Şimdi Ara

silkroad.exe durduruldu hatasi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Silkroadda fazla car acinca sbot ile bi sure sonra silkroad.exe durduruldu hatasi aliyorum 20 25 tane car aciom , neden oldugunu bi cozemedim, bilgisayarim ozellikler veri engelleyici olayini denedim olmuyor,baska cozum varmi bu olaya yardimci olabilecek varmi?

Sistem:i7 3770k
    R9 280x 3gb 384bit
    18gb ram ddr3 1333

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sisteminle alakalı bir sorun olması imkansız. O bilgisayarla kat kat fazlasını açabilirsin. Sorun sBot'tadır. Belirli bir limit olabilir. Ki clientless sBot'ta 8 ve 16'lık limit olduğunu biliyorum. Sana tavsiyem phBot. phBot ile istemediğin kadar char'a girebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: SixSixSix

Sisteminle alakalı bir sorun olması imkansız. O bilgisayarla kat kat fazlasını açabilirsin. Sorun sBot'tadır. Belirli bir limit olabilir. Ki clientless sBot'ta 8 ve 16'lık limit olduğunu biliyorum. Sana tavsiyem phBot. phBot ile istemediğin kadar char'a girebilirsin.

Valla bi kac gundur bende onu dusunuodum vardigim sonuc phbot, ama karisik biraz oda ogrenmem zaman alcak ama neden boyle bisi oluo cozemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Constanzia -- 25 Şubat 2015; 3:36:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _detcal_

quote:

Sisteminle alakalı bir sorun olması imkansız. O bilgisayarla kat kat fazlasını açabilirsin. Sorun sBot'tadır. Belirli bir limit olabilir. Ki clientless sBot'ta 8 ve 16'lık limit olduğunu biliyorum. Sana tavsiyem phBot. phBot ile istemediğin kadar char'a girebilirsin.

Valla bi kac gundur bende onu dusunuodum vardigim sonuc phbot, ama karisik biraz oda ogrenmem zaman alcak ama neden boyle bisi oluo cozemedim

dostum bende sbot kullanıyorum önceden 6-7 çar açarken şimdi 2 den fazla açamıyorum herkes phbot öneriyor bende ona geçicem galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sisefsane41

quote:

Orijinalden alıntı: _detcal_

quote:

dostum bende sbot kullanıyorum önceden 6-7 çar açarken şimdi 2 den fazla açamıyorum herkes phbot öneriyor bende ona geçicem galiba.

Aynen aga phbota geccez mecbur 14d geldi zaten,cok karisik ama phbot ya :(

• Birkaç günde çözersiniz. Sonuçta tüm bot'lar aynı oyunla ilgili terimlere sahip.

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.