Şimdi Ara

silinsin (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
1
Favori
4.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Müjim denyosunu yeni yetmelerin hepsine tercih ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenkurt

Burdayız

kafa adamlar açtığı konulardan belli oluyor zaten fakat bu aralar tatildeler sanırım %)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eggys

eski dh neydi be öyle

sene 2006. lise 2'ydik lan üye olduğumuzda.
  • iyide kedidir kedi olsun montla zç olsun bunlar foruma ait replikler değil.kedidir kedi en az 20 yıldır biliniyor:D bizim veletler 2 yıl önce keşfetmiş,eskiler şöyleydi böyleydi muhabbeti çeviriyor.

forum bazen çıkıyor,bazen batıyor.zaman zaman dalgalanıyor bence.
  • edwird'in hikayesi mi gerçeke benziyordu güldürme beni azıcık koyunda okuyup gülelim ya.

şaka bir yana eskiden burası gerçekten daha komikti yaz olduğu için ve daha çok yaşı küçük olgunlaşmamış otuzbircilerin olduğu bir mekan olmuş DH konu dışı kaliteli konu yok neredeyse. heryerde inanakmı kanka yazan baykuşlar komik olan ne her başlığın altına onu koyunca ne oluyor? seviye gerçekten çok düşmüş okullar bi açılsında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: korkaksamara

2008 i özledim lise 3 ü özşedim okullar açılıcak liseye gidecem gibi

Harbi ya darkchild ı özledim birileri daha vardı LFS turnuva yapyorduk habire.

Belkide isileri değiştirdiler benim gib yeni nicklerle geliyorlaar kendlerini belli etmiyorlar yeni imaj yarattılar
  • özlüyoruz gerçekten :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

quote:

Orijinalden alıntı: SurlarÖnünde

Bir vaynet, urfalı, edwird, meyan, barbarianss, metinT, tcddmusa, çöl gezer, musa bey ve acayip nickli piskopat üyeler.

Bunlar 2007 nin 2008 in fenomenleriydi, hepsinin ayrı hikayesi vardı, forumda hergün güldürürken düşündüren konular açılırdı(nasıl oluyor bende anlamadım). Yeni nesil bunları bilmez, yeni nesil artık jentin, go girl baby, edaisy ve daha nice yapay üyelerle ilgilenir.Yeni nesilin dinlediği hikayeler çok yapay ve fabrika çıkışı gibi duruyor, oysaki eskilerin hikayeleri o kadar doğal olurduki, hikayenin gerçek olmadığını bildiğiniz halde o anlatım tarzından dolayı yazının sonunda gerçekmi yoksa değilmi ikileminde kalırdınız.

kimin feyki olduğun belli oldu

Çöl gezer bir ara başbakan hakkında kötü birşey yazılınca ss alıyordu bunu emniyete yolluyacağım falan diyordu

Beyler 2008 de miydi neydi birisi vardı ayağında bilmem ne renkli puma hatırlayan varmı holocaust u söylücekti milletin içinde hatırlayan varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Henry Dorsett Case -- 21 Ağustos 2010; 2:34:26 >

• iski reyiz vardı tek başına yönetime kafa tutuyordu hatırlıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Durden

iski reyiz vardı tek başına yönetime kafa tutuyordu hatırlıyorum

İski bir numara ya şimdi içim gitti ciddi ciddi kalite konusunu bir daha ele almak lazım özellikle konu dışında bizim beraber olup şu inci gibi falan olaylara el atmamız lazım.
  • Napak kasayi yan mi yatirak simdi ? yeni nesil boyle iste.
  • bu akşam vaynett ile konuştum iyiymiş.
  • arkadaslar 2008 üyesiyim ama bu vaynett i nedense hatırlayamadım? edwird a cok gülerdim onu hatırlıyorum (1 yıl falan da guest mod'daydım) her neyse bu vaynett denen kişinin oldugu zaman diliminde dh'yi bırakmışım galiba :S var mı ss falan bu adamla ilgili?

edit : şöyle edwird abimizden bir kaç bir şeyler
    tık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silverscreen -- 21 Ağustos 2010; 2:47:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bende Yazılımcı Olucam

quote:

Orijinalden alıntı: fatihhilal

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: Öner..

