Şimdi Ara

silinsin (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.088
Cevap
55
Favori
238.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhan1966

quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

arkadaslar kampanya gece 12ye kadar devam edıyor

http://www.n11.com/kampanyalar/yuzde-11-indirim-devam-ediyor?icid=200501_b_yuzde-11-indirim-devam-ediyor

http://www.n11.com/atlanta-smart-g4-mini-android-hibryd-full-hd-uydu-alici-P26430147

http://www.n11.com/atlanta-smart-g4-mini-full-set-P26430149

siparişimizi verdik.

ayhan bey hayırlı olsun

• Radyolari favorilere nasil ekleyebilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pazar günü n11 den alıp, kargo için sabredemeyip Ümraniye'ye Best Uydu'ya gidip elden cihazı aldım. İki günün sonunda ilk izlenimlerim şöyle:

* Fatih Bey baya ilgilendi, cihaz yüklemeleri ve ön bilgilendirmeleri, ayarları vs. yaptı sağolsun..
    * Cihazı almadan önceki hedef beklentilerim; hdd'den sorunsuz film izleme, star tv, tvyo, dtplay uygulamaları, miracast ve cccam'li hd uydu alıcı özellikleriydi.

* Cihaz tüm beklentilerimi fazlasıyla karşıladı.

* Iptv ve Seyirtürk ile ilk kez tanıştım, çok keyifli ama cihaz interneti sünger gibi emiyor :) kotalı filan internetiniz varsa sınırsıza geçmekte fayda var.
    * Bilgisayar ya da Apple tv ile yansıttığım görüntülerde yasal dtplay uygulamasından hiç keyif almazken (kare atlamaları, takılmalar vs.) bu cihazla sorunsuz takılmasız hd yayınları izleyebiliyorum.
    * Samsung tablet ve LG G2 ile miracast uygulamasını kullanabiliyorum.
    * 1 Tb lık Hdd m bağlı, uydudan kayıt ve timeshift yapabiliyorum. (usb belleğe bu dediklerimi yapmıyor, hdd istiyor)
    * XBMC tüm arşivimi tarayıp hayalimdeki kataloglu imdb puanlı filan olarak hazırladı. Filmin üstüne gelince profesyonel bir vod uygulaması gibi film bilgilerini alıyorum. Bu konuda yeniyim daha eklentileri filan varmış vakit bulunca bakıcam :)
    * Philips akıllı kumandama tuşları tanıttım, cihazla gelen kumandaları jelatiniyle kaldırdım :)

Olumsuz özelliklere gelirsek;
    - Cihaz ciddi derecede ısınıyor (çok kurcaladığım için de olabilir ama ciddi ısınıyor)
    - O usb girişi öne koymak kimin aklına gelmiş ya?! Güzelim cihazın önünde kablo kalabalığı var.
    - Tek usb girişi var, usb çoğaltıcı denedim çalışmıyor, o yüzden mouse, usb disk, hdd, bluetooth filan aynı anda bağlayamıyorsunuz, birini seçmeniz gerekiyor.
    - Görüntüde, özellikle maç ve altyazılarda bariz belli olan bi atlama vardı, başta çok sinirimi bozdu ama sonra ayarlardan 1080p 60hz seçince sorun çözüldü.
    - RF kumanda benim için hayal kırıklığı oldu. Tablet gibi kaydırma işlemlerini yapamıyorsunuz. Cep telefondaki uygulamanın uzaktan kumandası daha işlevsel. Sadece yazı yazarken daha rahat oluyor Rf kumanda.
    - Kanal düzenleme ve favoriler ayarlarını çok dolambaçlı yapmışlar, pratik değil. Daha kolay olabilirdi.
    - Cihazın keyfinin tam olarak çıkması için sınırsız internet şart.
    - Tek tuşla kapanmıyor, önemli bi sorun değil ama olsa iyi olurmuş.

Özetle Philips tv'min harika görüntüsüne ve ambilight özelliğine karşı sahip olduğu rezil smart tv performansı ve desteği ile yavaş menülerinden sonra bu cihazla birlikte tv'mle ikinci balayına başladık :)

Cihazla ilgi ilk izlenimlerim şimdilik bu kadar, yeni şeyler keşfedersem yine yazarım bu başlığa..

Keyifli forumlar!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayals -- 16 Temmuz 2014; 3:56:06 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de son dakika alıcılarındanım. Umarım keyifle kullanırız. DHye özel güzellik vardı sanki :-)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Para vermeden izleyeceğimiz hotbird uydusunda belgesel kanallarından filan yokmu hiç bu cihazda ? Discovery National Geo gibi kanallardan çömezmi hiç arkadaşlar bazı cihazlarda biss emu gibi pek anlamam ama özenler varmış bundada varsa yardımcı olursanız memnun olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyvazali

Para vermeden izleyeceğimiz hotbird uydusunda belgesel kanallarından filan yokmu hiç bu cihazda ? Discovery National Geo gibi kanallardan çömezmi hiç arkadaşlar bazı cihazlarda biss emu gibi pek anlamam ama özenler varmış bundada varsa yardımcı olursanız memnun olurum.

maleseef emular cok eskıdendı ccam ıle ızlıyebılırsın veya free ıptv bulursan

veya cıhaza hd belgesel uygulaması ındırıp ızlıyebılırsın seyır turkte belgeseller var
  • quote:

quote:

