Şimdi Ara

Silinsin.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yşahin -- 7 Mayıs 2021; 23:23:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Turknet hız falan düşürmez, sizin altyapınızda sorun olduğu için bağlantınız kötü etkilenmiştir.

• Kontrol ettirmenizde fayda var

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yşahin -- 7 Mayıs 2021; 23:23:53 >
  • yşahin kullanıcısına yanıt
    Ben Türknet çalılanı olsam , sizi heryere şikayet edeceğim lafından sonra güler ve sigara yakardım.
    Yapmanız gereken buraya değil btk’ya yazmak.
    Merhaba, destek kaydı numaranızı ya da müşteri numaranızı konu linki ile birlikte PM üzerinden paylaşır mısınız? Kontrol ederek yardımcı olmak isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efefor

Ben Türknet çalılanı olsam , sizi heryere şikayet edeceğim lafından sonra güler ve sigara yakardım.
    Yapmanız gereken buraya değil btk’ya yazmak.
    Parayı veriyorum ama hizmet almıyacağım öylemi? Sessiz mi kalacağım. Yeterince CİMERe btk'ye şikayet ettim.

Bu arada Türknet"en ne kadar maaş alıyorsun? Onu söyle.😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yşahin -- 30 Nisan 2021; 14:15:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, destek kaydı numaranızı ya da müşteri numaranızı konu linki ile birlikte PM üzerinden paylaşır mısınız? Kontrol ederek yardımcı olmak isterim.
    PM.

Türknet ile işim olmaz , arkadaşımın yaşadığı problemlerden dolayı, bedava verseler kullanmam, superonline 100 mbit kullanıyorum kafa. Rahat

Silinsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efefor -- 1 Mayıs 2021; 10:8:24 >
    Asgari ücret.

Merhaba, teknik arkadaşım hattınızda 2021-05-07 tarihine kadar genel arıza olduğu bilgisini paylaştı. Bu sebeple hızınızda düşme yaşanmış. Genel arıza bitiminde hat değerleriniz tekrar yükselecektir.
  • efefor kullanıcısına yanıt
    Çöpçüler hariç, çoğu emekçi grubu diyelim.

• efefor kullanıcısına yanıt

Şu güzelliği ne zaman görebileceğiz acaba? Yıllardır superonline kullanıp bir kere bile müşteri hizmetlerini aramayan çok kişi var. Hizmet böyle olur! Silinsin. 

Sorununuz çözülecek yazmışlar, inanmayın. İnternetimi durduk yere 100den 60a indirdiler. Arıza olmuş düzeltilecek dediler sonra hata sizin altyapıda dediler düzeltmediler. Ondan sonra destek ekibini eve çağırdım kontrol ettiler. Hattımda hiç bir sorun olmadığını internetimin türk telekom tarafından kısıtlandığını söylediler 2 aydır uğraşıyorum, açık kapıya, cimere ve btkya başvurdum. Hala aynı 60 mbps kullanıyorum.

• https://forum.donanimhaber.com/caktirmadan-adim-adim-hizi-dusurme-politikasi--146212457

benim yaşadğımıa benzer bir sürece girmişsiniz. Allah kolaylık versin

• Pabulous699 P kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sizinle aynı binada olup daha yüksek hız alan birisi varsa onun hizmet numarasını da ekleyerek destek kaydı oluşturur musunuz? Teknik ekibimiz o şekilde tekrardan kontrol ederek bilgi verecektir.
  • Ucuz etin yahnisi.

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Bu yılın başından beri ara ara modeme gelen hat bilgilerini ss aldım ve sürekli destek kaydına attım. Müstakilde oturuyorum. Hiç bir faydasını görmedim. 130a 40 gelirken 100 8, 80 8 ve son olarak 60 5 oldu hat degerlerim.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.