Şimdi Ara

###SİLKROAD GEYİK BÖLÜMÜ### (36. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.703
Cevap
0
Favori
22.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende idmana gitmeden önce 2-3 video vereim bari

http://www.youtube.com/watch?v=xfE76kGjvnI
    http://www.youtube.com/watch?v=xfE76kGjvnI = burda smacın babası air Carter'a kafa tutuo gibi ama herkes bilio bu eleman Carter'ın yanında fos kalır

1 de streetball vereyim

http://www.youtube.com/watch?v=6HH0HpmE0Vo

hadi şimdi ben idmana 3 saat sora gelirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: SoulRever

ya dün chara delete bastım itemleri garıbanlara dagıttım şimdi cnım sıkılıo acaba full str bi archer pvp de nasıl olur ?

pehh ne bıcım yazı yazmısım ben ya sacmalamaktan oteye bılem gıtmıs bu yazı artık
  • yav mai bizede ayarlasana biraz
  • @Sou

Abi turkce mi olucak server
    Turkce olsa hic fena olmaz hani

@mai

Ya boyle bir seyi hemen yapilmazki ! gun ver kasabilenler kassinlar sonra jangana Uruchiyi yollarsin.

Fantastige devam

http://img165.imageshack.us/img165/4900/37598zt9.jpg
  •  ###SİLKROAD GEYİK BÖLÜMÜ###

Aklima ne diyim direk linki vermisim

###SİLKROAD GEYİK BÖLÜMÜ###
  • mai büyüksün thanks !!
  • SoulReaver

abi gm lerden biri heretic1503 olsun bide bu anime resimler ne anlama geliyo ben sadece bunların çzgi filmlerini seyrediyorumm

örn:SAMURAİ SHAMPLOO BİDE TENHJİ YLE BAŞLAYAN Bİ TANE VARDI ONUU İKİSİDE MANYAKK

SON Bİ SORU NEDEN BU TÜR ŞEYLERDE KIZLAR HEP AÇIK SEÇİK ??? EN KAPALISNIN Bİ GÖĞÜS DEKOLTESİ OLUYO ANLAMADIM GİTTİ
  • np canım sen istersin de ben bulmaz mıyım ? daha da hepsini koymayayım da tadı kaçmasın

diikat ettiyseniz ben de elinde silah tutan ya da melek kanatlı olanların delisiyim

bunu daha evvelden koymuştum ama hem yeşilli hemde çok güzel yaw dayanamadım

bu da tam yeşil prince

• BU ÇZGİ FİLMELERİ YAPNLARIN ALAYI V İ A G R A CI
  • @the_immpexx unutmuşum özür dilerim ; witchking in resmi bir deli çok teşekkür ederim o nasıl bir karizma ve de yüreklere korku salmadır yaw
  • nerdesiniz siz bakayım ağaç oldum ben ağaçççç konuşmıycam bi daha msn de sizle gelen giden yok
    anime resimleride koyıycam hıhhh

• beni beniyüürr müsünüzz???
  • Yav tHe_iMmpPxXsöylede şu eferha mıdır heyneyse 2-3 turda biz atalım şunula
  • yyaaa vallaaa çok kırıldım disco ya götürcektim bensizi götürmiycek artık acc mi geri alışım şerefine ama siz beni yanlız bıraktınız siz beni beyenmiiiyüüürrsünüzz????
  • gidiyorum bi daha gelmemde ben beklemeyi hiç sevmem
    şimdi bide şu botkonsun deyineyim ben sahtekarlığıda sevmem kazancaksan alın terinle kazancaksın valla hiç acımam banlarım ben joymax ta çalışıyor olsam bu botlardan para alıyor olsam bile banlarım kötü şeyleri sevmem ben hııııım aklıma gelmişken mai söz verdin sigarayı bırakıyorsun prince sende bırakıyorsun çünkü ssen asla beni sigaraya başlatamazsın hele bizim otopsi günümüz gelsin bide kadavra sigara içmiş ise onun akciğerlerini resmini çekip yollıycam ben bide elimle tutucam siz sigara içimiş birinin akciğeriyle karşılaşırsanız sadece resmiyle karşılaşcaksınız
    neyseeee ben beklemeye tahamül edemem çok kırıldım biliniz halbuki bu sefer telefondan deil pc den girebiliyordum ama siz beni sattınız özellikle sen maiiii
  • ben msn e bağlanayım fiye telefonda sorunlar yaşadım bir sürü kontür gitti ama bi siz gelmedinizzzzz
  • yapma yaaaw bot serbest oLsun
  • pmden bile yalvardım acı bize bot serbest oLsun Lütfenn
  • Ya oLm IShaDe sen ne yalaka 1 adamsın pis botter kes sesini.Bide yaLvarıyor yaa olmaz bu kadar
  • kes lan fake IShadE adama bak acc u clonlanmış :o bot4ever
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.