Şimdi Ara

Silkroad a neler oluyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar geçen haftalardan kalma giriş sorunları ve oyuna girememe problemleri hala devam ediyor! Tekrardan event yapıldı ve dikkat çekici olan telafi eventi de yapılacak eventin içine dahil edildi. Bu event %300 eventiydi ki ne yazıkki böyle bi event yaptıkları halde oyuna giremiyoruz herhalde bu saatten sonra da girmemiz mümkün değil. Merak ettiğim konu oyuna girebilen şuan için var mı ve bu durum sizce nereye kadar devam eder bu olayla ilgili bir görüşü olan varsa paylaşsın.

• hocam arkadaş dün saat 10 gibi giriş yapabildi oyuna ben hiç yapamadım bugün saat 8 de denedim giriş yapmıyor artık serverlar gerçekten full mü yoksa yalan mı söylüyorlar bilemiyorum.

Lag dün yokmuş galiba
  • Oyun üç haftadır falan sorunlu. Log in, teleport, aniden donma gibi problem oluyordu, sonra server'ları bir kapattılar, neredeyse 1 hafta boyunca kapalı kaldı. Şu an için oyundayım, herhangi bir sorun gözükmüyor. Ancak launcher ve log in problemleri hâlâ devam ediyor.
  • Savaş çıktı zaten, Facebook sayfasında binlerce yorum vardı, tüm halklar birleşip Joymax'a küfür ediyorlardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: djcool

1 hafta kapalı mı kaldı? :) eskiden olsa savaş çıkardı herhalde, son demleri sanırım oyunun.

aynen oyunun artık son demleri bende bırakıyorum ztn şuanda bile giremiyorum oyuna çarımı satılığa çıkardım exp eventi 1 ay önceden beri söylüyo gm ler ama bi türlü yapmadılar adamlar uğraşmakmı istemiyo bilerekmi oyunu bitirmeye çalışıyolar anlamadım isroyla işim olmaz artık. Tg yi buluyorum çar lagtan takılıyo tg nin yanından geçip gidiyom 30 saniye sonra düzeliyo arkadan gelen kesiyo yazık ettiler oyuna

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6047038AC -- 13 Haziran 2015; 17:58:45 >
  • oyundaki sorunlar çözüldü gibi oyun kapanıyor filan diyenlere tek cevabım kapalı oldugu zamanlarda bile girmek için can atan o kadar kişi vardı sizce böyle bi oyun tak diye kapanır mı bunlarıda göz önünde bulundurun derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sisefsane41

oyundaki sorunlar çözüldü gibi oyun kapanıyor filan diyenlere tek cevabım kapalı oldugu zamanlarda bile girmek için can atan o kadar kişi vardı sizce böyle bi oyun tak diye kapanır mı bunlarıda göz önünde bulundurun derim

• 3-4 gündür oyun süper arkadaşlar

• Oyunun boş olduğu kısımlar öyle, evet. Mirror ve Bağdat'ta kasılmak imkansız hâlâ.

• quote:

Orijinalden alıntı: SixSixSix

Oyunun boş olduğu kısımlar öyle, evet. Mirror ve Bağdat'ta kasılmak imkansız hâlâ.

evet bağdatta kasılamayanlar mirror'a geliyor orasınında bagdattan farkı kalmıyor isro son olan olaylardan dolayı tekrar oyuncu kaybına uğradı gözlemlediğim kadarıyla 3500 full çeken sw'ler son 2-3 haftadır 2500-3000 arası isroyu böyle görmek üzücü keşke lag ve delay sorununu çözebilseler
  • SRO'da kemikleşmiş bir oyuncu tabanı var. Bu oyuna ne olursa olsun bırakmayacak bir kitle var.

• Var olmasina varda belkide 100 bin e yakin oyuncu birakti biraz ilgilenilse su oyunla para dusunmekten ziyade birazda oyunculari kazanmaya yonelik calismalar yapilsa fenami olur bende uzun zaman emek verdim en son seninde dedigin gbi mirror ve bagdatta acayip lag ve takilmalar var birakmayan olabilir sahsen bende birakmama taraftariydim herkesin kararina saygim var isterim ki daha cok oyuncu kazansin ama malesef gostergeler ters yonde yillardir olan bu lagi cozmus olsalar hic tartismasiz bugun donerim oyuna ve eminim binlerce oyuncuda yonelmeye baslar onlar bize bir adim atsa biz on adim aticaz :) bunun temel sebebi gmlerin oyunculara saygisi yok biz onlar icin potansiyel bir kazanc kaynagiyiz ama binlerce insanin bu lag icin mail ler globaller attgini dusunursek umursanmadigimiz acikca ortada ahh ahh nerde o eski gunler keske hep ilk basladgm gunku gbi 80 cap kalsaydida bizde 50-60 lwl ezik olarak kalsaydk oyunun en zewkli zamanlariymis ozluyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6047038AC -- 18 Haziran 2015; 10:30:54 >
  • EU gelmeseydi bu oyuna, şu anda bu lag olmazdı. Oyunun neredeyse tamamı mirror ve Bağdat'ta, herkes parti yapıyor ve bu da o bölgelerde lag'a sebep oluyor. Server'lar bakımdan çıktıktan sonra, o bölgelerde char nüfusu azken hiçbir sorun yok. Ne zamanki server'lar dolmaya başlıyor, sorunlar da o zaman başlıyor.

Bu arada, neredeyse 24 saattir oyunda herhangi bir sorun yok. Işınlanma iyi, Bağdat iyi.
  • evet bende bunu anlayamadım eskiden mesela sw ler hiç düşmezdi 3500 den belkide 2-3 saat oyuna denediğimiz olurdu ama lag olmazdı bide oyuna eklenen birçok özellik skill item vs vs bunlarında etkisi olabilir diye düşünüyorum bilmem doğrumudur
  • Kesinlikle haklısın. Oyun eskiden sadeydi. Bu kadar çok içerik yoktu. Fakat bu lag olayı yine vardı. Yine belirli bir bölgede, aşırı yığılma olan yerlerde lag her zaman vardı. 80 cap'i hatırlayalım, Taklamakan'ı. Gayet de lag oluyordu yani. Lord Yarkan'da falan özellikle, sürekli donup kaldığını çok iyi hatırlıyorum. Bilgisayarım ve internetim de çok iyiydi, yani o lag oyundan kaynaklanıyordu.
  • ewt vardı ama keyif kaçıran tarzda lag yoktu :) bide oyuna eu eklenmesi 90 cap derken gold botlar piyasaya cıktı fln ondan sonra ztn soyulmalar banlanmalar sw ler azalmaya başladı kırılma noktası eu lar oldu seninde dediğin gibi
  • Bu kadar sıkıntılı lag yoktu, herkes solo kasıyordu, partiler gibi yığılma olmuyordu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.