Şimdi Ara

silinsin (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.087
Cevap
55
Favori
238.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

Orijinalden alıntı: Distinctive

Bir sorum olacak, sizin sorunlarınıza göre oldukça basit gerçi. Cihazda varsayılan sesi nasıl Türkçe'ye çevireceğimi bulamıyorum. Cevap yazan olursa şimdiden teşekkür ederim.

Klavyeli kumandada sag altta 0 tusunun yanindaki tusa bas 3 cizgili olan

silinsin

O tuşu biliyorum lakin cihazı kapatıp açınca yine ingilizce başlıyor. Onu değiştirmenin bir yolu var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Akıllı kumanda dan nokta ( . ) işaretini çıkartmayı bir türlü bulamadım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ratumix

Bu cihazı sadece ve sadece Digiturk Playden lig tv maçlarını izlemek için almak istiyorum. Çalışma durumu nedir? Boşa para harcamış olur muyum? Teşekkürler.
    ben de sırf bu amaçla aldım.dtplay çok stabil çalışıyor.görüntü kalitesi 1200k'lık (hd içeren) pakette gayet güzel.donma kesilme ayda yılda bir oluyor.ki cihazla alakası yok bunun.dtplay uygulamasında tek bir sıkıntı var.kanal listesinde aşağı inerken takılıyor.en başa çıkıp tekrar inmek gerekli.ben zaten dtplayi sadece maç için kullandığımdan sorun olmuyor.

eğer online dizi izleyen biri iseniz.mx player ile bu dizileri açıp tv'de izleyebilirsiniz.android aplikasyonları çok iyi değil malesef.fatih bey de gayet yardımcı oluyor.
    verdiğim parayı fazlası ile hak etti kutu.

• quote:

Orijinalden alıntı: syhgül

Akıllı kumanda dan nokta ( . ) işaretini çıkartmayı bir türlü bulamadım :)

tusların uzerinde mavi renkli farklı karakterler var o karakterler için sol alttaki fn tuşuyla birlikte basman gerek nokta tusu bosluk tusunda fn+bosluk tusu yaparsan nokta gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: tropfen

quote:

Orijinalden alıntı: Ratumix

Bu cihazı sadece ve sadece Digiturk Playden lig tv maçlarını izlemek için almak istiyorum. Çalışma durumu nedir? Boşa para harcamış olur muyum? Teşekkürler.
    ben de sırf bu amaçla aldım.dtplay çok stabil çalışıyor.görüntü kalitesi 1200k'lık (hd içeren) pakette gayet güzel.donma kesilme ayda yılda bir oluyor.ki cihazla alakası yok bunun.dtplay uygulamasında tek bir sıkıntı var.kanal listesinde aşağı inerken takılıyor.en başa çıkıp tekrar inmek gerekli.ben zaten dtplayi sadece maç için kullandığımdan sorun olmuyor.

eğer online dizi izleyen biri iseniz.mx player ile bu dizileri açıp tv'de izleyebilirsiniz.android aplikasyonları çok iyi değil malesef.fatih bey de gayet yardımcı oluyor.
    verdiğim parayı fazlası ile hak etti kutu.

Açıklamalarınız için çok teşekkür ederim. Çok faydalı oldu.

• Akıllı kumanda çalışmıyor sıkıntısı nedir acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: akskon

Akıllı kumanda çalışmıyor sıkıntısı nedir acaba

hocam pili değiştirip bi deneyin çok çabuk pil bitiriyor.
  • çok çabuk derken kaç gün ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal_.1987

quote:

hocam pili değiştirip bi deneyin çok çabuk pil bitiriyor.

İki pil degistirdim. Kirmizi açma tuşuna basinca kirmizi isik yaniyor ama hicbir tuş calismiyor.

• Mx Player için dts ses düzeltmesini yaptım özel codec yükleyerek fakat 720p filmlerin hepsinde mx playerdan yazılım çözücüyü seçince filmde takılmalar oluyor sanki kare kare ilerliyormuş gibi, donanımsalı da seçince ses gelmiyor, mecburen ya dvdrip ya bdrip indirmek zorunda kalıyorum yok mudur bir çaresi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kartal_.1987

quote:

hocam .

Kirmizi açma tuşuna basinca kirmizi isik yaniyor ama hicbir tuş calismiyor.

menu kurulum sıstem ıcıne gırın

rf kumanda esleştırmeyı secın
  • bu g4 minide internet bağlantısı nasıl yapılıyor ? modemdeki bilgiler cihaza nerden giriliyor ?
  • Bugün itibariyle G4 mini ailesine katıldım. İlk izlenimlerim güzel bir cihaz.İnşallah yanilmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: aaahmet61

bu g4 minide internet bağlantısı nasıl yapılıyor ? modemdeki bilgiler cihaza nerden giriliyor ?

wıfı sıfresımı gıreceksın ?
    menu kurulum ag ayarları
  • fatihmc kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • peki yeni bir tp eklemek istiyorum.sadece bir tp yi taramak istiyorum .onu nasıl yaparım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aaahmet61

peki yeni bir tp eklemek istiyorum.sadece bir tp yi taramak istiyorum .onu nasıl yaparım ?

kurulum kanal arama
    uyduyu sec duzenlmeye bas
    sagda frekanslar cıkıyor
  • Tridz T kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • MonsterKill88 kullanıcısına yanıt
    valla ben de mx playerda dts meselesini tam çözemedim..
    codec yükledim ama bazı filmlerde dil seçeneğinde türkçe seçince ses yankılı geliyor.
    ayrıca alttan orijinal ses aynı anda gelmeye devam ediyor.
    cihaz canavar ama hdd den film izlemek benim için hala işkence..
  • yerliyerli Y kullanıcısına yanıt
    selam cihaz 2 gündür saniyelik ekran kararıyor tekrar alt bar görünüyor sebebini bilen varmı
  • 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.