Şimdi Ara

silinsin.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
2.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bi de şu imzanda yazan lvl 62 shadow knightı da bana yolarsan çok sevinirim
  • daha bitmedi devam.....

5.chari gene ayni sekilde bu yazimin altina yazan kapar.

Server: Cypher
    Lvl: 52
    Job: Warrior
    Irk: Human
  • ya hani bana hani bana demin ben mesaj atmıştım ben istiom 53 lük warioru
  • üzülme 52 lik warriorda sana kismetmiş hemen bilgileri yolluyorum..
    quote:

Orjinalden alıntı: Kajmeran_

ya hani bana hani bana demin ben mesaj atmıştım ben istiom 53 lük warioru
  • işte onu istiom bende
  • bana bana bana msn adresımı werım gonderırmısn? ark'ım genc_fenerli_13@hotmail.com
    lutfen!!!cok lasım hackledın gecen gun!!!
  • evet en guzeli simdi geliyor hizli olan kapar beyler.

6.char

Server: Xigenon
    Lvl: 55 %40
    Job: Mage
  • ya nasip
  • ben geç mi kaldık ?
  • ben açlık yapıp bunu da almiim
    Çok teşekkür ederim hakkaten arkadaş yalan atmıyor. Verdiği şifreler doğru. Çok teşekkürler...
  • :) durdun durdun en baba chari aldin iyisin dostm yolluyorum bilgileri gule gule kullan.
    quote:

Orjinalden alıntı: SPaCeLoRD

ya nasip
  • ana neymiş o burayada yazda bizde görem merak ettim şimdi
  • kadir kötü bi nietin warmı yoqmu bilemem ama bana bu şekilde 62warrior wersen itemsiz ben onu haytta kullanmam nie dersen o kadar kasarım daha üstünede item bulurum zaman ayırırım infolarını bildiğin iiçin o charı bi gün elimden alabilirsin arkadaşları uyarıyorum 52lvl 60lvl için milletten char almayın kendiniz kasın zaten 61 e kadar kasmak çok basit...
  • bu char biraz ezik ve lvli dusuk ama olsun belki işine yarayan olabilir.

Server: Xigenon
    Lvl: 47
    Job: Priest
  • ben
  • cok balık olmak lasım:)
  • senide anliyorum ama dostm beni bilen bilir ve oyle bir niyetimde kesinlikle yok.
    2. olarak zaten arkadaslara butun bilgileri verdigim icin istedikleri gibi degisiklik yapabilirler.

yani siteye girip gizli soru cevabi ile sifreyi degistirdikten sonra hesaba ayit email adreslerinide degistirdikleri taktirde.ben istesemde bir daha o chari alamam.vede o hesap uzerinde hicbir oynama yapamam.iciniz rahat olsun arkadaslar ben bunu iyi niyetimden oturu yapiyorum.gule gule kullansin herkez charini.

3. olarak samimi soyluyorum verdigim charlarin bilgilerini bilgisayarimda o dakka siliyorum.

gule gule kullanın arkadaslar.

quote:

Orjinalden alıntı: ceza_holocaust

kadir kötü bi nietin warmı yoqmu bilemem ama bana bu şekilde 62warrior wersen itemsiz ben onu haytta kullanmam nie dersen o kadar kasarım daha üstünede item bulurum zaman ayırırım infolarını bildiğin iiçin o charı bi gün elimden alabilirsin arkadaşları uyarıyorum 52lvl 60lvl için milletten char almayın kendiniz kasın zaten 61 e kadar kasmak çok basit...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kadir59 -- 10 Nisan 2006; 23:58:55 >

• daha yoq mu yaa;?
  • bennnn
  • :) durdun durdun en kotusunu sen buldun ama olsun pm olarak hemen yolluyorum.
    quote:

Orjinalden alıntı: haskir

ben
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.