Şimdi Ara

SİLİNSİN (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
12.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: jeodezi_38

arkadaslar hama 12047 kumandayla servis menüsüne girip açılabiliyormuş. ama ben bulamadım kumandayı. servise götürdüm 20 tl ye hallettiler artık usb den film izleyebiliyorum. en garanti yol servise götürmek. verceksin parayı açtıracaksın.

12087 de aynı işi görüyordu 12 lira civarındaydı sanırım hemde devamlı elinin altında bir akıllı kumanda oluyordu ama sonuçda yaptırmış olmanda aynı önemli olan izliyor olabilmen artık hayırlı olsun
  • merhaba

ya ben bu hama kumandayı bulamadım
    acaba aynı işi başka universal kumandalarda görebilirmi?

birde bende htc t3333 var bunda kızıl ötesi olmadığı için kumanda programı kullanamam değilmi?

şimdiden teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drsa -- 5 Şubat 2011; 18:41:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drsa

merhaba

ya ben bu hama kumandayı bulamadım
    acaba aynı işi başka universal kumandalarda görebilirmi?

birde bende htc t3333 var bunda kızıl ötesi olmadığı için kumanda programı kullanamam değilmi?

şimdiden teşekkür ederim

malesef kızılötesi lazım istanbul da iseniz caorusel darty de mevcut kumanda
  • Bir tane LG M2262D var.Bu cihazın usb girişini açmak için elimdeki
     SİLİNSİN

inter akıllı kumanda ile (Model DCL 42 V6) Hama gibi işlem yapabilirmiyim?

Yapılabiliyorsa yol gösterirmisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdalm -- 13 Mart 2011; 20:25:27 >
  • Arkadaşlar ben de m2262d kullanıyorum.Ama hiç bir şekilde şifre yazan yere ulaşamıyorum.Yazılım v3.13.0 yardımcı olursanız sevinirim
  • mrb arkadaşlar m2262d kullanıyorum. buradan okuyarak hama 12084 marka kumandadan aldım. bu kumanda ile arkadaşların yaptığı yöntemle ulaşamadım sistem menüsüne fakat kumandayı kurcalarken tesadüf olarak buldum :)))

ilk önce kumandayı tanıttım:

1-kumandada setup tuşu var ona basılı tutuyorsunuz ve kırmızı ışık yanıp sönmeye başlıyor
    2-tv için tv tuşuna basıyorsunuz ve listeden kodu yazıyorsunuz kumanda ayarlanmış oluyor.(ben 0119 kodu ile yaptım.)
    3-kumandada shift tuşu var aynı pc deki gibi çalışıyor(aynı mantık.) o tuşu aktif edip av tuşuna basınca paralo menüsü geliyor.(0000) girin tvnin kendi kumandasını kullanabilirsiniz.
    4-"ez adjust" isimli bir menü geliyor. burdan 1. sırada "tool option" a girdim
    5-"tool option" menüsünde media player var benimkinde ve karşısında "EMF-PM" yazıyordu bunu kumandadan sağa tıklayarak "EMF-PMM" olarak seçtim ve kapattım
    6-tv yi kapatıp açınca divx aktif oldu şimdi filmleri izleyebiliyorum.

Not: garanti dışı kalıyormu kalmıyormu bilmiyorum.

fakat mkv olan filmleri açamadım hiç görmedi onları açabilen varmı aceba?

• quote:

Orijinalden alıntı: seyduna86

mrb arkadaşlar m2262d kullanıyorum. buradan okuyarak hama 12084 marka kumandadan aldım. bu kumanda ile arkadaşların yaptığı yöntemle ulaşamadım sistem menüsüne fakat kumandayı kurcalarken tesadüf olarak buldum :)))

ilk önce kumandayı tanıttım:

1-kumandada setup tuşu var ona basılı tutuyorsunuz ve kırmızı ışık yanıp sönmeye başlıyor
    2-tv için tv tuşuna basıyorsunuz ve listeden kodu yazıyorsunuz kumanda ayarlanmış oluyor.(ben 0119 kodu ile yaptım.)
    3-kumandada shift tuşu var aynı pc deki gibi çalışıyor(aynı mantık.) o tuşu aktif edip av tuşuna basınca paralo menüsü geliyor.(0000) girin tvnin kendi kumandasını kullanabilirsiniz.
    4-"ez adjust" isimli bir menü geliyor. burdan 1. sırada "tool option" a girdim
    5-"tool option" menüsünde media player var benimkinde ve karşısında "EMF-PM" yazıyordu bunu kumandadan sağa tıklayarak "EMF-PMM" olarak seçtim ve kapattım
    6-tv yi kapatıp açınca divx aktif oldu şimdi filmleri izleyebiliyorum.

