Şimdi Ara

SİLİNSİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
0
Favori
7.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 75
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 32
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 13
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Mutlu Dal (32 mesaj) mc_avalon (2 mesaj) acheron (2 mesaj) Ottoman_PoweR (2 mesaj) Esposito Bandolero (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (34 mesaj) Mobil (16 mesaj) Tablet (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1400 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    SİLİNSİN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mutlu Dal -- 15 Eylül 2012; 20:31:21 >

|
    |
  • Binbaşı
    1485 Mesaj
    böyle birşey olursun fena mı

• Binbaşı
    1400 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: kovadogs

böyle birşey olursun fena mı

:D süper
  • Onbaşı
    31 Mesaj
    Tanınmış, sağlam bir dermatolog bulup. Saçını sağlam bir bakıma alman lazım. 2-3 sene içerisinde toparlanmaz ise saç ektirme yoluna gitmelisin.

Not: Bu arada kellik psikolojimi bozmaz, takılırım hayatımı yaşarım ben diyor isen keyfine bak. Boşver saçı maçı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayemshocked -- 14 Eylül 2012; 20:13:21 >
  • Yüzbaşı
    317 Mesaj
    bence ortada daha büyük bir problem var babanın 61 yaşında olması 61 ne olm
  • Binbaşı
    1299 Mesaj
    isyan et ve yak onları
    |
    |
  • Binbaşı
    1400 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: ayemshocked

Tanınmış, sağlam bir dermatolog bulup. Saçını sağlam bir bakıma alman lazım. 2-3 sene içerisinde toparlanmaz ise saç ektirme yoluna gitmelisin.

geçen sene döküldü bu kadar olmasada bi ilaç verdi doktor 2 ayda toparlandı saçlar hep bu SONBAHARDA oluyor malesef yazın bi sorun yoktu yani yine seyreklik vardı ama bu kadar değildi :D
    |
    |
  • Yüzbaşı
    481 Mesaj
    Saç dökülmesi bendede var hatta seninkinin 2 3 katı.Genetik faktörlerden kaynaklanıyor.Piyasada bir sürü şampuan dökülmeye karşılık ama ne kadar etkilidir bilmiyorum bende bu sene ektirmeyi düşünüyorum.
    |
    |
  • Teğmen
    172 Mesaj
    Geçmiş olsun düzelmez o saç.Zaten saç ektirmede pek işe yaramıyor,akrabam yaptırdı 2 aya tekrar döküldü.Kelliğe alışsan iyi olucak kızlar falanda bakmaz şimdi
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    saçını uzun tutmamaya bak hava aldıkça saç daha güçlenir ama kaçınılmazı geciktirir sadece kafa yapın çirkin değilse ilerde kazıtırsın baban dayın amcan falan kellik varsa dediğim dışında yapacak bi şey yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    533 Mesaj
    Geçmiş olsun doktora görün bence

not:bu arada fotoları hesap makinasıyla mı çektin?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    492 Mesaj
    stresten olabilir genetik olabilir
  • Binbaşı
    1400 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Alabastron

Geçmiş olsun düzelmez o saç.Zaten saç ektirmede pek işe yaramıyor,akrabam yaptırdı 2 aya tekrar döküldü.Kelliğe alışsan iyi olucak kızlar falanda bakmaz şimdi

:D bakanlar var sen rahat ol amcalarımın birinde problem var ona benzemişim bende :D
    |
    |
  • Binbaşı
    1400 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Esposito Bandolero

ya koskoca sülalede bi kişi kel bende ona benzemişim tip olarak zaten saçlarda ona benzemiş yapacak birşey yok :D

saç ektiririz sorun değil de bu yaşta neden böyle oldu benim hormonlar fazla çalışıyor 13 yaşında zaten 1.80 boy 75 kiloydum millet 17 yaşında zannediyordu
  • Yüzbaşı
    492 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mutlu Dal

quote:

Orijinalden alıntı: Esposito Bandolero

ya koskoca sülalede bi kişi kel bende ona benzemişim tip olarak zaten saçlarda ona benzemiş yapacak birşey yok :D

saç ektiririz sorun değil de bu yaşta neden böyle oldu benim hormonlar fazla çalışıyor 13 yaşında zaten 1.80 boy 75 kiloydum millet 17 yaşında zannediyordu

benimde saçlar acayip dökülüyor yanlar açıldı neden bilmiyorum bi ara minoxil forte %5 kullandım falan ama devamlılığı getiremedim saçlarım uzundu ve uygulaması çok zor oluyordu
    |
    |
  • Yüzbaşı
    329 Mesaj
    kel deyince heycanlandım
    |
    |
  • Binbaşı
    1400 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Ya herkesin tek sorunu bu olsun saç ektirme var kel olan amcam ektirdi süper oldu saçları bende ektiririm ileride ama bakım ürünleriyle falan filan 25 yaşına kadar gitse saçlar yeter :D

GENETİK Değil arkadaşlar geçen sene test yaptırdık hormonlar güzel çalışıyor şimdi aklıma geldi stres çok fazla bende ama
    |
    |
  • Teğmen
    132 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Alabastron

hevesinizi baltalayan balta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    keltoşum benim.
    |
    |
  • Binbaşı
    1400 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    yorumlar...
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Sohbet
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.