En iyi ortam 2006'daki ortamdı
    darkchild gunayman fln

gunayman var zaten

Darkchild'i bilmiyorum deme bana sakın!

sert bakışlı haşin abimiz

Onun avatarında yediği şey hamburger miydi tost muydu?

• arşivinde saklayan varsa efsaneleri ss li koyarsa okuyup eski günlere dönelim biraz yeni nesil ergenlerde feyiz alsınlar
  • Ulan burası öyle bir mekandı ki kontörsüz kaldığında kontör aç kaldığında yemek bile bulabilirdin. Hayatında hiç görmediğin, muhabbet etmediğin insanlar kardeşinmiş gibi yardımcı olurdu. Şimdi kim kimin şeyini kesip üste çıkacak muhabbetleri var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Öner..

Redbull konuları beni bitiriyordu

itiraf ediyorum xx sayıda redbull içersem nolur konularını ben başlatmıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazy_07

quote:

Orijinalden alıntı: Kenshi

Açıkcası ben 2005 ortamını bir daha göremedim. Çok deli konular geziyordu forumlarda , üyelerde birbirinden fırlamaydı :))

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: vaynett

bir defasında da evde uyuyorum babam gece işten geliyor o zamnanlar kırmızı nokta vardı show da ..tabi tv de film emanulell..o zamana kadar ben izliyordum tek başıma
    sonra babam ayak seslerini duydum hemen tv yi kapadım ve hızlıca yataga geçtim...tv nin olduğu yerde yatıyoruz babam biraz uğraştı felan sonra lambayı kapadı tam önüme oturdu show tv yi açtıı sesini sonuna kadar kıstııı ben de izliyorum tavbi beraber çaktırmadan..içerisi zaten karanlıkk yaa..hemen önümde yere oturmuş.....neyse biraz sonraaa bir baktım ülennnnnnnn bizim peder tombala oynuyor yavv noluyor lan dedim kendi kendime gülmemek için kendimiz zor tutyom felan..sonra iyice haydarı çıkardı babamm o ne lan dedim ödüm bkuma karıştııııı büyükbabamı görünce ....... gözlerim dana gibi ayrıldı...ulan dedim yakalancaz şimdii gülmemek için dayanamıyom artık...neyse iyice cırıldım artık yatakta bitmiyor da lanet film çok iyi htırlıyorum kış günüydu ve üşütmüş ve ishal olmuştum... gülmemek için kendimi tuttukça zorladıkça arkadan gidiyorrrrrrrrrrr yatagın içi kedi ölüsü gibibkokmaya başladı ...arada bana bakıyor uyuyomuyum diye ... yatagı yorganı ağzıma tıkadım gülmemek için neyse film bitt6i ohhhhhh dedim sonra içeri geçti peder...

işte budur abi ahhh haaa haaa

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: vaynett

bir defasında da evde uyuyorum babam gece işten geliyor o zamnanlar kırmızı nokta vardı show da ..tabi tv de film emanulell..o zamana kadar ben izliyordum tek başıma
    sonra babam ayak seslerini duydum hemen tv yi kapadım ve hızlıca yataga geçtim...tv nin olduğu yerde yatıyoruz babam biraz uğraştı felan sonra lambayı kapadı tam önüme oturdu show tv yi açtıı sesini sonuna kadar kıstııı ben de izliyorum tavbi beraber çaktırmadan..içerisi zaten karanlıkk yaa..hemen önümde yere oturmuş.....neyse biraz sonraaa bir baktım ülennnnnnnn bizim peder tombala oynuyor yavv noluyor lan dedim kendi kendime gülmemek için kendimiz zor tutyom felan..sonra iyice haydarı çıkardı babamm o ne lan dedim ödüm bkuma karıştııııı büyükbabamı görünce ....... gözlerim dana gibi ayrıldı...ulan dedim yakalancaz şimdii gülmemek için dayanamıyom artık...neyse iyice cırıldım artık yatakta bitmiyor da lanet film çok iyi htırlıyorum kış günüydu ve üşütmüş ve ishal olmuştum... gülmemek için kendimi tuttukça zorladıkça arkadan gidiyorrrrrrrrrrr yatagın içi kedi ölüsü gibibkokmaya başladı ...arada bana bakıyor uyuyomuyum diye ... yatagı yorganı ağzıma tıkadım gülmemek için neyse film bitt6i ohhhhhh dedim sonra içeri geçti peder...

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.