Şimdi Ara

silinsin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.088
Cevap
55
Favori
238.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: macellan83

iphone ile uyumlu mu acaba miracast

bir de kurulum gerektiren bir ürün mü
    dsmartı çıkartıp bunu taktığımda direk çalışır mı

miracast uygulaması android 4.2.2 ile samsung telefonlar ve tabletlerle uyumlu çalışır

trt hd 117 ekran samsung tv ile

silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 29 Haziran 2014; 16:17:53 >

• selam

1- atlanta fırması cıhazlarına devamlı yazılım destegı vermetedır ama androıd versıyon yukselmez

2- telefonunuzdakı s3 ınternetın ag paylasımını acıp cıhaza wıfı olarak verebılırsınız

ılerde ınternetınız olursa telefonunuza ınternet verebılırsınız acess poınt ozellıgıde vardır

3- 2 Tb hdd takılabilir , flashlarda hdd ve hafıza kartlarında ntfs fat 32 destekliyor

cıhaza yukledıgımız mx player ve ozel codec ıle ac3 dts seslerı sorunsuz acıyor

15 gb fılmlerde kasma yoktur

arkadaşlar

n11.comdan 350 tl uzerıne 15 tl hedıye

http://www.n11.com/atlanta-smart-g4-mini-android-full-hd-uydu-alici-P26430149

http://www.n11.com/atlanta-smart-g4-mini-android-hibryd-full-hd-uydu-alici-P26430147

n11 mesajı !
    Tebrikler!
    15 TL İndirim Kuponu Kazandınız
    İndiriminizi 30 Haziran 2014 tarihine kadar
    350 TL ve üstü alışverişlerinizde geçerlidir.
    Kuponunuzu, ödeme aşamasında seçip kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 1 Temmuz 2014; 16:35:37 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

selamlar g6'dan farkı nedir?

+ ve * olarak?

Selam yukaeidaki mesajimda belirtmistim

ümraniye magazanız bugün açık mı
    gelip görüp albilir miyiz

cihazın hayırlı olsun güle güle kullan yorumlarını bekliyorum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

selamlar g6'dan farkı nedir?

+ ve * olarak?

Selam yukaeidaki mesajimda belirtmistim

ümraniye magazanız bugün açık mı
    gelip görüp albilir miyiz

cihazın hayırlı olsun güle güle kullan yorumlarını bekliyorum

teşekkürler...

ürün beklediğimden daha güzel görüntü kalitesine sahip
    uygulamalar güzel...
    buna uyumlu güzel uygulamalar geldikçe bence bu başlıkltan veya facebook'dan paylaşılmalı :)

film ve dizi konusunda sınırsız bir derya açıkcası...

bir tek zamanlayıcı ile kaydetmeyi çözemedim.
    normal kaydedebiliyorum. mesela ntv açık kayıt edip durdurabiliyorum ama evde değilim akşam 8'de showtv'yi 10'a kadar kaydet demeyi bulamadım :)

bir de dlna özelliğini çalıştıramadım
    yani iphone'daki bir müziği veya videoyu ekranda oynayamadım.

bunları bilen varsa lütfen paylaşsın ...

genel olarak cihaz iyi herkese tavsiye ederim.

• G4 de zamanlayıcı ile kaydetme aşağıdaki gibidir.Sanırım "mini"sinde de aynıdır.
    EPG tuşuna basın,Rezervasyon ekle ,Tarih saat seç,kayıt yerini seç tamamdır.Kurulumdan PVR ayarlarından kayıt yolunu seçmeyi unutmayın.Rezervasyon menüsünden kontrol edebilirsiniz.
  • quote:

selam

1- atlanta fırması cıhazlarına devamlı yazılım destegı vermetedır ama androıd versıyon yukselmez

2- telefonunuzdakı s3 ınternetın ag paylasımını acıp cıhaza wıfı olarak verebılırsınız

ılerde ınternetınız olursa telefonunuza ınternet verebılırsınız acess poınt ozellıgıde vardır

3- 2 Tb hdd takılabilir , flashlarda hdd ve hafıza kartlarında ntfs fat 32 destekliyor

arkadaşlar

http://www.n11.com/atlanta-smart-g4-mini-android-hibryd-full-hd-uydu-alici-P26430147

n11 mesajı !
    Tebrikler!

