Şimdi Ara

silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi safa_oyuncu -- 12 Mart 2017; 14:55:21 >

• polo gti al ama sol ayak tatile çıkar sağ ayak mesaiye başlar
  • ah be satılır mı o alet çok arıycaksın onu en kral arabayı bile alsan onun yerini tutmıycak. minibüs sınıfında lider ve efsane araçtır o içim acıdı şimdi kim bilir yeni sahibi senin gözün gibi koruduğun o alete nasıl binecek
  • jetta
  • Geniş arabadan sonra küçük arabaya binemezsiniz , kendimden biliyorum. Geçmiş olsun
  • Piyasası nedir ne değildir en ufak bir fikrim yok ama kısa şase Viano'lar fena durmuyor.
  • özellikle yüksek araçtan sonra hertürlü a,b,c,d sınıfı araç hoşunuza gitmeyecektir,bende babamdan biliyorum :)
  • Arkadaşlar resmen duygularıma tercüman oldunuz. Babamda öyle diyor alçak araba beni kesmez diyor iyi, güzel de ne yapacağım peki
  • quote:

Orijinalden alıntı: safa_oyuncu

Arkadaşlar resmen duygularıma tercüman oldunuz. Babamda öyle diyor alçak araba beni kesmez diyor iyi, güzel de ne yapacağım peki

Kaça gitti sorması ayıp. İş yeri için traffic veya transporter almayı düşünüyoruz. Yakıt, kullanım olarak kıyaslama yapabilir misiniz? Konunuz dağılmasın istiyorsanız özelden de cevaplayabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyradel

quote:

Arkadaşlar resmen duygularıma tercüman oldunuz. Babamda öyle diyor alçak araba beni kesmez diyor iyi, güzel de ne yapacağım peki

Kaça gitti sorması ayıp. İş yeri için traffic veya transporter almayı düşünüyoruz. Yakıt, kullanım olarak kıyaslama yapabilir misiniz? Konunuz dağılmasın istiyorsanız özelden de cevaplayabilirsiniz.

Hocam benim araç 2.5 TDI 130 hp uzun şasiydi 31.500'e verdim. Tanıdık olduğu için uygun fiyata sattık. Kullanım olarak harika araçlar bilhassa 130luklar trafikte çok seri tabiri caizse zıpkın gibi araçlardır. Konfor olarak bir minibüs için başarılı hatta bindiğim bazi taksilerden konforlu diyebilirim. Yakıt derseniz zaten bu yüzden sattım şehir içi en sakin kullanım 12.5lt/100 km, normal kullanım 14.5lt/100km lt civarındaydı. Ancak 1.9 TDI 105hp yahut 86hp(86 hp'yi tavsiye etmem rampada kaldığını bilirim) motorlar çok daha ekonomik oluyor.

• quote:

quote:

quote:

Hocam benim araç 2.5 TDI 130 hp uzun şasiydi 31.500'e verdim. Tanıdık olduğu için uygun fiyata sattık. Kullanım olarak harika araçlar bilhassa 130luklar trafikte çok seri tabiri caizse zıpkın gibi araçlardır. Konfor olarak bir minibüs için başarılı hatta bindiğim bazi taksilerden konforlu diyebilirim. Yakıt derseniz zaten bu yüzden sattım şehir içi en sakin kullanım 12.5lt/100 km, normal kullanım 14.5lt/100km lt civarındaydı. Ancak 1.9 TDI 105hp yahut 86hp(86 hp'yi tavsiye etmem rampada kaldığını bilirim) motorlar çok daha ekonomik oluyor.

Hocam çok sağol yakıt verileri en azından benim için çok faydalı oldu. 2.5 tdi dediğiniz gibi tüketimi çok fazlaymış. Herhalde 1.9 TDI 105 veya renault traffic ikisinden birini tercih edeceğiz artık. Amma velakin transporter daha iyi bir imaj bırakır gidilen müşterilerde diye düşünüyorum. Tekrar sağolun.

• quote:

Orijinalden alıntı: sinoplu

jetta

Renault Fluence geldi bir an aklıma dizel-otomatik seçeneği deyince.O da mantıklı olabilir değil mi?

NOT: Siz benim için bu 17 yaşında olamaz diyen kişi değil miydiniz? Yanlış hatırlamıyorum değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre Guven

quote:

jetta

Renault Fluence geldi bir an aklıma dizel-otomatik seçeneği deyince.O da mantıklı olabilir değil mi?

NOT: Siz benim için bu 17 yaşında olamaz diyen kişi değil miydiniz? Yanlış hatırlamıyorum değil mi?

evet halen iddia ediyorum nick sahibi 17 yaşında olabilir fakat forumda takılan 17 yaşıda değil

• vw logosu hayata bağlıyor yani helal bu forum daha neler görecek bakalım..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam çok sağol yakıt verileri en azından benim için çok faydalı oldu. 2.5 tdi dediğiniz gibi tüketimi çok fazlaymış. Herhalde 1.9 TDI 105 veya renault traffic ikisinden birini tercih edeceğiz artık. Amma velakin transporter daha iyi bir imaj bırakır gidilen müşterilerde diye düşünüyorum. Tekrar sağolun.

Bende 2013 180 ps camlı van sahibiyim.İstanbul şehir içinde sakin kullanımda 10 lt yi görmüyor, 9 küsür yakıyor.uzun yolda 6 lt ye kadar düşüyor.Bundan evvel 2009 105 lik vardı oda şehir içinde aynı yakıyordu.

Konu sahibi arkadaşa da Tiguan tavsiye ederim, hem yüksek hem bildiğiniz marka.kalite ve performans açısından üzmez.1.4 TSI lara bütçeniz yeter.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Emre Guven

quote:

jetta

evet halen iddia ediyorum nick sahibi 17 yaşında olabilir fakat forumda takılan 17 yaşıda değil

Profil resmindeki benim,isterseniz bir de Facebook'tan görüşelim.O da aynı resim.

• küçük olmasın diyorsan caddy alabilirsin aslında
  • Bu kasa transporter baya sorunlu bildiğim kadarıyla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tek varis

Bu kasa transporter baya sorunlu bildiğim kadarıyla

Hangi kasa?

Arkadaşlar yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Skoda SuperB Dizel DSG nasıl bir seçim olur sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi safa_oyuncu -- 26 Ekim 2013; 12:38:52 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tek varis

Bu kasa transporter baya sorunlu bildiğim kadarıyla

Hangi kasa?

Arkadaşlar yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Skoda SuperB Dizel DSG nasıl bir seçim olur sizce?

İyi günler,

SuperB'de arkada da diz mesafesi çok iyi ve araç gerçekten rahat.

Eğer yere biraz yakın olmak babanız için de sorun olmazsa alınabilir,ferah bir araçtır.

Tavsiye ederim.

Hayırlı günler,
    Emre.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.