Şimdi Ara

Silinsin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Tek secim 7770 yeni mimari yeni cipset ve mhz leri daha yuksek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerek olduğunda çıkarsınız da arkadaş bir şey söylememiş, beni yanlışlıkla alıntılayabilmiş olacağınızı düşünmüş. Diyebilirsiniz ki 'yok, bilerek yaptım, onadım arkadaşı' vs.. Çok daha yerinde olur, kaliteli bir yaklaşım olur...

Nacizane fikrimdir...

İyi forumlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaLVaToRe

sana kalmaz tatsızlık çıkıp çıkmması herkes haddini bilecek.
    gerekirse forum adminleri gerekeni yapar sana düşmez.

PMS ?
  • dodoruh kullanıcısına yanıt
    Valla en bitterinden olursa anca keser.

bir de 76 lıymıs Allah yakınlarına sabır versin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psydia

quote:

Orijinalden alıntı: dekstop's surgeon

7770. 6850 ile denk bir kartken 5850 den daha iyidir.

Yanlışınız var hocam 7770 6850'ye denk iken 5850 ikisinden de daha iyidir.

Performans olarak 2-3 fps öndedir doğru fakat 7770 50w civarı daha az güç tüketir,cf performansı çok daha iyidir,daha az ısınır ve amd 4xxx serisinden sonra sıra 5xxx serisinde olduğ için ölü yatırım olur,hiç akıl karı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnqelTR -- 6 Mayıs 2014; 17:06:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dovahkiin_16

Gerek olduğunda çıkarsınız da arkadaş bir şey söylememiş, beni yanlışlıkla alıntılayabilmiş olacağınızı düşünmüş. Diyebilirsiniz ki 'yok, bilerek yaptım, onadım arkadaşı' vs.. Çok daha yerinde olur, kaliteli bir yaklaşım olur...

Nacizane fikrimdir...

İyi forumlar...

yok bılerek alıntılıyor benım mesajda yazdığımı silme olasılığım olduğu için.
    ben yemem.
    gargarada yapmam.
    adamın yüzüne direk yapıştırım lafı.
    tabi karşımdaki adam ise.
    çoluk çocuk ise zaten uğraşmam.

biri seni sınırsız banlasada herkes rahatlasa.kendini cok bilmiş sanıyosunda bişey bildiğin yok .Fenemous du galiba sana gerekn cevabı kanıtlamıstı rezil oldun orda.adam senin işlemciden cok daha iyi OC değerlerine düşük voltajla ulastı .seninkinin yarı fiyatı anakarta oda.bence artık sus ve sadece oku

• 7770 al geç eski kart sorun falan çıkartabilir.5850 185 watt 7770 80 watt tüketiyor buna bile alınır
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodoruh

quote:

Orijinalden alıntı: Darkknight02

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dovahkiin_16

Gerek olduğunda çıkarsınız da arkadaş bir şey söylememiş, beni yanlışlıkla alıntılayabilmiş olacağınızı düşünmüş. Diyebilirsiniz ki 'yok, bilerek yaptım, onadım arkadaşı' vs.. Çok daha yerinde olur, kaliteli bir yaklaşım olur...

Nacizane fikrimdir...

İyi forumlar...

yok bılerek alıntılıyor benım mesajda yazdığımı silme olasılığım olduğu için.
    ben yemem.
    gargarada yapmam.
    adamın yüzüne direk yapıştırım lafı.
    tabi karşımdaki adam ise.
    çoluk çocuk ise zaten uğraşmam.

biri seni sınırsız banlasada herkes rahatlasa.kendini cok bilmiş sanıyosunda bişey bildiğin yok .Fenemous du galiba sana gerekn cevabı kanıtlamıstı rezil oldun orda.adam senin işlemciden cok daha iyi OC değerlerine düşük voltajla ulastı .seninkinin yarı fiyatı anakarta oda.bence artık sus ve sadece oku

Hocam kötü bi niyetim varsa allah çarpsın. O arkadaşta dediklerini savunuyordu baktım onu alıntılamış bi üstteki arkadaşta 5850'yi övüyordu. Bende yanlışlık olduğunu düşündüm. Yani olayın farkında bile değildim adam teoriyi kurmuş kafasında yok mesajımı siler diye alıntılamış falan diye. Kendiside çocuk değil karşısındaki insanda hem çocuk olsa ne farkeder akıl yaşta değil baştadır.

konunun senle alakası yokki .konu herkesin salvatareden şikayetçi olmasıdır.diğer konulardada herkes yazıyor.herkes kimin ne olduğunu biliyor.ayrıca ben bu lafları ona söyledim.senle bir ilgisi yok

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.