem sanırım noluyor ya ! akşamüstü 7 de uyumuşum sabah 8 de uyandım...bir newi kış uykusu oldu ondan yoktum dün..neyse bişey kaçırmamışım kimse gelmemiş heralde dün :D celede yalnız kalmış yine neyse celede artık ben sana bi camel yada marlboro wereyim öyle başla yada captain black le başla benim gibi

@mai
    fazla söze gerek yok

bu arada madem witch king koydunuz !!! bende koyarım ilerleyen zamanlarda
  • @mai_mai
    ii affettik gittiii ama bi daha olmasın
    valla bekledim ne zaman gelcek diyeeee böleeeee pc nin başında bekliyorum birileri gelirdiye geçen pazardan oyun aldım titans quest arkadaş kendini kaptırdı ona laptop bana kaldı bende ne güzel bu defa daha rahat konuşabilicem dedim ama kimse yoktuuuuu
    @prince
    asla beni kandıramıycaksın ben o pis şeyi ağzıma sürmeeeemmmmm ıııyyyyyy iğrenç bişeyyy öksürtüyor adamıı öööhhhüüüüü
    neyseeeee ben saat 8den sonra msn de olurum gelmek isteyen gelirrrrrr
  • hatta ben saat 7de falan olurum msn canım sıkılıyor bikaç konuşcak insan bulurum herhalde siz gelmesenizdeee
    yoksa beni beyenmiyürr müsünüz????
  • şimdide msn desin

ilk başta öksürürsün ewet ama sonraaaa
     ###SİLKROAD GEYİK BÖLÜMÜ###

hem captain black in tadıda kokusuda güzel çikolatalı :D
  • şiiitttttt noluo bakem

ya ben ün aksam oyuna kaptırmısım kendımı blade actım bıtane paso kesıom ama lvl atlanmıo tıcket alam barı bugun :D

prince oretirim ben sana komutları

mai sana 100 deil 101 lvl char verıcem :D bi elinde Glavie bi elinde Spear olcak :D:D:D:D

shupara da başka bişi vercem

celede dünyada sigara kadar başka güzel bişey yoktur yakıcan sigarayı alıcan eline bi bardak tavsan kanı çay öfff keyife bak bee

neyse ben gidiom daha logo tasarlıyamadım site için beynimi şarj etmem lazım bi sigara içeyim gelirim
  • evt şimdide msn deyim ne olcak bi sorunmu var allaaaa allllaaaaaaa benimde arkadaşlarım var demii
    bu günde ben mi ağaç etsem sizlerrriiiiiiiiii
    yookk yaa ben söz verdim mi tutarımm bazı insanlar gibi unutmmaammmm
    valla dün avrupa yakasını bile izlerken her reklam arasında pc ye bakmaya gidiyordum ama bütün zahmetlerim boşunaymışşşşşş
  • quote:

Orjinalden alıntı: SoulRever

celede dünyada sigara kadar başka güzel bişey yoktur

+1

ama ben kahweyi tercih ederim yanında du kahwe yapmaya gidiyorum
  • ulen canım nescafe istedi bea dur bende yapam bitane
  • işte size hayranı olduğum kişinin birkaç resmi :P

tipe bak ya karizmaya bak

we işte o resim !!! o sahneyi her izlediğimde yerimde bir yeah narası atmamı sağlayan hareket

buda kılıcı

• soul sende bırakıyorsun şu sigarayııııı bence dünyada sigaradan daha güzel şeyler varrrrrrrr neden biraz araştırma yapmıyorsunuzzzzzz
    bırakın laaannn sigarayıııııı erken ölceksiniz anlamıyorsunuz halaaaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: celede

bırakın laaannn sigarayıııııı

aaaaaaaaa bu şeiklde kaba konuşmalar yakışıyormu sana celede acı biber sürerim bak dudaklarına
  • suusssss suussss bide haklıymış gibi konuşuyorrrrrrr aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bırakın şunuuuuuu
  • sıkıldımmmm beeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

yaa bu kolyeye hayranımmmmmmmmm

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.