hayırlı günler ben bu cihazdan almayı düşünüyorum yazınızda bi yerde dikkatimi çekti altda android sürümü hep aynımı kalacak yükseltimicekmi

• quote:

Orijinalden alıntı: abtani

G4 de zamanlayıcı ile kaydetme aşağıdaki gibidir.Sanırım "mini"sinde de aynıdır.
    EPG tuşuna basın,Rezervasyon ekle ,Tarih saat seç,kayıt yerini seç tamamdır.Kurulumdan PVR ayarlarından kayıt yolunu seçmeyi unutmayın.Rezervasyon menüsünden kontrol edebilirsiniz.

hımm EPG'den olduğunu bilmiyodum
    akşam bi deniyim

çok teşekkür ederim.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 2 Temmuz 2014; 13:13:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adanasporlu

quote:

selam

arkadaşlar

n11 mesajı !
    Tebrikler!

hayırlı günler ben bu cihazdan almayı düşünüyorum yazınızda bi yerde dikkatimi çekti altda android sürümü hep aynımı kalacak yükseltimicekmi

evet androıd versıyonu degısmez 2 sene sonra androıd 5 sıstemı çıkarsa düşünürsünüz

mesela arabanızın motoru 1.3 ıse 2.0 yapabılıyormusunuz ? 5000 tl vereyım yenısını degıstıreyım dıyorum
    olmuyor ust model alın dıyorlar
    ----------------------------------------
    yazılımlar degişir yeni ozellıklerı eklemek ıcındır müşterilerin istek ve şikayetleri göz önüne alınarak

atlanta firması yeni yazılımlar yapar veya yaptırır..

n11.com ilanımızdan 15 temmuza kadar sınırlı sayıda yüzde 11 indirim vardır kaçırmayın

full seti 311.5 tlye alabilirsiniz + kendı puanlarınızı kullandırıyor

http://www.n11.com/kampanyalar/yuzde-11-indirim-devam-ediyor?icid=200501_b_yuzde-11-indirim-devam-ediyor

http://www.n11.com/atlanta-smart-g4-mini-full-set-P26430149

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 2 Temmuz 2014; 14:42:18 >

• fatih bey ödeme sayfasında %11 indirimi göremiyorum.
  • buna bi hdd taksam torrent programı var mı alt yazılar nolcak bilgisayar olmadan bana alt yazı da bhulup ultrahd filim izlenebili rmi
  • gazozvar kullanıcısına yanıt
    gazozvarda merhaba yok
    torent ındıren uygulama vardırda ebn denemedım bılgısayarcı arkadaslar yazıcaktır

torrentı pcden ındırıp altyazı dosyasını bulup ındır ve fılm ıle aynı isime sahip olursa sorunsuz açar

2sını beraber hddye atıp cıhaza takıyorsun

dts ac3 mkv dıv xvıd ne ızlersen sorunsuz ızlersın
  • arkadaşlar

mıracast uygulamasını android 4.2.2 jellybean versıyonu olan

butun marka model cep telefonu ve tabletlerde kullanabılırsınız

silinsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: abtani

G4 de zamanlayıcı ile kaydetme aşağıdaki gibidir.Sanırım "mini"sinde de aynıdır.

evet teşekkürler EPG'denmiş

ama sıkıntı şu

kayıt yaparken başka bi kanalı izleyemeyiorsunuz

NTV'deki yayını kaydederken star'ı seyredemiyorsunuz mecbur NTV seyretmek gerekiyor :(

digiturk plus'daki gibi değil ne yazık ki :(
  • denedigim bütün kablosuz mouse ıle uyumluydu
  • abı buda modül girişi olmayan mını versıyonu androıd 4.2.2 mıracast vs
  • neta 6400 ile görüntü kalitesini karşılaştırırmısınız , birde mirecast özelliği sadece android telefonlar ilemi bağlantı kuruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

neta 6400 ile görüntü kalitesini karşılaştırırmısınız , birde mirecast özelliği sadece android telefonlar ilemi bağlantı kuruyor

alperen_69
    117 cm lık ekran resımı koyduk bakabılırsın

miracast android 4.2.2 jelly bean versıyonu olan cep tel ve tabletler ıle çalışır
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.