Şimdi Ara

silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
4
Favori
1.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkmavy -- 30 Ağustos 2013; 14:02:23 >

• İmkanım olsa bende bu şekilde hayallerim pesinde kosardım ama ben yesil yapardım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hikayeyi özet geçmişsiniz ama güzel bir hikaye araçta çok hoş kim istemez bir Elanoru olsun. Orhan abi bizede bir abilik yapar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buffa

Hikayeyi özet geçmişsiniz ama güzel bir hikaye araçta çok hoş kim istemez bir Elanoru olsun. Orhan abi bizede bir abilik yapar mı?

zor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhannnn_taz

İmkanım olsa bende bu şekilde hayallerim pesinde kosardım ama ben yesil yapardım

Para olsa bi beetle alacağımda :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Toygun_ank -- 25 Mart 2013; 14:59:02 >
  • araç çok güzel güle güle binin toplam ne kadara mal oldu size araç.
  • Elinize, emeğinize sağlık. Güzel araç çıkarmışsınız, güle güle kullanın.
  • Hikayeniz bu kadar kısa değildir. Anlatın ben dinliyorum.
  • Araç çok güzel olmuş tebrik ederim. Herkesin istek ve hevesleri farklı. Ben Şahsım adına böyle bi maceraya atılmazdım. Güle güle kullanın.
  • güle güle kullanın nazar değmesin inşallah bende eski arabaları seviyorum yeni verseler alırım ama eski arabalar başka bir gün forumca buluşma olursa sizi görmeyi (Arabayı :D ) isterim
  • çok güzel bir araç fakat renk zevklerimiz uyuşmuyor.ben filmdeki orjinal rengini yapardım şahsen.
  • yanlisim varsa duzeltin ama fotograftaki arac 1968 fastback 67 fastbacklarin arka lambalari enlemesine uzundur ve tek parcadir. Bu arada arac mukemmel kazasiz belasiz kullansin sahibi
  • Maşallah hocam çok güzel bir araç. Allah kaza bela vermesin.
  • Araç efsane olmuş.. Yalniz renk çok cirtlak ve alakasiz olmuş gibi.. Kirmizi-Siyah-Füme renklerde araç kendini daha düzgün gösterir Cuk otururmuş..

O film çiktigi zamanlarda bende çok etkilenmiştim araçtan.. Sonra araştirmalarimin sonucunda amerikada bu işi yapan firmalar olduğunu ögrendim.. Yani Tamamen Tipatip hem görünüş hem motor olarak Aynisini üreten firmalar olduğunu gördüm.. Getirmek getirtmek Türkiye gibi bi yerde çekip çevirmek Zor oldugu için Sadece bi heves olarak kaldi..

Nazar değmesin elinize emeğinize sağlik..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 25 Mart 2013; 16:34:53 >
  • Araç içi fotoğrafları olsaydı tadından yenmezdi
  • Çok güzel olmuş güle güle kullanın bu araçların tadı apayrıdır eminim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güle GüleKullanın.
    SizeMaliyeti nedir İnsan merak Ediyor Doğal Olarak.
  • hayırlı olsun
  • hayırlı olsun maliyeti ne kadar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araç benim değil resimdeki 350z tanıdık abinin orda gördüm mustang'i plakadan araştırdım bu bilgilere ulaştım...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.