Şimdi Ara

silivriye nasıl gidilir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
29.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar cumartesi günü silivride selimpaşaya nasıl gidebilirim beykozda oturuyorum kavacıktan veya haremden otobüs var mı iett otobüsleride olabilir

• Ben Büyükçekmece'de oturuyorum.Fakat iETT otobüsleri Silivri , Büyükçekmece tarafına kalkmış durumda.Zannedersem MetroBüs yoluna koyuldu bizimkiler.Silivri'ye ancak YeniBosna'dan gidildiğini biliyorum ( Yani YeniBosna güzergâhından kalkıyor bu otobüsler.. )
  • var istanbul seyahat dı ismi hehrlade haremden kalkıyor ordan gidebilirsin
  • Topkapıya ,oradan metrobüsle yenibosna veya avcılara kadar gel

araçlar geçmekte buralardan

veya haremden sirkeciye oradan banliyölü trenle küçükçekmeceye gel e-5'den bin selimpalşa arabalarına istasyona 200 metre e-5
  • Sen eğer MetroBüs'e biniyorsan YeniBosna yap çünkü Avcılar'dan geçit çok uzakta kalıyor , YeniBosna'dan daha rahat gidersin.( ÖzelHalkOtobüs )
  • beykozdan yenibosnaya gel
    ordan mavi silivri midibüsleri kalkıyo...
  • çok teşekkür ederim arkadaşlar ilgiliniz için
  • quote:

Orjinalden alıntı: ads1z

Sen eğer MetroBüs'e biniyorsan YeniBosna yap çünkü Avcılar'dan geçit çok uzakta kalıyor , YeniBosna'dan daha rahat gidersin.( ÖzelHalkOtobüs )

altı üstü 100 metre ilerde
  • anadoluyu bilmiom ama sana 2 tarif verebilirim
    1.)taksime gel taksim-beylikdüzü 2katlı otobuse bin ,beylikdüzü migrosta in, ordan y.bosna-selimpaşa midibusu geçio atla direk git.
    2.)eminönüne gel ,eminönü-y.bosnametro otobusune bin.y.bosnametroda indikten hmn sonra yanı başında, ordan y.bosnametro-selimpaşa midibusune bin direk git.

anadoludan avrupaya otobsleri bilmediğim için avrupayı tarif ettim
  • Yenibosna'dan Silivri'ye meto gidiyor mu ?
  • Cumhurbaşkanına hakaret etmen yeterli

• quote:

Orijinalden alıntı: KristiyanoRonaldo

Cumhurbaşkanına hakaret etmen yeterli

Evden teslimat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.