Not: garanti dışı kalıyormu kalmıyormu bilmiyorum.

fakat mkv olan filmleri açamadım hiç görmedi onları açabilen varmı aceba?

hama kumanda bende de var ama dediğin menulere girip EMF-PM bölümüne geldiğimde ne sağ tuşla ne sol tuşla nede kumandadaki herhangibir tuşla değişmiyor.
    Yazılım 3.0.14 bende yükseltme ve alçaltma nasıl yapılır bilmiyorum ama bende şuan usb'den film oynatmıyor.

• Hocam benim cihazın yazılım sürümü V 3.13.0

ben yukarda yazdığım gibi yaptım oldu. yazılım nasıl yükleniyor bilmiyorum kardeş. ben vatandan almıştım cihazı bazı cihazlarda olmuyormuş galiba lg magazasına sorduğumda sanki öyle değişti ben vatandan aldım dedim onlarda çalışır demişti.
  • Benim evde m2262d model tv var versiyonu da v3.10 kendi kumandasıyla servis menüsüne girilmiyor bahsedilen kumandayla mı olur başka yöntemi yok mu?
  • M227 wd serisinde yazılım var mı ? nasıl yükleyebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanak

Benim evde m2262d model tv var versiyonu da v3.10 kendi kumandasıyla servis menüsüne girilmiyor bahsedilen kumandayla mı olur başka yöntemi yok mu?

hama kumandayı internetten araştırdım ancak bulunamıyor satan yer göremedim. ben başka bir şey sormak istiyorum. tv nin üstünde zaten 3.10 versiyon vardı, acaba 3.08 veya 3.11 yada 3.12 gibi başka versiyon yükleyip bu işi videoyu açmayı yapabilirmiyiz ne dersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abicim valla hiç bilmiyorum tvyi abime hibe edeli çoooook oldu kumanda duruyor evde pek ihtiyacımda olmuyor artık ama teknosalarda falan olması lazım en çok hama cihazı teknosalar satıyor
  • Aşağıda linkini verdiğim forumdaki arkadaş yazılım güncellemeyi video açmayı anlatmış sizede faydası olabilir diye paylaşayım dedim. Ben o arkadaşdan 3.10 versiyon firmware istedim mail attı sağolsun isterseniz bende atabilirim. Ben yazılım güncellemeyi dediği gibi yaptım ama servis menüsünü açamadım...

http://www.turke****.com/satforum/archive/index.php/t-546412.html
    "apostasy kumandayı alamadan dediğimi dene sonra alırsın.
    m2262d(mxx62) modelleri için.
    3.10 sürümü usb nin direk root una yüklenir.(lg_dtv denemeyin işe yaramaz.)
    dosya adı: 667312(3.10)-M2362D-PZ_IC104_V3.10_4A6B_2009-11-06.bin
    3.10 sürümünü bulamazsanız mail(varan51qhotmail) atın gönderiyim. (uzantısı bin. epk değildir bu modeller için)
    tv yi açıp kapatınca direk yazılım güncelleme gelir.
    eğer gelmiyorsa;
    menu tuşuna basılır, ayarların üzerindeyken ok tuşu. dikey menu sıralamasında opsiyonun üzerinde iken menu + 7 defa 7 tuşuna basıldığında yazılım ekranı gelir ve güncellenir...
    3.10 sürümünde direk olarak divx modu açılmış olabiliyor.
    eğer açılmıyorsa o zaman hama 12087 iye tv yi tanıttıktan(tanıtma kodu 0119) sonra. setup + av tuşu ile servis menusune(0000 şifre) girilir ef-pm ef-pmm yapılır. artık divx gösterir.

kendim çok araştırdım yabancı forumları talan ettim yapan arkadaşlar sağolsun böyle açık yazmamışlar. ah ettim yapınca yazcam detayıyla diye hepinize faydalı olacağını umuyorum."

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• artık o tvyi kullanmadığım için bana değilde diğer kullanan arkadaşların işine yarayabilir teşekkür ediyorum
  • Yorumlarda belirtildiği üzere yetkili servislerin ücret karşılığı servis menüsünden bu işlemi yaptıkları söylendi. Ben de İstanbul Avrupa yakasında incirlideki servisi aradım 50 TL istediler.. Çok geldi bana. Başka nereye yaptırabilirim acaba bilen yaptıran var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul incirli yetkili Servisi'ne tv yi götürdüm önce bu modelde olmuyor dediler biraz konuşunca verin bakalım yapabilirsek yaparız dediler sonra arayıp tamam yapabiliriz dediler, 35 TL ye video modu açılmış oldu divx kodekle yapılmış videoları seyredebiliyorum artık...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.