Şimdi Ara

[SİLİNSİN]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boomerdoom -- 5 Kasım 2013; 8:55:42 >

• Ne bilelim biz sevgilisi var mı diye.
  • seviyorsan git konus bence panpa.
  • soğuk bi duş al
  • Eğer doğruysa heyecanlı hikaye
  • Beyler bi yardimci olalim bu gencimize.
  • Sevgilisi var. Benim.
  • Çok kılişe davranmışsın, burada gelip Haydar Dümen'lik yapmayacağım fakat açık açık fikrimi söyleyeyim, eğer hoşuna gitmeseydi aşk ile ilgili şeyleri beğenmezdi. Bence bağlantıyı koparma, o utanıyordur diye yanına gelmiyordur. Sen git, hiç birşey olmamış gibi konuş devam et. Bir kaç gün sonra mektup konusunu açarsın veya hiç açmaz, canım cicim muhabbetleri yapar daha sonra aşkım felan dersin.
  • .............................................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sismar -- 31 Ekim 2011; 12:59:17 >
  • ah bu ergenler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: percy231

quote:

Orijinalden alıntı: RogerThat!

Ne bilelim biz sevgilisi var mı diye.

ben tahmin açısından sordum alakasız cevaplar yazacaksan yazma

Facebook adresini PM le bulurum sana istediğini.Gerçek diyorum bakarım.Dün sevdiğim kızın facebook adresinden nerde yaşadğını buldum.(Adres falan yoktu)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Facebook adresini PM le bulurum sana istediğini.Gerçek diyorum bakarım.Dün sevdiğim kızın facebook adresinden nerde yaşadğını buldum.(Adres falan yoktu)

ne demek istediğini anlamadım

Sevgilisi var mı yok mu bulurum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ne demek istediğini anlamadım

Sevgilisi var mı yok mu bulurum.

aslında güzel olur ama kızın ilişki durumu bilgileri falan boş nası bulabilirsin

Benim sevdiğim kızın da herşeyini bulmuştum.Onda da bişey yoktu.

• uygun bir ortamda mütevazi ve etkileyici bir konuşma.. vs vs ile öğrenebilir eğer yoksa ayarlayabilirsin bile.
  • Hocam ister en sümsük tip ol, böyle bir şey her zaman bir kızın hoşuna gider.Beğenilmeyi,istenmeyi her daim çok severler,fazla egolu yaratık bunlar ,bazı istisnalarla birlikte...En kötü onu elde edemezsin yani rezil olmak falan yok, tepki de göstermez merak etme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __JokeR__ -- 29 Ekim 2011; 13:56:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: moondalina

Çok kılişe davranmışsın, burada gelip Haydar Dümen'lik yapmayacağım fakat açık açık fikrimi söyleyeyim, eğer hoşuna gitmeseydi aşk ile ilgili şeyleri beğenmezdi. Bence bağlantıyı koparma, o utanıyordur diye yanına gelmiyordur. Sen git, hiç birşey olmamış gibi konuş devam et. Bir kaç gün sonra mektup konusunu açarsın veya hiç açmaz, canım cicim muhabbetleri yapar daha sonra aşkım felan dersin.

aynısını diyecektim +1907
  • İstediğini elde et şampiyon.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.