Şimdi Ara

SİLİNSİN (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Daha yeni bimden geldim 1.80 a bir sürü şey aldım. Bim YIKILMAZ cCc

2000

• quote:

Orijinalden alıntı: Flyer darXouL

quote:

Orijinalden alıntı: s.uzun

Bim mi ahhhahaa. Migros diyorum ve konunun kilitlenmesini talep ediyorum

Sen hic ogrenci olmadin galiba jonjon

Sen ömründe kaç kere BİM'den bedava alışveriş yaptın? 10liralık elidor aldık kartımıza 20tl yüklendi, Migros daha geçen 15 gün boyunca 5 pepsi koduna 5tl verdi. 15 gündür de hergün 3km yürüyünce 5tl veriyor. Parasızlıkla bi alakası yok. Kalite istiyorsan ucuza aramıycaksın zaten, Migros şuan Türkiyenin 1 numarası. He tabi bilmiyorsan sorun yok, BİM'i süper zannetmeye devam edin.
  • quote:

Baba parası kesilmeden önce bende ahaha diyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hersh

quote:

Baba parasıyla hiçbir alakası yok, babamdan 2 senedir para almıyorum. Migrosun avantajlarını da fazlasıyla kullanıyorum. Burda migrostan bedavaya aldıklarımı yazsam çoğunuzun beyni durur emin olun. Daha 1 ay önce 50 magnum aldım migrostan bedavaya. Geçen ocak ayında falan 300tllik alışveriş yaptım (bedava). Elidor kampanyası vardı, 10 liralık elidor alıyorduk 20tl para yüklüyorlardı kartlara ordan 400tllik alışverişim oldu. Bu ay içinde de yaklaşık 1000tllik alışverişim olacak. O da bedava. Biraz gözünüzü açın money fırsatlarına bakın. Tıklakazan ürünlerini yazmıyorum bile. Kısacası Anlayamazsınız.

• 1 BİM 300 A101'e bedeldir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fakirler toplanmış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Flyer darXouL

quote:

Sen hic ogrenci olmadin galiba jonjon

Sen ömründe kaç kere BİM'den bedava alışveriş yaptın? 10liralık elidor aldık kartımıza 20tl yüklendi, Migros daha geçen 15 gün boyunca 5 pepsi koduna 5tl verdi. 15 gündür de hergün 3km yürüyünce 5tl veriyor. Parasızlıkla bi alakası yok. Kalite istiyorsan ucuza aramıycaksın zaten, Migros şuan Türkiyenin 1 numarası. He tabi bilmiyorsan sorun yok, BİM'i süper zannetmeye devam edin.

bizim akıllı telefonumuz yok ağabeyy!! öyle yürüyümce para kazanamıyoruz! yoksa hergün 5 km yürüyorum

• yoo bim in yoğurtları gayet kaliteli :D
    öğrenin yiyeceği şeyleri ucuzlatsalar çok daha iyi olur ..
    bim
  • quote:

quote:

quote:

Baba parasıyla hiçbir alakası yok, babamdan 2 senedir para almıyorum. Migrosun avantajlarını da fazlasıyla kullanıyorum. Burda migrostan bedavaya aldıklarımı yazsam çoğunuzun beyni durur emin olun. Daha 1 ay önce 50 magnum aldım migrostan bedavaya. Geçen ocak ayında falan 300tllik alışveriş yaptım (bedava). Elidor kampanyası vardı, 10 liralık elidor alıyorduk 20tl para yüklüyorlardı kartlara ordan 400tllik alışverişim oldu. Bu ay içinde de yaklaşık 1000tllik alışverişim olacak. O da bedava. Biraz gözünüzü açın money fırsatlarına bakın. Tıklakazan ürünlerini yazmıyorum bile. Kısacası Anlayamazsınız.

Sen yetkili bi abiye benziyorsun. Olayı biraz açıklar mısın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UnInvited -- 19 Haziran 2014; 21:32:01 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: UnInvited

quote:

quote:

quote:

Sen yetkili bi abiye benziyorsun. Olayı biraz açıklar mısın?

Olayın açılımı BİM takıntısından kurtulmanız. Migros kampanyalarını takip edin BİM'in önünnden bile geçmezsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.uzun -- 19 Haziran 2014; 21:33:52 >

• BİM biter mi hiç

• quote:

Orijinalden alıntı: flashshow

A101 SON 1 SENEDİR ATAĞA GEÇMİŞ DURUMDA BÖYLE DEVAM EDERSE BİM 5 SENE İÇİNDE BİTEBİLİRRRR

Kesinlikle katılıyorum.
  • a101 bayağı bir atakta. bim yeni bir şey getiremiyor son aylarda.
  • 1 bim biter 1000 bim doğar
  • Öğrenciyken iyi oluyor. Aksi halde 5 para etmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fakir kaynıyor burası
  • Geçen BİM'e Salam Sosis almaya gittim SKT Tarihleri geçmişti kek felan doluydu etraf
  • bimin kendi çikolata ve bisküvilerini hiç beğenmiyorum margarin kokuyor sırf yağ

• Eto'ya da öyle diyolardı kardeş

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.