Şimdi Ara

silinsin lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usb2.0 -- 28 Nisan 2014; 21:34:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: usb2.0

düz bf3 bulunan(dlc vb yok) origin hesabı satılık..resim vb eklemiyorum,çok bir detayı yok zaten..level 45..
    hesap kullanıcı adı(origin ID),şifre ve gizli soru verilecek..

fiyat 10 tl ziraat bankasına havale(banamatikten ücretsiz) yada cep telefonuma tl gönderme şeklinde alınabilir..steam vb hesap takası düşünmüyorum

İyi günler hocam ben bf3 adlı ilanınıza göz attımda bu olaylarda yeniyim ben internete komşumdan bağlandıgım içinn
    internet bihayli yavaş diyorumki korsan dvd alıp bu origin hesabından bişeyler yapıp online oynamak mümkün mü ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tecnique

quote:

Orijinalden alıntı: usb2.0

düz bf3 bulunan(dlc vb yok) origin hesabı satılık..resim vb eklemiyorum,çok bir detayı yok zaten..level 45..
    hesap kullanıcı adı(origin ID),şifre ve gizli soru verilecek..

fiyat 10 tl ziraat bankasına havale(banamatikten ücretsiz) yada cep telefonuma tl gönderme şeklinde alınabilir..steam vb hesap takası düşünmüyorum

İyi günler hocam ben bf3 adlı ilanınıza göz attımda bu olaylarda yeniyim ben internete komşumdan bağlandıgım içinn
    internet bihayli yavaş diyorumki korsan dvd alıp bu origin hesabından bişeyler yapıp online oynamak mümkün mü ?

origin hesabı alırsanız bu hesapla zaten bf3 oyununu almış oluyorsunuz.hesabı alınca oyunu origin üzerinden indirir oynarsınız..yalnız net yavaş demişsiniz,o kısımları pek anlamam ama çok çok yavaşsa muhtemelen her online oyunda olduğu gibi bundada tadı çıkmaz oyunun

ama net yavaş diye oyunu idirmemek için korsan dvd alacaksanız,oyunu kurup origin e göstersenizde update vb için azda olsa dosya indirir ve denemediğim için kesin çalışır diye garanti veremem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usb2.0 -- 27 Nisan 2014; 20:56:43 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.