Şimdi Ara

SİLİNSİN (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
242
Cevap
5
Favori
33.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Videoyu dün görmüştüm de akıbeti noldu acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arapaşığı

Yanlışın var kanka modernlik kara çarşaftır. Gözü dahi gözükmeyecek. Kara çarşaf özgürlüktür

Alıntıları Göster

medeniyet, bedeni açıp saçmaksa hayvanlar bizden daha medeni!

• Teşekkürler İmamoğlu

• quote:

Orijinalden alıntı: izayoi

medeniyet, bedeni açıp saçmaksa hayvanlar bizden daha medeni!

Alıntıları Göster
    Hayır la medeniyet kara çarşaf diyorum ya. Afganistan mesela medeniyetin beşiği neden? Çünkü kadınların gözleri dahi kapalı. İşte gerçek medeniyet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sesegayi batiran adam

Teşekkürler İmamoğlu

• WILDBOYS kullanıcısına yanıt

Çoğu kişi rahatsız falan demiş. Benim tahminim feminist. Çoğu ülkede feministlerin çırılçıplak gösteriler yaptığını biliyoruz. Sazan.avi de olabilir. Bir erkek laf atsın da mahkemelik edeyimin derdinde de olabilir.

• quote:

Hayır la medeniyet kara çarşaf diyorum ya. Afganistan mesela medeniyetin beşiği neden? Çünkü kadınların gözleri dahi kapalı. İşte gerçek medeniyet

Alıntıları Göster

en azından namuslarını koruyorlar. sizin gibiler de daha açılmayı özgürlük modernlik seçkinlik zannediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Orkhonthumb

Sarkık dediğiniz kadın buysa siz hayatınızda kadın vücudu görmemişsiniz demektir. Sarkık falan olmayı geçtim genç kızlara taş çıkartacak kadar güzel vücudu var kadının.

Böyle bir cevap vermek istemezdim kusuruma bakmayın ama gerçekten de dayanamadım.

Neyse asıl konuya gelecek olursak;

1- sözlük dahil herkes psikolojik problemden bahsetmiş. Yahu çok cesur, o anda canının istediğini yapan bir insan olamaz mı? Kadın ile konuşmadan hiçbir sonuca varamazsınız ama neden inatla "psikolojisi bozuktur" diyorsunuz. Toplumun belirlediği saçma ya da mantıklı kurallara uymayan her birey psikolojik sorunlu mudur?

Biraz hareketlerini inceledim. Çok sakin davranıyor. Saçlarını toparlayış şekli, kıyafetlerini düzenleyip öyle girmesi. Belki Pizza Dare gibi iddia üzerine yapmıştır?

2- Medeni bir ülkede olunca -ki bizzat deneyimledim, onu da alta yazacağım, kadını alkışlayanlar oluyor, ayıplayanlar bakmayıp yoluna devam ediyorlar genellikle. Böyle yok psikolojisi bozuktur falan gibi peşin hüküm verilmiyor. Çok yanlış yapıyorsunuz hem niyet okuyarak hem peşin hükümlü olarak.

*Prag'da bir kadın birden bisikletinden inip kıyafetlerini çıkartmış, dans edip tekrar giyip gitmişti. Kadınlı erkekli genç bir grup alkışlamıştı, yaşlılar kafalarını çevirip bakmayıp yollarına gitmişlerdi. Kameraya alanlar vardı, sonradan kadından izin istediler yayınlayalım mı diye.

**Fransa'da Marsilya'da bir kadın ve erkek soyunup fışkiyenin içine girmişlerdi. Gene bazıları alkışlamıştı. Dindarlar vardı o ara, kafalarını çevirip gitmişlerdi ki Fransa'da yobaz çoktur, kimse bişi yapmamıştı. Kameraya almaya yeltenen bile olmadı, o kamerayı yedirirlerdi oracıkta bu kişilere.

Her şeyi geçtim, kameraya alan zavallıya çok üzüldüm. İntihar edecek galiba deyip çekmeye devam ediyor. Diyecek başka lafım yok.

Aslinda dedigine katiliyorum normal kadin vucudu boyle oluyor guzel zayif vs olsa bile biraz selulit olabiliyor bence siradan kadinlarin manken gibi kusursuz olmayanlarin ayri bir cekiciligi var. Yani yasin getirdigi bazi seyler var mesela ben milf ile birlikte oluyorum bazen 18 yas vucudu beklemiyorum zaten bir kadinin size yasattiklari fln onemlidir yoksa ne guzeller gordum yatakta iyi degildi.

Diger konuda su sekilde katiliyorum sana,

Simdi ben Romanya da yasiyorum etekle bisiklet surenler vs var normal geliyor artik. Hatta o gun evime normal arkadasim 2 kiz geldi ben film actim kanepede ben ortadayim onlar 2 koluna yaslandilar 2 side etekli, elbiseli normal rahat pozisyonda bacagi fln acarak oturuyolar ben onlardan daha cok rahatsiz oldum daha dogrusu onlar rahatsiz olacak diye rahatsiz oldum dimdik tv ye baktim zaten normal arkadaslara fln kotu gozle baksan hisseder evine vs gelmez.

Tabi bu full ciplaklik dunyanin her yerinde abartida, bazi seyler giyim kusam TR de cok abartiliyor avrupada kimsenin umrunda degil herkes cinselligi yasiyor zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: izayoi

en azından namuslarını koruyorlar. sizin gibiler de daha açılmayı özgürlük modernlik seçkinlik zannediyor

Alıntıları Göster
    Namus kara çarşafla mı korunuyor? Ailende kara çarşaflı olmayan varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arapaşığı -- 30 Haziran 2020; 13:11:24 >
  • quote:

Namus kara çarşafla mı korunuyor? Ailende kara çarşaflı olmayan varmı?

Alıntıları Göster
    sen arapasıgısın sana noluyo

• quote:

Orijinalden alıntı: kisma

Montofon ineği gibi verimli bir şeye benziyor.

Montofon ineği   Yok Simental gibi sütü yağlı bir şeye benziyor  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cerade -- 30 Haziran 2020; 13:19:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 88mph

Bu kadının normal olması gibi bir ihtimal yok. Ya kafayı sıyırdı ya da benzer etki eden bir rahatsızlığı vs. var.

heralde hocam normal değil tabi ki.

• Ablaya koca bulduk beyler.Abla bekle biraz adam e5 den yardırarak geliyor

Google a meanwhile e5 yazın ilk videoyu izleyin.Videoda e5 de çırıpçıplak koşan adam var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cerade -- 30 Haziran 2020; 13:34:24 >
  • Vay a iyi su sıcak mı diye soran olmamış hanım ablamıza 

• Jorge Masvidal kullanıcısına yanıt
    Ya çoluk çocuk geçse ne olur? Görse ne olur? O çocuk kaç ay boyunca memeden süt emmedi mi sonuçta? Göreceği şey insan vücudu olmuş olacak başka bir şey değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 10dk da 1 milyon geçiyordur oradan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Orası hep çok kalabalık biyer ara sıra tam o noktada dikilip deniz havası alıp Boğazı Ortaköyü Üsküdarı falan seyrediyorum.

• Ne demişler "Reklamın iyisi kötüsü olmaz"    

Şaka bir yana bilim dışında her b*kta gece gündüz demeden Avrupa ya daha yakın olmaya çalışıyoruz. "MODERENLEŞİYORUZ CAĞNIM"

• Benim türbanlı bacımı soyup denize attılar

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.