Şimdi Ara

Silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daedlus -- 30 Mart 2014; 8:58:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ehliyet , pasaport falan oluyor ama okul kimlik kartı oluyor mu bilmiyorum (üstünde tc yazması yeterli herhalde..)

bugün açık olacak nüfus müdürlükleri... olmadı işlemlerini halledersin.. ama erken gidip okul kimliğinle dene bir istersen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jizzy quatily

ehliyet , pasaport falan oluyor ama okul kimlik kartı oluyor mu bilmiyorum (üstünde tc yazması yeterli herhalde..)

bugün açık olacak nüfus müdürlükleri... olmadı işlemlerini halledersin.. ama erken gidip okul kimliğinle dene bir istersen...

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daedlus -- 30 Mart 2014; 8:58:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: daedlus

quote:

ehliyet , pasaport falan oluyor ama okul kimlik kartı oluyor mu bilmiyorum (üstünde tc yazması yeterli herhalde..)

Nufus mudurluğüne gitsem ne olacak ne verecekler ?ve sadece kimlik no ve foto yeterliyse okul kartı yeterli olur bir de nufus mudurlugu kaçta çılıyor

Nufus mudurluğüne gitsem ne olacak ne verecekler ?

kardeşim şu sorudan sonra akıl yaşından sonra cidden şüphelenmeye başladım... bak düz mantık gidelim... senin neyin kayıp ? tc kimlik kartı değil mi? ben sana buna cevaben ne dedim.. nüfus müdürlükleri bugün açık olacak... ee o zaman ordan sana ne veriyo olabilirler , lütfen mantıklı düşünerek cevapla..

ya da sen boşver ya oy falan ; şimdi gider saçma sapan birisine verirsin...

• quote:

quote:

Nufus mudurluğüne gitsem ne olacak ne verecekler ?ve sadece kimlik no ve foto yeterliyse okul kartı yeterli olur bir de nufus mudurlugu kaçta çılıyor

Kardeş açık olmaz büyük ihtimal ehliyet falan varsa..
  • quote:

quote:

quote:

Nufus mudurluğüne gitsem ne olacak ne verecekler ?

kardeşim şu sorudan sonra akıl yaşından sonra cidden şüphelenmeye başladım... bak düz mantık gidelim... senin neyin kayıp ? tc kimlik kartı değil mi? ben sana buna cevaben ne dedim.. nüfus müdürlükleri bugün açık olacak... ee o zaman ordan sana ne veriyo olabilirler , lütfen mantıklı düşünerek cevapla..

ya da sen boşver ya oy falan ; şimdi gider saçma sapan birisine verirsin...

Onu kastetmedim,kendimin kendi mi ispat edicek hiç bir şey yok,nasıl verecekler demek istedim ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• orda istemediğin kadar bilgin çıkıyor zaten... onlar teyid eder... (anne adı , baba adı , doğum tarihi , doğum yeri vs vs kardeşlerine kadar çıkıyor :) hatta yakın akrabalarına kadar.. amcaoğlu vs :D)
  • okul kimligi resmi belge statusunde degil diyr hatirliyorim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

orda istemediğin kadar bilgin çıkıyor zaten... onlar teyid eder... (anne adı , baba adı , doğum tarihi , doğum yeri vs vs kardeşlerine kadar çıkıyor :) hatta yakın akrabalarına kadar.. amcaoğlu vs :D)

Eyvallah sağol

• Sanırım kullanamayacağım:Seçmenlerin parmaklarının boyanması uygulamasından vazgeçilerek T.C. kimlik numarası bulunan bir belgeyle oy kullanma zorunluluğu getirildi. Seçmenin kimlik tespitinde, T.C. kimlik numarasını taşıyan, nüfus cüzdanı, resmi daireler veya iktisadi devlet teşekküllerince verilen soğuk damgalı kimlik kartı, pasaport, evlenme cüzdanı, askerlik belgesi, sürücü belgesi, avukatlık kimlik belgesi, sarı basın kartı gibi kimliğini tereddütsüz ortaya koyan resimli, resmi nitelikteki belgelerden birinin bulunması yeterli olacak. Üzerinde T.C. kimlik numarası olmayan resimli ve resmi bir kimlik belgesi ibraz eden seçmenin oy kullanabilmesi için bu belgelerin yanında seçmen bilgi kağıdını veya nüfus müdürlüklerince verilmiş nüfus kayıt örneğini ibraz etmesi gerekecek.
    Ben de kimlik nosuz resmi belge yok ki :(

• quote:

Orijinalden alıntı: SoeXL

quote:

quote:

Kardeş açık olmaz büyük ihtimal ehliyet falan varsa..

nüfus müdürlükleri bugüne özel açıktır

• eer resimli ve tc varsa sorun olmaz. cunku tc yeterli diyordu

• Nüfus müdürlükleri nöbetçi bugun dün haberlerde söylenmişti sıra yoksa 15-20 dk da halledersin kimlik işini.
  • Adam nufus mudurlugunde ne verecekler dedi yaa xdxdxdxd

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.