Şimdi Ara

silinsin (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
1
Favori
4.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2005 ile 2009 arası konu dışı efsane tayfanın geri gelmesi lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mogi

şimdiki üyeler de iş görür

saydıkları özenti değildi mesela?
  • Bazı konular gerçek olduğu için gerçekten çok eğlenceli oluyordu. Kalem sapla repliğinin çıkış konusu bence gerçekti çokda eğlenceliydi o zamanlar bile şimdiden daha güzeldi konu dışı
  • edwird la tcdd'yi aynı kefeye koymam bile..Tcddmusa cidden bambaşkaydı.

Güzeldi hakikaten ozamanlar..
  • edwird la tcdd'yi aynı kefeye koymam bile..Tcddmusa cidden bambaşkaydı.

Güzeldi hakikaten ozamanlar..
  • Mazinde bir tarih yatar ,yaşa konu dışı
  • vayneti tek geçerim
  • Benim anlamadığım eski olduğunu idda edip de üyelik tarihi o kadar olmayanlar niye "1-2 sene misafir/guest" takılıyorlar?
    DH gibi foruma hem de az uz değil 2 sene girilip de yorum yazılmaz mı? Ben keşfettiğim gün kayıt oldum. hiç öyle bi iki sene misafir takılma ihtiyacı da hissetmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Etkisizeleman

Benim anlamadığım eski olduğunu idda edip de üyelik tarihi o kadar olmayanlar niye "1-2 sene misafir/guest" takılıyorlar?
    DH gibi foruma hem de az uz değil 2 sene girilip de yorum yazılmaz mı? Ben keşfettiğim gün kayıt oldum. hiç öyle bi iki sene misafir takılma ihtiyacı da hissetmedim.

Bu benim fake üyeliğim demelerini mi bekliyorsun. Anlasana işte...
  • quote:

Benim anlamadığım eski olduğunu idda edip de üyelik tarihi o kadar olmayanlar niye "1-2 sene misafir/guest" takılıyorlar?

yalan işte ya eski üyeleri tanımıyorlardır bile..
  • neo varsa sorun yoktur
  • ben 4.5 senelik üyeyimde banlanmıştım mesela
  • hayır zaten su konuya yazan uyelerin cogu 2007 2010 arasi uyeler =)..cokta eski degiller...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer Roses

quote:

yalan işte ya eski üyeleri tanımıyorlardır bile..

herkeste bir eski olma isteği, olsan ne olmasan ne? nice yeni üyeler var paylaşımda yardımda eskilerden kat kat iyiler.

• Sorun bence çok fazla konu açılması.
  • valla üyeyken 2006ydık oyun ıvır zıvır işleri için giriyodum zaten, konu dışını 2007de keşvettim zaten en güzel yılı 2007ydi konu dışının. Şimdi eski haline dönermi, hiç sanmıyorum zaten artık 4chanda takılmaya başladım cidden adam akıllı sansasyonel bişeyler lazım buranın dönüşmesi için.
  • vaynetin hikayeleri vardı komediydi.
    şu andreinin konusunu hatırlıyorum 30-40 sayfa başın sağolsun diye post atılmıştı. sonra hortladı andrei ölmedim diye ne gülmüştüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_ProXy

işte bizamanlar bende bunu diyordum, ama kulak asmayan tikine takmayan olunca sustum, fazla yoruma dalmıcam yoksa sorun çıkacak sadece bir deyim söylemek istiyorum, nerde çokluk orada otluk
    Adlarınıda buraya yazmıcam ama eskiden forumda var olupta şimdilerde yok olan üstadlar sayesinde DH buralaara geldi, ama DH nedense o üstadlara sahip çıkmadı ve halen de çıkmıyor kanısındayım. O üstadlarla konuştuğumda artık DH nin açılımı Devlet Hastanesine dönmüş demişlerdi. Eskiden Konu Dışında Siyaset, Bilgi, Kültür paylaşımı tartışmaları yapılırken, şimdilerde tiki, go beybi, saçlarım nasıl, tipim nasıl gibi absürt, faydasız, ezik vb... gibi tümleçler içeren konular açılıp kullanıp benimde yüzümün ekşimesine neden oluyor... Vesselam...

Belki saçma gelicek belki istikrar sağlanamıcak belki sizce işe yaramıcak ama bence üye olmaya sınır ve şartlar getirilmeli. (ör. X bir sitede 100 msj hk. dolmayan ve mod. onayı almayan çaylaklar konu açamıyor.)

Tamamda ben şu ana kadar hiç tipim nasıl diye bir konu açmadımki neden yalan söylüyorsun?

• ben eski üye değilim ama ilk üye olduğum da misafir olarak dolaşıyordum çok iyiydi gerçekten üye oldum 1-2 hafta sonra da. o zamanlar bu kadar iyiyse eskiden kimbilir nasıldır. Son zamanlar bende hiç gülmüyorum alakasız resimlerde napak inanak mı kanka vs yazıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: SurlarÖnünde

quote:

Orjinalden alıntı: vaynett

bir defasında da evde uyuyorum babam gece işten geliyor o zamnanlar kırmızı nokta vardı show da ..tabi tv de film emanulell..o zamana kadar ben izliyordum tek başıma
    sonra babam ayak seslerini duydum hemen tv yi kapadım ve hızlıca yataga geçtim...tv nin olduğu yerde yatıyoruz babam biraz uğraştı felan sonra lambayı kapadı tam önüme oturdu show tv yi açtıı sesini sonuna kadar kıstııı ben de izliyorum tavbi beraber çaktırmadan..içerisi zaten karanlıkk yaa..hemen önümde yere oturmuş.....neyse biraz sonraaa bir baktım ülennnnnnnn bizim peder tombala oynuyor yavv noluyor lan dedim kendi kendime gülmemek için kendimiz zor tutyom felan..sonra iyice haydarı çıkardı babamm o ne lan dedim ödüm bkuma karıştııııı büyükbabamı görünce ....... gözlerim dana gibi ayrıldı...ulan dedim yakalancaz şimdii gülmemek için dayanamıyom artık...neyse iyice cırıldım artık yatakta bitmiyor da lanet film çok iyi htırlıyorum kış günüydu ve üşütmüş ve ishal olmuştum... gülmemek için kendimi tuttukça zorladıkça arkadan gidiyorrrrrrrrrrr yatagın içi kedi ölüsü gibibkokmaya başladı ...arada bana bakıyor uyuyomuyum diye ... yatagı yorganı ağzıma tıkadım gülmemek için neyse film bitt6i ohhhhhh dedim sonra içeri geçti peder...

ilk cümleyi hatırladım ilk okuduğum zaman geldi gülmekten karnım ağrımıştı şimdi hatırladım da iyi güldüm yine yaa

2006 üyesiyim bende 2005 de falan da üye olmadan geziyodum forumda

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.