Para vermeden izleyeceğimiz hotbird uydusunda belgesel kanallarından filan yokmu hiç bu cihazda ? Discovery National Geo gibi kanallardan çömezmi hiç arkadaşlar bazı cihazlarda biss emu gibi pek anlamam ama özenler varmış bundada varsa yardımcı olursanız memnun olurum.

veya cıhaza hd belgesel uygulaması ındırıp ızlıyebılırsın seyır turkte belgeseller var

Abi bu seyır turk uygulamasını nasıl calıştırcaz detaylı anlatırsan seviniriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: syhgül

quote:

quote:

Abi bu seyır turk uygulamasını nasıl calıştırcaz detaylı anlatırsan seviniriz

menu uygulamalar smart box markete girip seyırturku ındırıp kuruyorsunuz

uygulamalara yuklenıyor buradan ulasabılırsınız

silinsin

• evet arkadaşlar fırmaya bıldırdık cıhazdan smart markette daha guncele ve kullanıslı uygulamalar

eklenmesını rıca ettım bılmeyenler ıcın daha kolay ulasmanızı saglıyacak

yarın sabah dızı fılm belgesel uygulamaları smart markete eklenıcek

Atlanta smart g4 mini modeli ile tivibu aboneliginizi sorunsuz kullanabilirsiniz
    0534 4067225
    http://www.n11.com/atlanta-smart-g4-mini-full-set-P26430149
    silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 16 Temmuz 2014; 20:11:59 >

• Haftasonu siparis gectigim cihazi bugun deneme firsati buldum..
    Cihaz acikcasi beklentilerimin uzerinde cikti.. Laptopimdan play store'a girip istedigim uygulamalari cat diye cihaza yukleyebildim...
    TurkcellTV uygulamasini denedim, gayet guzel calisiyor...
    Cihaz cok kucuk yer kaplamiyor..
    Burdaki yorumlarda gorunce cihazin isinma durumunu kontrol ettim, cihaz ciddi manada isiniyor, altina elinizi 1 dk dan fazla tutamazssiniz, ates gibi...
    Simdlik bunlar ilk izlenimlerin ilerde daha detayli yazmaya calisirim zaman bulabilirsem...
  • Cihaz beklentilerimi tamamiyle karşıladı. Kablosuz görüntü aktarımı sayesinde telefonunun ekranı Tv de. Sadece bu özellik ile cihaz sizi ekstra 100 TL civarı bir masraftan kurtarıyor ayrıca bu özellik için miracast kullanılması isabet olmuş zira piyasadaki görüntü aktarım cihazlarında ezcast olanları var ve görüntünün direk aktarımı yerine kendi ara yüzlerini kullanıyorlar bu da mxplayer gibi programları kullanmanızı engelliyor. Kablosuz görüntü aktarımının tek sıkıntısı lag oluşumu ki bu tüm cihazlarda mevcut bunun sebebi ise görüntü ve ses telefondan cihaza aktarılırken sıkıştırılıyor cihaza ulaştığında cihaz bunu açıyor bu yüzden 0.5-1sn arası bir gecikme oluyor bu da sadece oyunlarda sıkıntı yaratıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar,
    google play'i cihaza nasıl yükleyebiliriz? yükledikten sonra gmail hesabıyla giriş yapıp, PC üzerinden G4 mini'ye uygulama kurmak istiyorum.

ayrıca yasal digitürk üyesiyim, digitürk dilediğin yerde programını smart marketten kurmak istediğimde update failed diyor ve kurmuyor, bunla ilgili bilginiz var mı?

desteğiniz için şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: palermo

selamlar,
    google play'i cihaza nasıl yükleyebiliriz? yükledikten sonra gmail hesabıyla giriş yapıp, PC üzerinden G4 mini'ye uygulama kurmak istiyorum.

ayrıca yasal digitürk üyesiyim, digitürk dilediğin yerde programını smart marketten kurmak istediğimde update failed diyor ve kurmuyor, bunla ilgili bilginiz var mı?

Ben dün digitürkplay uygulamasını sorunsuz kurdum

görüntü olarak mükemmel yansıtıyor standart uydu reciver dan izler gibisiniz

daha önce laptop tan televizyona bağlayıp maçları izliyordum görüntü kötü ve karelenmeler oluyordu

dün bu cihazın digitürkplay uygulaması ile izlediğimde çok iyi bir sonuç eld ettim

eğer digitürk playde görüntü nasıl diye soran olursa aklında soru işareti olması derim

• mustafa_eser kullanıcısına yanıt
    hocam teşekkürler. benim bahsettiğim play değil digitürk dilediğin yerde uygulamasıydı aslında. ancak az önce bir kampanya öğrendim tüm süperlig maçları ve 6aylık premier lig hediyeli play aboneliği 229tl idi, onu satın aldım. akşama g4 mini'de deneyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: palermo

selamlar,

aselam

smart box marketten google play uygulaması yuklenır

dıledıgın yerde uygulaması dun rıca ettım alıbey eklemeye basladı
    sunucuya yuklenme asamasındadır sonra deneyın

androıddde pcden kuurlmaz google play veya black marketten uygulama yapabılırsın

• teşekkürler.
  • Cıhazınız hayırlı olsun
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.